0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Рекомендації бажаючим зняти квартиру швидко и безпечно

  Зняти квартиру
  Зняти квартиру, і в той же час не втратити часу і грошей, не так просто, як здається на перший погляд. Адже всім хочеться зняти квартиру і дешево і швидко. Перше, що людині спадає на думку, треба запитати у знайомих, і так спробувати зняти квартиру.

  Але, якщо хтось і запропонує зняти квартиру, то вона або буде не там де треба, або буде не відповідати вашим фінансовим можливостям. Швидше за все, що буває частіше, ніхто і зовсім не запропонує. Припустимо, що вам пощастило, і в когось із знайомих знайшлася квартира, відповідна вам по всім параметрам. Знімати квартиру у знайомих, як правило, суцільний головний біль. То грошей позич, то посварився з дружиною, у вас поживу, то йшов мимо, вирішив в гості забігти і т.д. Тобто - це не вихід з положення.

  Знімати квартиру найкраще у незнайомих людей, яким ви не будете ні в чому зобов'язані. Вам потрібно буде тільки раз на зняти квартиру у господарямісяць з ними зустрічатися і віддавати місячну плату за квартиру.
  Але де ж знайти такий варіант? Наступним кроком, швидше за все, буде прозвон дешевих оголошень, зірваних на вулиці з пропозиціями «Пропонуємо зняти квартиру у господаря». Результат закономірний: і зняти квартиру не вдалося, і грошей позбулися.
  Адже, як виявилося, зняти квартиру намагалися через звичайний «лохотрон», яких у Львові розвелося, судячи з кількості оголошень, безліч.

  Що ж робити? Купуєте газету, починаєте шукати оголошення подешевше від господарів. Але виявляється, що всі дешеві пропозиції виходять від сумнівних контор, що пропонують приїхати до них в офіс, сплатити гроші, а вже потім самостійно знімати квартиру.

  зняти квартиру через «лохотрон»
  Але це ви вже проходили з стовповими оголошеннями, і швидше за все, знімати квартиру повторно наткнувшись, на обман, не захочете. Хоча зустрічалися і такі кадри, які намагалися зняти квартиру через «лохотрон» до десяти разів. Кожен раз примовляючи: «Знову не встигли зняти квартиру за такою вигідною ціною, хтось випередив». Сподіваємося, що ви або ні разу туди не звернулися, або однієї спроби зняти квартиру через сумнівну контору, вам вистачило.

  Ще можна спробувати зняти квартиру через Інтернет.
  Якщо ви вже зрозуміли, що зняти квартиру дешевше 100 доларів, практично неможливо, то швидше за все ви потрапите в нормальне серйозне агентство нерухомості, яке запропонує вам зняти квартиру за реальною ціною, яке не попросить ніякої передоплати, призначить вам особистого агента, який допоможе вам зняти квартиру в найкоротші терміни.

  Таким є і наше агентство нерухомості. У кожному відділі є декілька безлімітних корпоративних стільникових телефонів, з велика база квартир в орендуяких і дзвонять агенти, що бажають зняти квартиру, щоб дзвінки на ваш мобільний були для вас безкоштовними. У нас є, дійсно велика база квартир в оренду, персональний агент, призначається кожному, хто бажає зняти квартиру, максимально ввічливе і професійне ставлення вам гарантовано. Всі покази, абсолютно безкоштовні.
  Вас ніхто не буде турбувати нескінченними дзвінками і запитаннями, типу: «Хто знімає квартиру?», «Як надовго знімаєте квартиру?» І т.д.

  Звернувшись в наше агентство, ви тільки один раз розповідаєте про свої вимоги і свої побажання менеджеру, а вже його завдання передати інформацію агенту, який зайвий раз вас не турбуючи допоможе вам зняти квартиру. І зробить це так, що вам залишиться тільки жити, і радіти знятою квартирою. Всі проблеми він вирішить в кращому вигляді.
  професія агента

  Адже, професія агента полягає в тому, щоб допомагати людям знімати квартиру максимально швидко, і максимально вигідно, і виконувати свою роботу так, щоб його згадували добрими словами і рекомендували всім друзям і знайомим, яким теж буде потрібно зняти квартиру.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (12.02.2012) W
  Просмотров: 1849 | Теги: Рекомендації бажаючим зняти квартир | Рейтинг: 5.0/1