0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Зняти, здати квартиру подобово у Львові – як убезпечити себе

  Подобова оренда у Львові
  Подобова оренда у Львові в останні роки набула масового поширення. На ринку з’являється все більше житла подобово в різноманітних вартісних категоріях, а в добавок підвищується рівень сервісів, що надаються в готельному обслуговуванні. Крім безпосередньо самої квартири з чистою випрасуваною білизною, Ви будете приємно здивовані і додатковими послугами. Але орендуючи квартиру подобово у Львові, чи повинен квартиронаймач триматися фіксованих умов? І чи лімітує подобова оренда у Львові можливі права власників квартири?
  При кожному виді комерційної здачі квартири діють дві сторони: господар і квартиронаймач. Сторони підписують письмовий договір. Віддавати квартиру в оренду має право виключно господар квартири. Орендувати квартиру подобово у Львові можна на фіксований термін і за фіксовану плату.
  Аби господарі придбали, а не постраждали від орендарів (рідкісні, проте все-таки є епізоди здати в оренду квартиру на добувивезення обладнання з квартир і псування майна), а квартирантів не помістили в чужу квартиру), і тим і іншим слід триматися звичайних правил:
  Щоб здати в оренду квартиру на добу Львів і убезпечити себе, господарі житла зобов’язані не забувати про таке:
  1. Потрібно постаратися при першій розмові усвідомити, чи заслуговує людина довіри, оцінити його порядність а також солідність.
  2. Не потрібно віддавати квартири у Львові подобово потенційним клієнтам молодших 20 років. Молодь частенько збирає у себе величезні компанії, часто вони у п’яному угарі громлять домашні меблі, викликаючи лють сусідів.
  3. Зробіть інвентаризацію абсолютно всіх речей під розпис квартиронаймача. Взяти передоплату за повний термін оренди.
  документи на квартиру
  4. Візьміть паспорт орендаря, хоча паспорт за законом і не виступає об’єктом застави.
  5. Ключі отримувати назад тільки на квартирі. Перед виселенням орендаря слід перевірити, наприклад, чи вся обстановка в цілості.
  6. У випадку, якщо клієнт має намір проживати більше 2 тижнів, укласти з ним контракт. У ньому повинні бути зафіксовані належні пункти. У даній квартирі будуть проживати тільки лише ті особи, чиї прізвища вказані в договорі. Орендар віддасть всі речі в цілості й схоронності. В іншому випадку орендар повинен буде відшкодувати вартість зламаною речі.
  У свою чергу слід обговорити, чи може власник навідуватися в цю квартиру на час її здачі в оренду і в який саме час. Тим особам, хто розшукує квартиру на добу Львів необхідно наступне:
  1. Перевірити паспорт господаря. Бували епізоди, що квартира у Львові на добу здавалася за липовими документами. Подивитися документи на квартиру (ордер або свідоцтво про держ. Реєстрації права власника. Це робиться для того, щоб бути впевненим: власник віддає у користування власне житло.


  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (17.07.2011) | Автор: Ves.Lviv.Ua W
  Просмотров: 1568 | Теги: оренда квартир у Львові на добу | Рейтинг: 5.0/1