0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Самостійна оренда квартири - Чи є ризик?

  знімати і здавати квартиру
  Сьогодні більшість людей розуміють, що знімати і здавати квартиру, кімнату, минаючи агентство нерухомості, просто небезпечно. Для того щоб ще раз підтвердити цей факт, варто проаналізувати ситуацію на ринку.

  У період кризи, як гриби з грибниць після дощу, стали з'являтися численні, так звані, інформаційні «агентства», які правдами і неправдами накопичують у себе адреси орендарів, а потім продають їх. При цьому заманюють клієнтів вони заниженими цінами на будь-які квартири, навіть в самих елітних районах Львова. У чому ж тут підступ? Перш за все, в тому, що з клієнтів за перелік адрес береться чимала оплата, яка назад не повертається навіть у тому випадку, якщо людина нічого прийнятного в списку не знайшла. Крім того, список адрес зазвичай пропонується застарілий, не актуальний на даний момент часу. Ці квартири вже або здані, або ціна на них далека від тієї, яку озвучували представники «агентства».

  Ще один поширений спосіб обману - здача квартири відразу двом, трьом мешканцям одночасно. Такими способами діють комфортабельна двокімнатна квартирадосвідчені приватні «ріелтори». У результаті житлоплоща не дістається нікому, оскільки в один прекрасний день мешканці виявляють, що в квартирі поміняні всі замки, а їхні речі просто виставлені з дому. Гроші, звичайно, ніхто не повертає. Зазвичай свої оголошення-«приманки» приватні ріелтори залишають на віртуальних міських дошках оголошень. У якості «приманки» використовується дуже хороша пропозиція, наприклад, недорога, комфортабельна двокімнатна квартира не далеко від центру Львова. Тим, хто телефонує по цьому оголошенню, з жалем відповідають, що дана квартира щойно здана, але є варіант ще кращий. Так клієнта заманюють, щоб потім швидко обдурити і привласнити його гроші.

  Не кращий варіант пошуку вільної квартири «по друзям і знайомим». Велика ймовірність, що термін оренди не буде витриманий. Приміром, спочатку ви домовлялися з господарями на річне проживання, потім вони вам раптово повідомляють, що квартира терміново їм знадобилася і треба з'їжджати. Як правило, на збори і пошуки нового житла дається не більше тижня, що дуже незручно для багатьох людей. До того ж, якщо ви оплатили проживання за рік, залишок коштів вам ніхто не поверне, та й самому просити про це якось незручно - «знайомі» ж! Ось і виходить, що залишається людина без квартири, грошей і гарантій, хоча спочатку все починалося дуже непогано.

  пошуки хороших і недорогих варіантів житла
  Сумнівних способів здачі квартир сьогодні немало, а шахраї «працюють» над тим, щоб придумувати щось новеньке замість застарілих схем обману. Як не попастися? Перш за все, залишити думку знайти хорошу квартиру самостійно. Це можна зробити лише в одному випадку з тисячі, і то - завдяки щасливому випадку. В інших випадках ви будете мати справу з шахраями.

  Не варто втрачати свій дорогоцінний час, нерви і сили на марні пошуки хороших і недорогих варіантів житла. Якщо вони є, то їх адресами володіє професійне агентство нерухомості, солідне і з великим терміном роботи. За допомогою менеджерів агентства будь-який бажаючий може зняти квартиру, кімнату в потрібному йому районі міста, за тією ціною, яка виявляється йому «по кишені».термін оренди, вартість житла

  Крім того, в серйозному агентстві здачу квартири обов'язково оформляють договором, в якому чітко вказується: термін оренди, вартість житла, внесений аванс, суму щомісячного платежу. При бажанні в договір можуть бути включені й інші пункти, що регулюють відносини між орендарем і тим, хто здає квартиру. В результаті виграють всі: той, хто здає, набуває хороших мешканців, той, хто знімає квартиру, отримує затишне, комфортне житло, а агентство покращує свою репутацію і поповнює базу даних новими клієнтами.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012)
  Просмотров: 1273 | Теги: Самостійна оренда квартири. Чи є ри | Рейтинг: 3.0/2