0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда квартири у Львові за допомогою фахівця

  квартири в оренду у Львові
  Не секрет, що попит на квартири в оренду у Львові, особливо на недорогі квартири, багаторазово перевищує пропозицію.
  На кожну не дуже дорогу і відремонтовану квартиру завжди знаходяться кілька охочих, навіть якщо пропонується квартира в оренду без меблів.
  Склад клієнтів, що бажають вирішити питання оренди квартири, різноманітний, є й львівяни, але основна маса людей, звичайно, приїжджі.
  Але щоб уберегтися від шахрайства на ринку оренди квартир, слід звертатися в агентства нерухомості і не плутати їх з інформаційними агентствами нерухомості. Визначити, хто намагається займатися з Вами орендою квартир аферист або професіонал дуже просто - при первинному зверненні дізнайтеся, коли відбувається оплата послуг: за фактом заселення в квартиру або за фактом підписання договору на обслуговування. Якщо Вам пропонують квартиру в оренду без попереднього огляду, але при цьому пропонують оплатити послуги і підписати договір, то знайте, що з такою компанією Ви ніколи не зможете вирішити питання оренди квартири.
  Що дивного, що бурхливо розвивається ринок оренди квартир і відсутність чіткого законодавства, породив безліч способів ринок оренди квартиробману і поставив клієнтів у безправне становище. Кількість скарг на облудні дії на ринку оренди квартир постійно зростає, але останнім часом з'явилося багато роз'яснювальних статей і навіть програм по телебаченню, присвячених шахраям в цій сфері діяльності. Потенційним клієнтам і просто громадянам детально розповідають, як уникнути неприємностей при оренді квартири. Особливо відрадно, що останнім часом почастішали репортажі про затримання і покарання злочинців, що займаються аферами у сфері нерухомості.
  Як убезпечити себе, і вирішити питання оренди квартири?
  По-перше: звертайтеся в агентство нерухомості і бажано в таке, де оренда квартир - їх основна спеціалізація.
  По-друге: визначившись з агентством, переконайтеся, що це не фірма-одноденка, а солідна організація. Розмовляючи з фахівцем з відділу оренди квартири, чітко визначте свої вимоги до квартири і вкажіть за якою ціною потрібна квартира і в якому районі.
  Решта питань вирішить фахівець відділу оренди квартири, це і є його робота, за це він і отримає комісійний збір, надавши вам для огляду кілька квартир в оренду.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (12.02.2012)
  Просмотров: 1095 | Теги: Оренда квартири за допомогою фахівц | Рейтинг: 5.0/1