0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Здаємо квартиру у Львові в літній сезон

  На ринку оренди квартир
  На ринку оренди квартир є так званий «літній сезон», коли різко збільшується кількість бажаючих здати цілу квартиру або кімнату на два або три місяці. Вже в кінці квітня в багато агенств починають надходити заявки від власників житла. Є навіть бюджетні варіанти, коли людина погоджується здати квартиру у Львові просто «за копійки».

  Така сезонна оренда відразу тягне за собою зниження цін і на довгострокову оренду. Так, цей показник можна спостерігати вже в травні, коли основні пропозиції «літньої» оренди потраплять на ринок. Така тенденція спостерігається щороку, причому не тільки у Львові, а й в інших великих містах.

  Що ж за квартири і кімнати здаються в літній сезон? Хто їх здає і може орендувати? Як фахівці агентств нерухомостізазначають фахівці агентств нерухомості основний відсоток таких квартир - пропозиції економ-класу, від господарів, які на літо перебираються на дачу або в село. Здають такі квартири літні подружні пари, які бажають бачити в квартирантах сімейні пари без дітей або самотніх жінок з дитиною.

  Буває й так, що в двох-, трикімнатній квартирі здається тільки одна кімната, а інші закриваються на ключ. В цьому випадку не варто думати, що ціна за кімнату буде низькою. Як правило, вона прирівнюється до повноцінної однокімнатної з усіма зручностями.

  квартири у Львові влітку
  Хто знімає квартири у Львові влітку? У першу чергу студенти, які їдуть поступати до навчальних закладів, а також туристи, які не бажають зупинятися в готелі. Літо - це ще й пора відряджень, коли людям буває потрібно їхати до Львова по роботі. У цьому випадку теж може знадобитися кімната або ціла квартира, щоб не тулитися у друзів або знайомих.

  На жаль, «літня оренда» теж буває пов'язана з різними неприємностями та шахрайськими діями, як з боку орендарів, так і з боку господарів квартир. Іноді зустрічаються «хитрі» власники квартир, які спочатку планують здавати квартиру тільки влітку, але в заявці вказують її як довгостроковий варіант. Коли закінчується літо, власники повертаються з дачі і змушують орендарів в найкоротші терміни звільняти житло. У результаті людям доводиться в поспіху шукати нову квартиру, знову переїжджати. Для чого це робиться? Звичайно, для отримання більшого прибутку з квартири, яку в разі довгострокової оренди вдається здати дорожче. От і йдуть власники житла на такі неправомірні дії.

  Однак нерідко страждають і самі господарі квартир. Буває так, що, повернувшись в кінці літа з дач, вони застають порожнювласник квартири квартиру. Квартиранти просто з'їхали, не попередивши господарів. Природно, доходи орендодавця в цьому випадку виявляються менше запланованих. Трапляється й так, що квартиранти влаштовують в квартирі «потоп», пожежу і спішно виїжджають, щоб не говорити з власниками. Щоб уникнути всіх цих неприємностей варто обов'язково укладати договір оренди, навіть якщо мова йде про декілька літніх місяцях.

  Завдяки наявності договору, будуть відчувати себе спокійно і впевнено і власник квартири, і квартирант. В рамках договору можна передбачити не тільки термін здачі житла, його ціну, а й
  зняти квартиру кімнату у Львові
  наявність певних речей. Варто зробити опис вмісту квартири і прикласти до договору. Більш того, в деяких випадках доречно буде взяти з мешканців аванс в розмірі місячної квартплати щоб уникнути неприємних ексцесів.

  Вам потрібно зняти квартиру кімнату у Львові в літній період? Тоді поспішіть звернутися в агентство нерухомості вже на початку-середини травня, коли почнуть надходити заявки. Таким чином, ви зможете вибрати кращий варіант не тільки по місцю розташування, комфортабельності, але і за ціною.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1326 | Теги: Здаємо квартиру в літній сезон | Рейтинг: 5.0/1