(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда квартир у Львові для іноземців

  здавати квартиру іноземцям
  Як показує практика, здавати квартиру іноземцям хотіли б багато власніків житла у Львові. Однак, іноземець, іноземцю - різниця. Якщо говорити про приїжджих з ближнього зарубіжжя, а самє азіатів, кавказців, то львівяни здають їм квартири и кімнати дуже неохоче, в останню черга, причому вартість оренди відразу піднімається майже вдвічі, а термін зменшується до кількох місяців. Неохоче підселюють власники в свої квартири приїжджих з Білорусії, які не можут платити багато и намагаються торгуватися з будь-якого приводу.

  Самий кращий квартирант для львівян - житель Європи, середнього віку, який приїхав до міста у відрядження або у справах бізнесу, без сім'ї або тільки з «другою половиною», без дітей. Тим не менш, навіть в цьому випадку, краще всього здавати в оренду за допомогою агентства нерухомості, де зафіксують угоду. До того ж, саме співробітники агентства можуть знайти власнику квартирантів-іноземців. Для цього потрібно залишити відповідну заявку і чекати дзвінка менеджера.

  А які квартири хочуть самі іноземці? За оцінками менеджерів агентств нерухомості великим попитом користується житло, комфортабельні квартирирозташоване в центрі Львова. Крім того, добре здаються комфортабельні квартири в престижних районах з гарною репутацією, де є налагоджена інфраструктура. Такими районами вважаються Шевченківський Гай, парк Погулянка, Новий Львів, Алтайські озера, Парк Культури. Завжди затребуваними є квартири біля Університету Франка, та Політехніки. Якщо говорити про саму квартиру, то іноземці вибирають комфортабельні дво-і трикімнатні квартири з якісним європейським ремонтом, повним набором сантехніки, побутової техніки, хорошими меблями, постільними і гігієнічними приладдями.

  Іноземці дуже цінують безпеку. Тому в орендованій квартирі вітається наявність обгородженої території будинку та охорони в під'їзді. Додатковими перевагами виявляється наявність супермаркету поблизу будинку. Варто зазначити, що маленькі риночки і магазинчики іноземці практично не відвідують, вважаючи їх сумнівними. Ще вітає наявність поблизу будинку фітнес центру, оскільки багато європейських громадяни великі шанувальники спортивних занять.

  квартири бізнес-класу
  Яким іноземцям варто довіряти власну квартиру з гарним ремонтом? У першу чергу тим, які приїжджають до Львова працювати за контрактом. Буває так, що саме запрошуюча фірма або компанія шукає свому новому співробітнику квартиру і платить за неї. Часто оплата проводиться за безготівковим розрахунком. Якщо компанія або фірма солідні, то за оплату можна не переживати.

  Ще варіант, якщо іноземець приїжджає в Україну самостійно, для налагодження бізнесу. Такі забезпечені європейці зазвичай знімають квартири бізнес-класу, в центрі міста. Платять вони добре і регулярно, до того ж господарям буде забезпечений і постійний порядок в квартирі, оскільки іноземці відразу запрошують для роботи покоївок.

  Проте, в будь-якому з цих випадків, правильніше буде укласти з іноземним громадянином договір оренди на весь термін Здати квартиру у Львові іноземним громадянамйого проживання. Типові форми таких договорів є в кожному солідному агентстві нерухомості. У цьому документі буде передбачений термін оренди, щомісячний платіж, особливі умови за бажанням власника квартири або орендаря.

  Здати квартиру у Львові іноземним громадянам мріють багато москвичів і це сьогодні цілком реально, особливо з допомогою агентств нерухомості, де вам підберуть солідних квартирантів, готових платити пристойні гроші за хорошу квартиру.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1760 | Теги: Оренда квартир іноземцям | Рейтинг: 5.0/1