0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Подобова оренда квартир у Львові

  Здавалося б, ще кілька років тому подобова оренда квартир у Львові була прерогативою «ділових» бабусь, які з оголошеннями в руках окупували вокзали. При цьому однокімнатна елітна квартира в центральній частині міста Львів на ділі могла виявитися «хрущовкою» малогабаритного типу на околиці Львова.

  Але сьогодні ситуація кардинально змінилася, і за даними експертів ринку нерухомості Львова більше 1,5 тис. квартир, що здаються житлових приміщень знаходяться у віданні ріелторських агентств Львова, які займаються здачею квартир в оренду і дозволяють цілком офіційно зняти квартиру на тиждень або зняти квартиру на кілька днів та погодинно.

  Вірити тільки «чесному слову» орендаря немає необхідності, тому що практично всі агентства з нерухомості мають свої офіційні веб-сайти ves.lviv.ua, де можна заздалегідь підібрати вподобане і відповідає всім Вашим вимогою по комфортабельності та вартості житло, а також подивитися фотографії житла і прочитати докладний опис.

  На кого сьогодні, в першу чергу, розрахована подобова оренда квартири у Львові? Перш за все, це - туристи, які подорожують сім'ями та відрядження співробітники, які прибули у Ваше місто у справах своїх компаній.

  Незважаючи на те, що квартира в оренду у Львові на кілька днів за ціною виходить дорожче тривалого найму, то в будь-якому випадку зняти житло у Львові на нетривалий час з фінансової сторони вигідніше, ніж знімати номер в готелі, насамперед, за рахунок більшої кількості спальних місць, які розміщені на одному просторі.

  У разі якщо у стандартний номер готелю може вселитися суворо обмежену кількість людей, то однокімнатна типова квартира у Львові, як правило, здається за фіксовану вартість, не залежну від того скільки в ній ночує людина - один або вся родина.

  Тим, для кого вартість оренди квартири у Львові грає першорядну роль, варто звернути свою увагу на квартири класу «економ», які розташовані у віддалених від центральної частини міста Львова районах. Зняти квартиру в передмісті Львова можна буде за 150-200 гривень на добу. Ремонт тут далеко не «євро» класу, та й меблі часто «бабусина», зате всі комунікації в таких будинках є, а також є достатня кількість спальних місць.
  Житло класу «еліт» і «бізнес» розташоване в центральній частині міста Львова і відрізняється сучасним євроремонтом, якісними меблями та імпортної сантехнікою. Заходьте на наш сайт www.ves.lviv.ua.


  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (16.05.2011) | Автор: Jarosław W
  Просмотров: 2159 | Теги: подобова оренда квартир у Львові | Рейтинг: 5.0/1