0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда квартир дорогого сегмента: особливості 2012

  в сегменті оренди квартир
  Останнім часом намічаються деякі зрушення в сегменті оренди квартир дорогого сегмента. Ці квартири хоч і не користуються ажіотажним попитом, проте повільно, але впевнено зростає кількість людей, які бажають жити в престижних умовах, та ще й в оточенні всіх благ цивілізації.

  Криза проходить і саме вона явила нам одну цікаву особливість: зрівнялися частки зарубіжних і українських орендарів в престижному, елітному сегменті. Так, ТОП-менеджери приїжджають до Львова і найбільше число таких професіоналів, які бажають знімати дорогу квартиру або кімнату в місті, відноситься до сегмента будівельної діяльності. При цьому більше половини, тобто близько 60% висококласних фахівців, які приїжджають на довгострокову роботу у Львів, сімейні люди. Вони хочуть перевезти сім'ю і оточити її належним рівнем комфорту. Правда дітей в таких сім'ях мало, тобто відпадають проблеми з дитячими садками, школами, але фахівці високого класу прагнуть орендувати три-або чотиримісні апартаменти, площа яких не повинна бути менше 130-150 кв. м.

  При цьому високооплачувані працівники прагнуть знайти квартири, які будуть частково або повністю обладнані меблями, зажитло що готові додатково доплачувати.

  Вітчизняні фахівці поки не готові платити за престижні апартаменти пристойні гроші, вони прагнуть заощадити на проживанні. Однак, справедливості заради слід відзначити той факт, що якісних пропозицій не так багато. За період кризи багато власників елітного, престижного житла, які не могли вигідно здати свої зайві квадратні метри, позбавлялися від нього, тобто продавали. Ось і залишилися на ринку деякі непогані варіанти, але є багато і сумнівного житла, переоціненого господарями. При цьому спостерігається зростання вимог елітної клієнтури до житла, яке вони хочуть зняти на певний період. І цілком резонно клієнти задають питання: чому вони повинні переплачувати лише за назву «елітне», якщо житло не забезпечено атрибутами престижного сегмента? Цікава тенденція другого десятиліття 21 століття: споживачі не хочуть
  оренди елітної нерухомості
  задовольнятися класичним, традиційним інтер'єром, яким багато переситилися в 90-і роки минулого століття. Багато хто прагне оселитися в квартирі дорого в стилі техно або хай-тек. Користується популярністю житло, нашпиговане сучасною побутовою технікою, апаратурою, освітленням. Дуже популярні студії, коли всі на виду і знаходяться в одному приміщенні, не обтяженому перегородками.

  Найбільш затребуваним районом для оренди елітної нерухомості залишається Цент, адже тут велика кількість еліток і велика сучасна інфраструктура, постійно поновлена новими об'єктами. Наприклад, в районі площа Ринок і проспект Свободи знаходяться найпрестижніші об'єкти, квартири елітного сегмента, ціна оренди на які на 30% вище, ніж в середньому по місту. Район став настільки популярним, що навіть за часів, коли була криза, вартість квартир в оренду тут була максимальна: до 2-3 тис. доларів на місяць.

  Подобаються орендарям престижного житла район Алтайських озер, причому там можна знайти досить непогані варіанти за пропозиції елітних апартаментів1-2 тис. доларів, проте основним критерієм вибору квартири є саме близьке розташування до місця роботи. Центр залучає ще й тим, що самі пропозиції елітних апартаментів різноманітні: від сталінок і будинків ЦК, до реконструйованих шикарних особняків і новітніх клубних будинків, які містять різноманітні комплекси, парковки, об'єкти інфраструктури. У деяких будинках іноді здається близько половини всіх квартир, однак господарі не завжди реально оцінюють вартість свого престижного житла, тому ризикують залишитися без квартирантів.

  вартість оренди
  Цікавить потенційних орендарів і варіанти з видом на історичний Львів, адже традиційно ціни на таке житло завжди високі, при цьому немає прямої залежності між кількістю кімнат у квартирі з ціною оренди. Однак найбільш затребуваними квартирами даного сегмента є такі, вартість оренди яких оцінюється від 400 до 1000 доларів на місяць. При цьому орендар престижного класу в 2012 році все-таки тяжіє до сучасних будинків, в яких представлені всі блага сучасної цивілізації, де все під рукою і де відчуваєш себе комфортно і органічно, а не як в склепі або холодному замку.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1189 | Теги: Оренда квартир дорогого сегмента: о | Рейтинг: 5.0/1