0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Подобова оренда квартир: плюси і мінуси

  Знімати квартиру подобово
  Знімати квартиру подобово, безумовно, зручно, вигідно і, чого тут приховувати, престижно. Останнє тут, як і скрізь, дуже залежить від модної тенденції. Так от: квартири подобово (або, як їх називають в Європі, сервісні квартири) - це, дійсно, модно вже хоча б тому, що для нашого ринку порівняно нове. Між тим, у подобової оренди також є свої мінуси, які в цілому зіпсувати ваше проживання, звичайно, не можуть, однак якимось чином здатні вплинути на рішення, яке ви в підсумку приймете. Досвід показує, що частіше за все рішення виноситься на користь короткострокової оренди. Проте що ж за думки повинні відвідати вас перед тим, як ви остаточно визначитеся?

  Наче й не їхали ...
  Якщо вам траплялося їхати далеко і надовго, ви напевно пам'ятаєте, як це приємно - повертатися додому, в рідні стіни. готельНавіть якщо ви на місяць їздили до моря, все одно почуття від повернення ви відчуваєте самі піднесені. Однак це не означає, що ви якось особливо любите ці обдерті, вицвілі шпалери, цей «м'який куточок», який, до слова, ніколи вам не подобався ... Просто яким би не був готель, він все одно всього лише готель - заклад державний. Тоді як у вашій квартирі все тепле, затишне, домашнє. До речі, туристичних натовпів в коридорах у вашому під'їзді теж немає. І в ресторані внизу ніхто Дні народження не відзначає. І звуки з дискотеки не долинають. А в готелях, самі розумієте, всяке буває.

  Якщо ж ви в якості готельної альтернативи віддасте перевагу квартирі подобово, можете бути впевнені: домашній комфорт нікуди не дінеться. По-перше, одна квартира ніколи не буває схожа на іншу. Звичайно, ви можете сказати те ж саме про дорогі готелі і особливо міні-готелі, в яких всього 5-10 номерів, і кожен оформлений в певному стилі, в певній епосі. Але, поклавши руку на серце, зізнайтеся, чи часто вам траплялося в них зупинятися. Отже, ваш уділ - традиційні, стандартні готельні номери, нехай з окремою ванною, нехай з душем, нехай з Інтернетом, телевізором та міні-баром, але державні, оформлені «під одну гребінку». Чи хочеться вам провести вільні дні в такій обстановці? Звичайно, хороший готель не здатний зіпсувати відпустку, але біда в тому, що далеко не завжди місця в ньому будуть вільні.

  однокімнатна квартира подобово
  Тепер розгляньте квартиру подобово.

  По-перше, зверніть увагу на площу: стандартний номер, навіть на двох і з можливістю поставити третє додаткове ліжко, навряд чи «зашкалить» за 20 квадратних метрів, тоді як навіть однокімнатна квартира подобово навряд чи буде менше 30-ти. Звичайно, це не означає, що ви можете стелити на підлогу матраци і їхати всім вашим дружним будинком, включаючи сусідських тварин. Ні, квартира вмістить у себе рівно стільки людей, скільки в ній спальних місць, і не людиною більше. Однак навіть при самих скромних підрахунках вийде, що за менші гроші (а подобова оренда дешевше подобового ж номера в готелі) кожен проживаючий отримає в розпорядження більше квадратних метрів.

  По-друге, окиньте поглядом меблювання. В готельному номері у вас не буде ні журнального столика, ні серванта з посудом (та й навіщо вам посуд в готельному номері), ні побутової техніки, ні кухонного гарнітура ... У вас кухні взагалі не буде, і це вже пункт за номером 3. До речі, не в образу сказано нашим готелям, але ремонт в квартирах подобово проводиться значно частіше - отже, і стіни, і підлога, і меблі виглядають часом значно достойніше. І, що важливо, різноманітніше.

  По-третє, горезвісна кухня. Звичайно, коли ви їдете кудись відпочивати, в першу чергу ви будете раді забути там хоча б на відсутність власної кухні якийсь час про свої побутові проблеми. Особливо це стосується жінок, які встигають за рік настоятися біля плити, здавалося б, на все своє життя. Однак відсутність можливості приготувати собі поїсти може продовжувати радувати вас тільки в одному випадку: якщо ви їдете в жарку країну відпочивати за системою «все включено». Годувати вас там будуть мінімум тричі на день, і навряд чи ви будете відчувати стресовий стан, пов'язаний з недоїданням. На жаль і ах, якщо мова йде про поїздку в сусіднє місто на кілька днів, відсутність власної кухні може не тільки зіпсувати настрій, а й пробити в вашому бюджеті пролом. Звичайно, в готелі буде і ресторан, і кафе, але все подане буде платним, і ще яким платним. І добре, якщо вашу поїздку буде оплачувати компанія ... До того ж, декому дуже незвично, прокинувшись вранці, не випити традиційну чашку кави. У багатьох готелях приймати будь-яку їжу і напої в номері заборонено категорично, тому вам не вдасться навіть пронести чашку з кавою, якщо ви купите її в готельному ресторані. Не кажучи вже про те, що вам доведеться одягнутися, вмиватися і привести себе в порядок перед тим, як спуститися в ресторан.

