(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Наймана квартира для проживання - яка сумісність?

  проживання на зйомних квартирах
  Велика кількість деталей впливає на вибір зйомної квартири, в тому числі і французькі натяжні стелі - їх наявність або відсутність. Як правило, на стелю увага при зніманні звертається в останню чергу, тому що потенційних орендарів цікавлять куди більш важливі і серйозні речі - справність сантехніки, наявність та стан меблів, просторість і затишність квартири в цілому, можливість при тривалому проживанні щось в ній виправити , зробити по-своєму. Однак наймачі собі навіть не уявляють, наскільки важливо мати якісну стелю в квартирі, в якій Ви збираєтеся жити тривалий час. Це допоможе і в разі недбайливих сусідів зверху, які люблять затоплювати тих, кому не пощастило жити на поверх нижче їх, і в інших випадках. Як правило, саме з стелею трапляється маса неприємностей під час проживання на зйомних квартирах. Працювати з натяжними стелями - саме задоволення, замінювати та ремонтувати їх - абсолютно нескладно, а крім того, і ціни виправдовують якість.

  Також, якщо Ви збираєтеся знімати житло на тривалий період, натяжні стелі можуть Вам багато що сказати про сумлінність знімати житло на тривалий періодорендодавця. У першу чергу, такий грунтовний підхід до ремонту в своєму житлі говорить про те, що Вас не надують, і квартира справді буде комфортною для проживання, а не приховує масу побутових проблем за привабливим фасадом. Тому, якщо Ви бачите, що в квартирі, яка Вас цікавить, встановлені натяжні стелі, поцікавтеся, навіщо вони встановлювалися, як давно, зверніть увагу на те, на якій частині території квартири вони встановлені. В цілому, для цивілізованих орендодавців натяжні стелі - вже давно частина нормального, європейського рівня ремонту. Саме такий тип стану квартири часто заявлений в оголошеннях, але він далеко не завжди присутній на самому ділі. Тому наявність натяжних стель, встановлених по більшості площі житла - заявка на те, що ремонт європейського типу і якості дійсно був проведений, а можливо і зовсім недавно.

  стелі в орендованій квартирі
  Однак якщо квартира Вас влаштовує абсолютно всім, але в ній відсутні натяжні стелі, Ви цілком можете поспілкуватися з господарями житла з приводу того, чи можна після певного терміну проживання замінити стелі у квартирі на натяжні за свій рахунок. Дуже багато господарів дозволяють це зробити - адже, по суті, Ви покращуєте їхнє житло. На таку модернізацію можна домовитися навіть на взаємовигідних умовах - Ви оплачуєте установку натяжних стель, але при цьому не платите за квартиру місяць. Дізнатися про те, як оформити натяжна стеля, подивитися різні варіанти його дизайну, а також отримати багато додаткової інформації можна в інтернеті.

  Якщо Ви самостійно встановлюєте натяжні стелі в орендованій квартирі, обговоріть з господарями також їх конструкцію і дизайн, щоб потім не виникало проблем з тим, що він не впишеться в концепцію квартири. Як правило, хороший фахівець і дизайнер здатний і без додаткових рад і консультацій розмістити і оформити стелю так, щоб вона йшла зовнішньому вигляду будівлі виключно на тимчасового житлакористь, і тим не менш, порадитися і запитати дозволу, пред'явивши вже закінчену і обговорену з дизайнером попередню концепцію, потрібно обов'язково. В такому випадку Ви забезпечите своє рішення, отримавши добро від господарів.

  Натяжні стелі стануть прекрасним доповненням навіть для тимчасового житла, і додадуть кімнатам, а також підсобні приміщенням, додаткового затишку і елегантності. Якщо Ви звикли жити в дійсно акуратних і стильних приміщеннях, це - рішення для Вас!
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (15.02.2012)
  Просмотров: 1386 | Рейтинг: 5.0/1