0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда житла через агенство: правила професіоналів

  Львівські готелі
  Важливість участі агентства нерухомості в угодах по оренді квартир часто незрозумілі потенційним клієнтам. Через незнання особливостей орендних відносин вони попадаються на виверти шахраїв, які організовують інформаційні фірми, що обіцяє швидке заселення по міфічно дешевими цінами як на оренду житла так і на оплату своїх послуг. Про те, як працюють справжні ріелтори, який стандартний набір послуг на ринку нерухомості в сегменті оренди квартир можна дізнатися з цієї статті.

  Ринок оренди квартир прогресує з року в рік. Пропозиція становить кілька десятків тисяч об'єктів, але цього обсягу квартир недостатньо для задоволення попиту. Потреба в найманому житлі у Львові велика: постійно прибувають люди з регіонів на роботу, навчання. Через різкий ривок цін на продаж житла багато львівян відклали покупку і вирішують проблему розширення простору для спільного проживання за рахунок оренди квартири.

  Для того щоб обійти підводні камені бажано дотримуватися правил. На даний момент оренда квартир стала самостійною короткострокова оренда у Львові спеціалізацією на ринку нерухомості, виконання заявки вимагає знань і навичок від фахівця і істотно відрізняється від операцій в сегменті продажу нерухомості. Так що не варто звертатися до ріелторів, для яких оренда квартири не є основним способом заробітку. Вибираючи собі компанію для пошуку житла слід упевнитися, що вибране вами агентство має досвід роботи з орендою. Але й тут треба проявити особливу увагу. Недосконалість нашого законодавства призвело до того, що з'явився ще один прийом "чесного відбирання грошей у громадян"

   Так у чому ж полягають послуги ріелтора з оренди квартири?
  Фахівець допоможе вам підібрати квартиру відповідну тим параметрам, які ви вказали у замовленні. Перевірить документи, що підтверджують права власності і розпорядження орендодавця, надасть договір оренди. Особливу увагу приділіть договору, там повинні бути прописані всі нюанси взаємин орендаря і орендодавця. Варто зауважити, що агентство нерухомості не несе відповідальності за подальший розвиток
  Львівські готелі
  відносин сторін, але підписання договору зводить до мінімуму виникнення проблем. Багато професійних учасників угод залишають у себе третій примірник, хоча правила проведення операцій їх до цього не зобов'язують. При вирішенні проблем, агентство може допомогти сторонам прийти до мирної угоди, підказуючи оптимальні рішення. Як правило, всі спори, що виникають під час терміну договору оренди квартири агентства можуть без проблем допомогти. Таким ставленням до клієнтів завойовується сама добра репутація. Довірчі та ексклюзивні відносини з клієнтами призводять до успішного розвитку компаній.

  Як убезпечити себе і звести ризики до мінімуму. Які ризики переслідують орендодавців?
  Перше - це несплата. Як убезпечити себе від недбайливих неплатників? Друге: псування майна. Звичайно, компенсацію збитків можливо зробити за рахунок внесеної застави. Більш значні ризики варто застрахувати через страхове агентство. Якщо агентство нерухомості володіє ексклюзивними правами на здачу даної квартири в оренду, то вартість страховки оплатить ріелтор. У будь-якому випадку у солідній ріелторської компанії є договір із страховиком і власник квартири може розраховувати на значну знижки при укладенні договору страхування при наданні договору оренди квартири.

   Найважливіше правило, якого слід дотримуватися при оренді квартири:короткострокова оренда у Львові
  Обов'язково укладайте договір оренди квартири.
  Винагорода, що виплачується наймачем агентству, становить 80% -100% від місячної вартості найму.


  За ці гроші фахівець відділу оренди квартири зобов'язаний:
  Знайти квартиру;
  Організувати її перегляд;
  Вести переговори при укладанні договору оренди квартири;
  Проводити консультації з маркетингових та правових питань;
  Перевірити права наймодавця які дають йому права здавати даний об'єкт за договором найму
  Невід'ємними частинами договору є опис майна і розписки про отримання грошових коштів за оренду квартири.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (12.02.2012)
  Просмотров: 1814 | Теги: Оренда житла: правила професіоналів | Рейтинг: 5.0/1