veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Здаємо квартиру у Львові грамотно: деякі поради

  здати квартиру або кімнату в оренду у Львові
  Бажаючі здати квартиру або кімнату в оренду у Львові прагнуть отримати від цього заходу певну вигоду. Але чи завжди ми можемо адекватно оцінити власне житло? Часто в базах даних агентств нерухомості, ріелторських компаній знаходяться пропозиції, які «зависають» місяцями, іноді до півроку, тому що господарі хочуть отримати надзвичайний прибуток за досить скромні варіанти. Потенційному орендодавцю здається, що ось-ось настане та довгоочікувана мить, коли прийде знімати квартиру саме його ідеальний орендар: непитущий холостяк, без інших шкідливих звичок, що бажає зняти квартиру вище середньої ціни по району.

  Але все виходить не так райдужно, проходить час, а заповітного квартиронаймача все немає. І пора б задуматися про те, щоб знизити ціну на житлоплощу, проте багато з упертих тягнуть до останнього. А це змушує оплачувати квартплату й інші комунальні послуги за місяці простою із власної кишені.
  дешеве житло у Львові
  Легше йдуть справи в сегменті недорогого житла, коли потенційні клієнти шукають ліжко-місце або задовольняються кімнатою в комунальній квартирі. Тут попит є завжди, однак високий ризик нарватися на дрібних шахраїв, якщо намагатися здавати житло самостійно. Цифри говорять, що дешеве житло у Львові завжди в ціні, постійно з'являються нові пропозиції, які затребувані.

  Зовсім інакше йдуть справи з будинками і квартирами елітного і бізнес-класів, коли орендодавці не можуть скласти ціни на свої дорогоцінні метри і часто виставляють вартість за квадратний метр, керуючись дивними критеріями. Одні не враховують поверховість, але неодмінно хочуть здати в оренду квартиру за ціною «зручних» поверхів. Інші почули мигцем, що сусід здав житло за визначеною ціною і не бажають поступатися навіть долара на свою квартиру. Треті не бачать різниці між щойно проведеним ремонтом в аналогічній квартирі, де є вбудована техніка, освітлення, екологічно чисті матеріали із своєю квартирою, в якій косметичний ремонт не проводився десятиліттями.

  агентство нерухомості
  Але питання знімаються, якщо звернутися до фахівців, менеджерів в агентство нерухомості, які внесуть ваші дані в базу. Таким фірмам набагато легше знайти для вас прийнятний варіант, до того ж, це вони тепер витрачають час на його пошуки, а ви можете спокійно займатися своїми справами. Якщо орендна ставка завищена, професіонал з тактовної формі пояснить цей факт тому, хто здає квартиру або кімнату. Якщо необхідний ремонт, то можуть бути запропоновані два варіанти: або терміново провести хоча б косметичні заходи, або знизити ціну на пропоноване житло. Від вірної оцінки залежить половина успіху справи, ви згідні?

  І зрозумійте, працівники агентства отримують комісійні за наданий сервіс. Якщо компанія солідна і має гідну, незламну репутацію, то на її імідж працюють потужні чинники. Перш за все, це реклама фірми в ЗМІ, ресурси в Інтернеті, рекомендації тих, хто вже скористався послугами, тому до таких компаній і звертаються багато орендарів в пошуках гарного варіанта.
  ціни за житло
  Не можна орієнтуватися лише на досвід своїх колег або знайомих, які здавали або наймали квартиру. Якщо у вас квартира, в якій ремонт проводився ще бабусею, а у знайомого однокімнатна квартира перероблена в студію, та дорога вбудована техніка, ванна кімната обладнана сучасним обладнанням, є джакузі, то неминуча різниця між ціновими варіантами. До того ж близькість від хорошого транспортного сполучення, інших об'єктів інфраструктури, віддаленість від галасливого проспекту або навпаки, наближеність до невеликого парку або затишного скверу - всі ці фактори можуть зіграти свою роль і вплинути на коливання ціни за житло.

  Здавайте квартири або знімайте житлоплощу цивілізовано, бережіть свої сили для інших, по-справжньому важливих життєвих звершень.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1348 | Теги: Здаємо квартиру грамотно: деякі пор | Рейтинг: 5.0/1