(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Особливості літньої оренди житла у Львові

  літні квартири
  Літо люблять багато людей, адже в цей період року так тепло і світло, не треба наряджатися як капуста і все одно примудритися захворіти. Літо вважається традиційним сезоном відпусток, і саме в літні місяці хочеться будувати нові плани, заряджатися позитивними емоціями, змінювати життя на краще. Так і в сфері нерухомості саме літо вважається найбільш вдалим періодом для оренди квартир, кімнат, особняків. Давайте розберемося більш детально.

  Деякі львівяни влітку перебираються на дачі, вони хочуть відпочити від суєти міста і насолодитися літніми дарами сповна. Тому квартири здаються на термін від трьох до п'яти місяців. Це явище носить назву «літні квартири», така житлоплоща коштує до 200 доларів і вона є демократичним способом пожити у Львові деякий час в комфортних, домашніх умовах. Даний варіант підійде для вступників до ВНЗ, сезонних працівників за контрактами, відрядників, які квартири і кімнати в оренду здаються на короткий термінприбули в тривалу поїздку до Львова. Відмінним вважається такий варіант серед туристів, які приїхали до міста надовго, щоб оглянути його, побувати в багатьох знакових місцях, побачити знамениті пам'ятки на власні очі. Літні пропозиції найбільш актуальні в період з середини квітня до кінця травня, однак в червні також можна знайти гідні варіанти.

  За рахунок того, що квартири і кімнати в оренду здаються на короткий термін, їх середня вартість на 10 відсотків нижча, ніж в цілому по сегменту. Це є позитивним фактором, як і те, що попит на однокімнатні квартири, наприклад, буде перевищувати пропозицію в 3-5 разів, а не в 7 і більше разів (як в осінній пік). У цей період можна дешевше зняти квартири не тільки на короткий термін, а й на період від року до двох років. Скористайтеся цим фактом, якщо хочете зняти квартиру дешевше, адже осінні орендні ставки не радують тих, хто не зумів зняти квартиру або кімнату влітку.

  найдорожче житло у Львові
  Традиційно найдорожче житло у Львові вважається в Центральному окрузі, однак розкид цін досить великий навіть на однокімнатні квартири, він становить від 250 до 1500 доларів за один місяць проживання. Личаківський також об'єктивно є дорогим районом, останнім часом мінімальна ставка склала 350 доларів за однокімнатну квартиру, але знайти такий варіант - це вершина удачливості! Максимальна ж оплата за однокімнатну квартиру становила 600 доларів. Однак представлені дорогі варіанти користуються найменшим попитом.

  На даний момент споживачі намагаються зняти квартири, ціни на оренду яких становлять близько 350 доларів. При більш високій ціні тим, хто здає подібні варіанти житла, доводиться і чекати трохи довше саме «своїх» квартиронаймачів. Також фахівці деяких агентств вважають, що квартири і кімнати, що знаходяться поблизу від Університету Франка, Політехнічного і жвавих розвилок громадського транспорту, зростають в ціні до 30% в порівнянні з аналогічними варіантами житла, віддаленого від цих місць.

  Цікаво, що якщо людина або сім'я має у своєму розпорядженні суму від 300 доларів на знімання квартири, то таких знімання квартириваріантів достатньо на ринку і можливо миттєво підібрати потрібний. Головне, мати доступ до бази даних таких бізнес-пропозицій, а як відомо - найякісніші та об'ємні бази даних знаходяться в агентствах нерухомості, та й раптово нарватися там на негідний варіант практично неможливо.

  У країнах Європи і в Сполучених Штатах в оренду здаються лише особняки і будинки, укомплектовані меблями, з білизною та посудом. Квартири та студії прийнято здавати порожніми, не обтяженими меблями. У нашій країні господарі часто залишають деякі меблі, що влаштовує орендарів бюджетного сегмента.
  житло в оренду влітку
  У бізнес-сегменті багато хто воліє знімати квартиру і завозити свої меблі, хоча ринок пропонує багато пропозицій повністю укомплектованого житла «під ключ». Але цікаво, що сума за оренду квартири може не мінятися в залежності від того - з меблями вона здається чи без. Господарі, які не поспішають миттєво отримати прибуток, вважають, що є товар і обов'язково знайдеться купець. Для багатьох квартирантів, за інших рівних умов, вирішальним моментом стає наявність паркінгу, для інших - достатня кількість магазинів, близьке розташування школи або садочка, для третіх - обов'язковою умовою буде близькість парку чи скверу.

  Беріть житло в оренду влітку, коли воно максимально доступне за ціною, і коли існує така різноманітність варіантів.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1711 | Теги: Особливості літньої оренди житла у | Рейтинг: 5.0/1