veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  У львівських готелів з'явилися конкуренти - квартири на добу у Львові

  Ринок короткострокової (подобової) оренди квартир у Львові став здобувати цивілізовані форми на початку 2000- х років. Саме тоді на львівському ринку стали з'являтися перші професійні оператори й компанії, що спеціалізуються на цьому бізнесі. Пік популярності даної послуги припав на 2004--2005 роки, коли деякі готелі Львова закрились на реконструкцію, а в інших номерний фонд занепав. У той же час пропоновані в подобову аренду квартири при доступній вартості мали гарний ремонт, обладнувались технікою й, що немаловажне, рядом послуг, що супроводжують готельний бізнес.

  Сьогодні ринок подобової оренди у Львові підрозділяється на сегменти. Можна виділити декілька: елітні квартири в центрі Львова, елітні квартири в інших районах, а також квартири без євроремонту. Паралельно із цим продовжує існувати так званий "примітивний" сегмент короткострокової оренди, який у тому або іншому вигляді існував завжди. До нього відносять ті квартири або кімнати, які здаються приватними особами (часто бабусями на вокзалах) за невелику плату.

  Подобова оренда у Львові користується попитом не тільки серед туристів, але й серед людей, що приїжджають у Львів у відрядження на термін від декількох тижнів до декількох місяців. При цьому в кожного сегмента сервісних квартир своя цільова аудиторія. Наприклад, квартири в історичному центрі Львова, а також VIP-апартаменти, цікаві насамперед іноземним туристам і приїжджаючим у ділові відрядження іноземним менеджерам вищої ланки.

  Незважаючи на те що пропозиція подобових квартир у Львові досить велика й постійно поповнюється, агентства радять бронювати апартаменти, що сподобалися заздалегідь, тому що найкращі варіанти "йдуть" досить швидко.
  Не все включене

  Із достоїнств короткострокової оренди можна відзначити наступні: у першу чергу навіть невелика двохкімнатна квартира, площею порядку 50 кв. м, майже вдвічі більша стандартного готельного номера. Крім того, квартири подобово Львів найчастіше мають не тільки телевізор, але й DVD- Плеер, бездротовий (Wi-Fi) Інтернет, музичний центр, пральну й посудомиючу машини й інші предмети побуту.

  Ну й найголовніше : в квартирі на добу у Львові є кухня з усім необхідним обладнанням: холодильник, плита, мікрохвильова піч і т.п., увесь необхідний посуд. Усе це робить проживання у квартирі більш звичним, можна сказати, домашнім і комфортним. Серед інших переваг квартири на добу у Львові над готельним номером можно ще назвати високошвидкісний Інтернет, безкоштовні по місту, ну й, звичайно, добову вартість оренди.

  Професійні агентства по оренді квартири подобово надають своїм клієнтам і сервіс, аналогічний готельному, причому найчастіше без додаткової оплати. Звичайно в орендну ставку вже включені наступні послуги: прибирання квартири кілька разів у тиждень, зміна постільної білизни й рушників, цілодобове технічне обслуговування, охорона, виклик таксі, а також інформаційна підтримка Ves.Lviv.Ua.


  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (19.05.2011) | Автор: Ves.Lviv.Ua W
  Просмотров: 1349 | Теги: квартири на добу у Львові | Рейтинг: 5.0/1