0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Квартири на добу - переваги і ризики

  знімати квартиру подобово
  Готельний бізнес в нашій країні розвивається вкрай повільно. Багато готелів, навіть у таких великих містах, як Львів і Київ, не виконували реконструкцію і переобладнання номерів ще з радянських часів. У номерах досить старі меблі, відсутні такі необхідні електроприлади, як електричний чайник або фен. Звичайно, існують нові сучасні готелі, де постояльцям запропонують дуже високий рівень сервісу. Номери таких готелів відрізняються сучасним дизайнерським інтер'єром, і все в таких готелях може бути бездоганно. Однак є дуже великий мінус - це ціна, доступна далеко не кожному приїжджому. Тому більшість приїжджих воліють знімати квартиру подобово у приватників або в компаній.

  Квартира подобово надає приїжджому набагато більше свободи, ніж при проживанні у готелі. Припустимо, ніхто не заперечуватиме, якщо квартиронаймач запросить у гості велику компанію або якщо хтось із його друзів залишиться на ніч. Постоялець може повернутися в квартиру в будь-який зручний для нього час, в тому числі і глибокої ночі.
  Якщо вирішено зняти квартиру, то краще це зробити, зв'язавшись з компанією, яка досить довгий час займається Господар квартириподобовою орендою квартир, оскільки оренда квартир у приватників має ряд істотних недоліків. Зупинимося на них докладніше.

  При оренді квартири у приватника орендаря можуть чекати неприємні сюрпризи. Господар квартири рідко вкладає в квартиру, призначену для здачі, достатні кошти. Крім того, часто і прибирання квартирі виконується далеко не на належному рівні. Нерідкі випадки, коли по приїзду, замість обіцяної чистої і комфортабельної квартири, розташованої в зручному для гостя районі, квартиронаймач отримує невідремонтовану квартиру зі старими меблями де-небудь на околиці міста.

  Господарі квартир, що здаються подобово, намагаються не витрачатися на рекламу. В результаті цього, їхні квартири часто простоюють. Тому і вартість оренди такої квартири, часто завищена. Таким способом приватник намагається відшкодувати недоотриманий прибуток.

  квартири у приватника
  Крім цього, при зніманні квартири у приватника, залишається ризик бути пограбованим. За даними представників поліції, відрядники часто звертаються з заявами про пограбування квартир під час їх відсутності. Бували й випадки, коли господарі квартир «втрачали» паспорти своїх постояльців, залишені в якості застави. Потім за цими документами оформлялися кредити.

  Найоптимальніший варіант для приїжджого - це зняти квартиру у перевіреної фірми, яка спеціалізується на здачі квартир подобово. Чи гідна альтернатива готельним номерам і подобово квартира від приватників: при більш високому рівні сервісу і комфорту ціни на пропоновані компаніями квартири істотно нижчі. Пропозиції цих організацій можна знайти за допомогою Інтернету.

  Оренда квартир від компанії має безліч переваг:
  - Всі що здаються квартири комфортабельні, відремонтовані за європейськими стандартами, оснащені необхідною Оренда квартир від компаніїпобутовою технікою, обставлені сучасними меблями;
  - Компанії мають в своєму арсеналі достатню кількість квартир, що дозволяє підібрати квартиру в районі вашої роботи або ближче до центру;
  - При виборі квартир враховується можливість створення сприятливої обстановки для відпочинку. Компанії ретельно підбирають квартири, уникаючи при цьому несприятливе сусідство з особами, які страждають алкогольною чи наркотичною залежністю;
  - Вартість квартири подобово від компанії набагато нижча, ніж вартість готельного номера, а нерідко, дешевше, ніж квартира від власника;
  - Пропоновані квартири просторіше готельних номерів;
  - Кожна квартира має унікальний дизайн;
  - Вибір пропонованих квартир досить широкий і завжди є можливість зняти апартаменти різного класу. При цьому незалежно від класу вибраного житла, гостю гарантовано комфортне, зручне і безпечне проживання.

  Організації, що спеціалізуються на здачі квартир
  Компанія дбайливо і уважно ставиться до кожного свого клієнта, намагаючись повністю виправдати виявлену довіру, повною мірою виконуючи взяті на себе зобов'язання. Для керівників таких фірм важливо, щоб клієнт, скориставшись вперше послугами компанії, в майбутньому не тільки знову користувався їхніми послугами, але і рекомендував цю фірму своїм друзям і знайомим.

  Компанії пропонують клієнтам різні додаткові послуги: зустріч на вокзалі, трансфер від квартири до аеропорту, надання кваліфікованого гіда.

  Організації, що спеціалізуються на здачі квартир, зацікавлені в створенні сприятливої обстановки, яка забезпечить орендарю одержання тільки позитивних емоцій. Це допомагає напрацьовувати клієнтську базу, забезпечуючи постійне розширення бізнесу.
  Звертаючись в компанії, які здають квартири подобово, приїжджі отримують надійного помічника, який створить домашній затишок далеко від дому.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (13.02.2012)
  Просмотров: 1371 | Рейтинг: 5.0/1