0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда житла Львів - Можливі «гострі кути»

  жити в готелі
  Небагато знайдеться сьогодні людей, хто хоча б одного разу не знімав квартиру. Причин для цього може бути безліч. Найчастіше така потреба виникає у молодих людей, які тільки одружилися або стали цивільної парою і хотіли б жити окремо від батьків, самостійно. Крім того, квартири і кімнати часто знімають іногородні студенти, відрядні, просто туристи, які не хочуть жити в готелі.

  Якщо ви вирішили зняти квартиру у Львові, то в наш час це можна зробити за допомогою спеціальних агентств нерухомості або просто по оголошенню в газеті. Але, відразу потрібно зауважити, що шукати варіанти самому сьогодні ризиковано, оскільки квартирних аферистів давно привернув ринок оренди житла і вони тут успішно «влаштувалися», заманюючи довірливих громадян дешевими розцінками і привабливими варіантами. Знімаючи квартиру зняти квартиру у Львовісамостійно, ви ризикуєте не тільки своїм часом, але грошима. Тому, щоб уникнути небезпечних ситуацій, найкраще звертатися в агентство нерухомості. Можливо, в цьому випадку квартира вийде вам трохи дорожче, але на руках будуть офіційні документи, які доводять, що квартира вами знята на певний період і оплачена.

  Крім того, орендуючи квартиру або кімнату через агентство, ви можете висловити свої вимоги, побажання, що стосуються того, в якому районі має бути житло, який поверх і планування. В агентстві всі ваші побажання постараються врахувати і запропонувати найкращий варіант. Це позбавить вас від необхідності обходити всі можливі квартири і від обману.

  При цьому покладатися тільки на розповіді менеджера агентства не слід. Всі запропоновані варіанти варто прискіпливо оглянути, поговорити з господарями квартири, особливо якщо мова йде про довгострокову
  про довгострокову про довгострокову житла оренду
  оренду житла. Буває так, що ніби і квартира не погана, але щось в ній не влаштовує. Всі ці розбіжності і питання важливо вирішити до того моменту, як буде підписаний договір оренди. Так, розірвати його теж можна, але це складно, та й свої гроші ви повністю повернути не зможете. Якщо договір розривається достроково однією зі сторін, то іншій виплачується неустойка. Пам'ятайте про це, і уважно оглядайте квартиру до того, як будуть заплачені гроші і підписаний договір.

  Якщо ви плануєте знімати квартиру в тому місті, де живете, то є сенс розпитати знайомих і друзів про те, яке агентство нерухомості вважається кращим, солідним, популярним. Адже, якщо про певні агентства даються не дуже хороші відгуки, то і вам йти туди не варто. А з позитивними рекомендаціями і вам буде спокійніше, з'явиться упевненість, що менеджери знайдуть ту квартиру, яка потрібна.
  зняти кімнату
  А як бути, якщо хочеш зняти кімнату, квартиру в іншому місті, де поки немає друзів і знайомих? У цьому випадку на допомогу прийде Інтернет. Сьогодні майже всі надійні, офіційно зареєстровані агентства нерухомості мають свої сайти, за допомогою який ви і знайдете потрібний вам варіант. Замовлення квартири або кімнати можна зробити навіть віртуально, через Інтернет. В цьому випадку, коли ви приїдете в певне місто, вас уже чекатимуть відповідні варіанти квартир. Все що вам залишиться зробити - обрати оптимальний за ціною, місцем розташування і комфортабельністю.

  До слова, як би не хотілося вам зняти квартиру дешевше, не варто довіряти оголошенням на стовпі, що обіцяють хороші квартири і кімнати майже даром. Пам'ятайте, що такі оголошення найчастіше дають аферисти, які «ловлять» людей на приманку під назвою жадібність. В результаті нічого доброго не виходить і нерідко людина залишається і без грошей, і без бажаної квартири.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1330 | Теги: Оренда житла. Можливі «гострі кути» | Рейтинг: 5.0/1