  в квартирі подобово
  Погодьтеся, з цих міркувань випливає, що кухня вам ніколи не завадить. Чайник, мікрохвильова піч, кухонний комбайн, кавоварка, не кажучи вже про плиту і холодильник, можуть значно збільшити градус комфорту вашого перебування в чужому місті. Зрештою, якщо готувати ви не збираєтеся, ви завжди можете просто за звичкою посидіти на кухні за чашкою чаю, а поїсти сходити в теж кафе - квартири подобово зазвичай розташовуються неподалік від закладів громадського харчування. Ніхто не змушує вас знову вставати біля плити! Просто, погодьтеся, приємно усвідомлювати, що така можливість у вас завжди є.

  По-четверте, відсутність безлічі цікавих очей. Особливо це може зацікавити тих, хто не хоче розповідати всьому світові про те, що вони сюди приїхали. У готелі ж завжди повнісінько гулящих відпочиваючих, які метою собі ставлять знайомство з такими ж, як і вони, туристами. Чи завжди можна відрізнити їх від інших і встигнути ретируватися? Повірте, їх увагу зазвичай більш ніж нав'язлива. І тут невідомо, що буде краще: спілкуватися з ними або посилати у всіх відомих напрямках. Останнє призведе тільки до того, що про вас в готелі дізнаються усі, хто вирішить з відкинутим вами туристом таки поспілкуватися. І всі будуть дивитися в вашу сторону! Звичайно, в квартирі подобово ви також будете не в гордій самоті, оскільки сусідів ніхто не відміняв. Але, по-перше, в під'їздах апріорі не так багатолюдно, як в готельних коридорах. А по-друге, сусіди, на відміну від гостей міста, компактні міні-готеліживуть по нормальному графіку: ходять на роботу, в гості і виїжджають на вихідні за місто.

  По-п'яте, велике географічне розмаїття. Готелі практично всі як один розташовуються в історичному центрі міста. Здавалося б, компактні міні-готелі могли б виправити цей явний перекіс, аж ні! Вони також всі відкриваються в центрі, у відреставрованих особняках і старих комунальних квартирах. Квартири подобово ви можете відшукати абсолютно в будь-якому районі. Причому на околиці вони цілком логічно коштуватимуть значно менше, тоді як вам, можливо, зручніше цього майже приміського району буде просто не знайти!

  Без мінусів не обійтися
  Було б несправедливо звернути вашу увагу тільки на плюси подобової оренди, тоді як мінуси у неї теж є. Втім, деякі з них на якість самих квартир і подобового проживання в них не впливають. Інша справа - що, можливо, вони завадять вам скористатися послугами короткострокової оренди, хоча ви дуже на них розраховували.

  святкування в квартирах подобово
  Припустимо, святкування в квартирах подобово Днів народження та інших свят. Мабуть, здати вам квартиру на кілька днів керуюча компанія зважиться тільки в січні, в період новорічних свят, коли гуляти буде без перебільшення вся країна. І то - спочатку вони поговорять з сусідами. Зняти ж квартиру посеред робочого року, щоб влаштувати в ній вечірку, вам точно не вдасться, керуючій компанії не потрібні проблеми з сусідами або міліцією. На їх сайтах недвозначно вказано, що для розваг краще орендувати кафе, а не квартиру. Якщо ж ви спробуєте відзначити свято потайки, а компанія про це дізнається, вам загрожує негайне виселення з утриманням всіх платежів.

  Те ж саме стосується, скажімо, оренди квартири на кілька годин. Ні, ви, звичайно, можете в ній пробути лише декілька годин, проте заплатити все одно доведеться за повну добу. Винятки бувають, але, як правило, для постійних клієнтів. Тих же, хто звертається в компанію вперше, можуть і зовсім попросити орендувати квартиру хоча б на два дні - для більшої впевненості. Повторимо, скільки ви насправді проживете в квартирі з цих двох діб, ваша особиста справа.

  Далі, можна розглянути вашу безпеку, яку квартири подобово не завжди можуть забезпечити. На жаль, охорони в під'їзді, а в дорогих готеляхвже тим більше - у вашої квартири, як в дорогих готелях, не буде. Можливо, у будинку взагалі не буде консьєржа, а то й металевої кодової двері в під'їзд. І дворова територія, зрозуміло, також не в 100% випадків буває обгороджена парканом. Іншими словами, це означає, що ніяких безпрецедентних заходів безпеки по відношенню до вас зроблено не буде. Інша справа, що квартири подобово бувають різні, і в тому числі, з підвищеними заходами безпеки. Ваша задача - грамотно сформулювати власні уподобання, і тоді квартира буде знайдена саме така, яка вам потрібна.

  Нарешті, саме неприємне - те, що на ринку короткострокової оренди квартир трапляється набагато більше афер, ніж на тому ж готельному. Складно уявити собі, що ви зателефонуєте в готель, забронюєте собі місце і в призначений час не вселитеся. З квартирами ж така ситуація цілком може мати місце. Вам потрібно всього лише неправильно вибрати керуючу компанію, щоб на собі відчути, як це - сидіти на валізах в чужому місті, з внесеною передоплатою і порожньою головою. Уникнути цієї проблеми допоможуть рекомендації знайомих і крайня уважність при виборі компанії, з якою ви будете співпрацювати!
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (15.02.2012)
  Просмотров: 1580 | Рейтинг: 5.0/1