(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Весілля - подбайте зняти квартиру надобу для гостей

  орендувати квартиру подобово
  Весілля - це справді незабутнє свято, одне з найголовніших в життя. Мабуть для жінок - наречених - це свято найголовніше. Тому й організація весілля повинна бути продумана до дрібниць.

  Як правило, молодята свою першу шлюбну ніч хочуть провести в романтичній обстановці. Зазвичай це кращі номери, які орендують спеціально з нагоди торжества. Також популярні весільні подорожі, у які молодята вирушають прямо з урочистості з нагоди весілля.
  Але ж думати треба не тільки про нареченого з нареченою - є ще й гості. Їх теж необхідно розмістити. Причому як можна більш комфортно. Не будуть же вони всі тулитися серед родичів. Для такого випадку, як весілля, можна - і навіть потрібно - орендувати для них квартиру подобово.
  Квартира на добу - це чудовий вихід не тільки для гостей міста або романтичних пар, а й для гостей весілля. Такі квартири клас готелю і квартиримають цілий ряд переваг в порівнянні з готелями. Особливо у великих містах, таких як Львів.

  Наприклад, квартира часто дешевше готелю. Якщо ж вона знімається більше, ніж на три доби, зазвичай надається хороша знижка. Готелі подібних послуг, як правило, не надають. При однаковій вартості за добу квартира буде більш високого класу, ніж готель і навпаки: один і той же клас готелю і квартири буде означати набагато більшу економію на користь квартири.
  Квартира - це повна свобода дій, на відміну від готелю. При цьому прибирати самостійно Вам не обов'язково - зазвичай подобові квартири також мають і наявність послуг покоївки, якщо Ви побажаєте. При цьому у Вашому розпорядженні санвузол, кухня і побутові прилади, що в готельних номерах за аналогічними цінах, як правило, або виключені, або набагато скромніші. Номер в готелі з кухнею, наприклад, обійдеться Вам дуже дорого - це повинен бути елітний готель. А ось квартири подобово всі обладнані непоганими кухнями.
  Ви самостійно обираєте, як розпоряджатися своїм часом: о котрій годині приходити, в якій - йти.

  Квартири подобово у Львові
  Квартири подобово у Львові надані в дуже великій кількості. Тобто Ви можете розмістити в них практично будь-яку кількість гостей весілля приблизно за однаковими цінами. У той час як знайти хороші готелі з прийнятною вартістю послуг досить складно навіть для невеликої кількості гостей.

  Також зазвичай одне агентство, що займається подобовою орендою квартир, має в своєму арсеналі велику кількість квартир аналогічного класу, тому Вам можуть надати потрібну кількість місць та ще й забезпечити знижку.
  Якщо Вас турбує безпека, то сьогодні культура оренди квартир подобово досить висока. Можна укласти договір, а в разі необхідності надаються документи, необхідні для відрядників. Таким чином, рівень захисту нітрохи не поступається готельному. Чому тоді дешевше, виникне у Вас цілком логічне запитання.

  Все дуже просто. Утримувати готель, що вміщає кілька номерів, коштує досить дорого. Особливо якщо він простоює хоча б у невеликій кількості - два-три номери. А квартиру - на порядок дешевше. Якщо навіть кілька квартир простоюють в якийсь момент часу, то їх утримання обходиться недорого. Ось і виходить значна економія орендодавця, яка виливається і в економію для гостей.

  Щоб Ваші гості не тулилися і не відчували себе в тісноті, побалуйте їх орендованою квартирою на добу. Вам це обійдеться здати у Львові квартиру в орендунедорого, а турбота буде проявлена самого гідного рівня. Тим більше, мова йде про розміщення для їх відпочинку на весіллі. Їм запам'ятається і саме торжество, і комфортний відпочинок. Тим більше, що пропозицій здати у Львові квартиру в оренду досить багато - можна навіть вибрати відповідний район, щоб Ваші гості розташовувалися, наприклад, недалеко від Вас або місця проведення торжества. А може їм захочеться бути поруч з аеропортом або вокзалом - це теж не проблема. Так що весілля буде справжнім святом не тільки для нареченого з нареченою, а й для дорогих гостей. А вже знайти хорошу квартиру на добу у Львові на будь-який смак - це не проблема. Причому умови будуть вже точно гідні, навіть при скромній ціні.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (13.02.2012)
  Просмотров: 1297 | Рейтинг: 4.0/2