(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Особливості оперативної оренди квартир на короткий час

  варіанти знімання квартири
  Як відомо, в курортних містах люди мають можливість завжди домовитися про варіанти знімання квартири, кімнати, дому в різних місцях, навіть на пероні вокзалу, але у Львові так орендувати житлоплощу вельми ризиковано. Проте бувають ситуації, коли житло слід знайти надзвичайно швидко, при цьому часу на пошуки практично немає.

  Отже, поговоримо про короткострокову оренду, тобто про здачу або знімання житла на невеликий термін - від доби до півроку. Деякі орендодавці цілком затишно почуваються в цій ніші, так як оплата за короткострокову оренду значно вища оплати за довгострокове знімання житла. А здаючи квартиру пристойним людям, можна заробити непогано і зберегти житлоплощу в хорошому стані. Звичайно, найчастіше саме житло економ-класу здається в оренду, так як в таких квартирах присутній недорогий косметичний ремонт, який завжди можна оновити, не витративши багато коштів.

  В елітному класі рідко зустрінеш такі пропозиції, адже престижні, надсучасні квартири вимагають великої підтримки, апартаменти здавати в короткострокову орендуфінансового підживлення, навіть більш ретельного прибирання. Фахівці пояснюють цей факт тим, що при оренді дорогих великих квартир, обладнаних елітними меблями, з виконаним дизайнерським ремонтом в будинках, які суворо охороняються і нашпиговані сигналізацією, сторони дають підвищені зобов'язання один перед одним. Такі квартири, навіть апартаменти здавати в короткострокову оренду невигідно ні орендарям, ні орендодавцям, адже занадто висока ціна.

  У подобової оренди квартир є кілька явних мінусів. Знос такого житла значно вищий, ніж у квартир або кімнат, що здаються на більш тривалий термін, набагато більше зусиль потрібно для обслуговування таких квартир. Тобто вдумайтеся, наскільки більше необхідно комплектів чистих рушників, постільної білизни, якщо квартиранти змінюються щотижня. Та й вимоги у
  подобової оренди квартир
  таких людей, які можуть дозволити собі проживання в чудових умовах, найчастіше завищені. Однак недолік такого способу оренди дуже легко перетворюється на гідність. Наприклад, квартири, які знаходяться в значущих місцях, на центральних вулицях невигідно здавати на великий термін. Та й квартиранти довго не витримують підвищеного шуму, загазованості основних проспектів. А зняти таку квартиру на кілька днів цілком можливо, адже зручно призначити потрібну зустріч, та й орієнтуватися провінціалу або іноземцю в центрі Львова простіше.

  Квартиру на короткий час здають господарі, які часто залишають Львів у власних справах і на час простою їм досить вигідно отримати додатковий прибуток. Навіщо простоювати житлу, якщо є можливість трохи заробити? Такими ж міркуваннями керуються люди, які прагнуть продати зняти для сім'ї відмінні апартаментиквартиру, однак поки квартира знаходиться в ранзі «нареченої на виданні», вона може принести ще додатковий дохід, деякий заробіток власникам.

  В оренду беруть подобову житлоплощу у Львові найчастіше ділові люди, які згідні платити дещо більше за наданий комфорт, однак і економлять при цьому, адже за номер в готелі оплата буде все одно вища. Також варіант з подобовою оплатою квартир підходить для сімей з дітьми, що приїжджають до Львова в туристичну поїздку. А якщо наймач не обмежений у коштах, то можливо зняти для сім'ї відмінні апартаменти, в яких дні відпочинку будуть пролітати чудово.
  різниця цін на короткострокову оплату

  При цьому слід знати, що чинний Цивільний кодекс стоїть на боці наймача, який є більш вразливою стороною. В цілому ж, різниця цін на короткострокову оплату, як і на довгострокову, залежить від сезонності, району, пропонованих варіантів і від різних другорядних чинників.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1013 | Теги: Особливості оперативної оренди | Рейтинг: 5.0/1