0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Зняти квартиру на тиждень у Львові

  оренда квартир на місяць
  У переддень осені можна зробити чіткі прогнози по оренді нерухомості у Львові на вересень. Традиційно новий осінній сезон ознаменується злетом попиту на нерухомість в оренду на різні терміни.

  Оренда на місяць
  Отже, зняти квартиру на місяць у Львові з початку вересня з перспективою продовження оренди бажають, в середньому, на 20% більше людей, ніж, наприклад, влітку. Такий сплеск інтересу пов'язаний з початком нового навчального року: до міста повертаються після літнього відпочинку іногородні студенти. Більше половини з орендуючих житло у Львові студентів воліють не тримати за собою житлоплощу в липні-серпні, під час канікул, із зрозумілих причин - дорого. Ці хлопці намагаються зняти житло рівно з початком навчального року та укладають договір тільки до кінця літнього семестру.

  Більшість з них не змінюють традиції і після отримання диплома: у вересні, вже з документами про вищу освіту, вчорашні зняти квартиру на місяцьстуденти повертаються шукати роботу у Львові. До них додаються студенти-першокурсники: деякі з них відразу приймають рішення жити на зйомній квартирі, деякі змушені орендувати житло в очікуванні моменту, коли звільниться черга на заселення в гуртожиток.

  Так що до жовтня-листопада частина орендованих квартир знову звільняється: першокурсники отримують жадані кімнати в гуртожитках, а частина шукаючих щастя і застосування в професії випускників розуміють, що в провінції їхні знання будуть більш затребувані, і виїжджають на батьківщину.

  Оренда на тиждень
  оренда квартир на тиждень
  У вересні також зняти квартиру на тиждень у Львові намагається на 10% більше людей, ніж в літні місяці. Причин тому дві.

      Все те ж початок навчального року. Кожен п'ятий батько, хвилюючись за своє починаюче доросле студентське життя чадо, воліє пожити з тиждень у місті і простежити, як дитина облаштувалася. Багато з них живуть при цьому не в родичів і не в гуртожитку, а саме у найманій квартирі.
      «Оксамитовий сезон» відпусток починається, і ті, хто не планує виїжджати в теплі краї, із задоволенням проводять тиждень у Львові. Якщо влітку в загазованому Львові гуляти утомливо, то на початку осені він на рідкість привабливий для відпочиваючих.

  Оренда на добу
  Тим часом квартира на ніч у Львові продовжує користуватися таким же попитом, як і влітку. Мова, втім, не про те, що оренда квартир на добуквартира на ніч не стала більш популярною, навпаки, такий вид оренди не втрачав популярності і в літні місяці теж. Люди, що опинилися в місті проїздом, відрядження, просто відпочиваючі, романтично налаштовані пари - весь цей народ із задоволенням орендує квартири на одну-дві ночі протягом всього року. Попит трохи збільшується в святкові дні, коли по всій країні оголошено вихідні; в інший час попит тримається на однаково високому рівні і не залежить від сезонних змін.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (06.03.2012)
  Просмотров: 7047 | Рейтинг: 5.0/2