(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда квартири на добу або готель Львова

  квартири подобово у Львові
  Кому, скажіть на милість, потрібні квартири подобово у Львові, запитають скептики, які звикли до готельного сервісу? Це і небезпечно, і клопітно, а в підсумку набагато більш затратно, особливо в тому аспекті, який стосується витраченого часу. Напевно оренда квартир подобово - справа така ж дорога, як і все, пов'язане з нерухомістю. Та й в оренду, як відомо, здають квартири порожні, з ремонтом не першої свіжості. Обслуговування в номерах, як в готелі, ні, з усіма побутовими проблемам доведеться справлятися самостійно, та ще й тягнути в поїздку власну постільну білизну та рушники ... Ні, ну її, цю оренду квартир подобово! .. Вперед, до готелю!

  Звичайно, у готелів завжди будуть свої шанувальники - люди традиційних поглядів, які важко відмовляються від звичок. Тим часом, поступово їх колись стрункі ряди рідшають: все частіше і частіше туристи замислюються про те, що подобова оренда квартир у Львові - це не просто альтернатива готелям, але і варіант, кращий в рази. Особливо актуальним стає питання в той момент, коли мандрівник розуміє: за збігом обставин номер в хорошому готелі йому не дістався. Буває. Не смертельно. Але неприємно! І головне - незрозуміло, що робити далі. І людина замислюється: а чому б і? ..

  Якщо найближчим часом вам належить поїздка до Львова, задумайтеся: може, варто, нарешті, привезти з собою не тільки квартири на добу у Львовінеобхідні речі, а й домашній затишок і комфорт? Колись квартири на добу у Львові, дійсно, зняти було складно, оскільки на стихійно сформованому ринку панували шахраї, а деякі чесні господарі не зовсім розуміли, в якому технічному стані квартири гідні бути орендованими. Сьогодні ситуація змінилася: професійні управляючі, які займаються здачею квартир подобово, мають всі необхідні дозволи та ліцензії, ретельно працюють з кожною квартирою, обов'язково укладають договір, гроші «проводять» виключно через касу і дорожать своїми клієнтами. Це означає, що головна незручність - небезпека - при правильному підході сьогодні зведена нанівець. А на ній небезпеки, взагаліто, і закінчуються. Залишаються плюси.

  Квартира подобово
  Квартира подобово таки не готельний номер. Немає в ній відчуття постійної зміни господарів, які можуть займатися в її стінах чорт знає чим (і з ким). Немає казенності і смутності. Ні за її дверима довгого коридору, по якому в будь-який час доби марширують люди. Зате багато чого в ній є! Квартири на добу у Львові здаються виключно з окремими ванними кімнатами і кухнями, тоді як рідкісний готельний номер може похвалитися і тим, і іншим. Зняти квартиру подобово у Львові без максимальної кількості побутової техніки практично неможливо - немає таких пропозицій: вони нікому не потрібні, клієнти нині стали розбірливими. Тому на кухні обов'язково буде не тільки плита і холодильник, а й мікрохвильова піч, і кавоварка, тостер і, а у ванній - пральна машина. До речі, маючи її, можна не витрачати гроші на пральні, які хоч і є в будь-якому готелі, зате ця послуга завжди платна. Що стосується постільної білизни та рушників - їх приносять і міняють точно так само, як і в хорошому готелі.

  До речі, якщо говорити про обслуговування, то компанія, яка управляє квартирами, містить в штаті самих різних майстрів, тому якщо у клієнта з'являється побутова проблема, вона вирішується в той же день.

  Зняти квартиру на добу у Львові означає отримати в повне розпорядження вподобану вам площу і заплатити за неї, а не за Зняти квартиру на добукожну людину, яка буде на ній розташовуватися. Так, у двокімнатній квартирі може виявитися п'ять спальних місць, проте в п'ятикімнатну вона через це не перетвориться, і здаватися буде за стандартними для своєї категорії цінами. У готелі доведеться платити за кожну окрему людину. У продовження серії «Економія» можна згадати також про те, що оренда квартири подобово у Львові буде ставати все дешевше буквально з кожним днем: чим довше ви в ній проживете, тим менше заплатите. Це аксіома. Який готель запропонує вам такі ж вигідні умови?

  Нарешті, технічно квартири подобово у Львові обладнані значно краще, ніж готельні номери. Ні за міський телефон, ні за цифрове телебачення, ні за швидкісний інтернет додатково вам платити не доведеться. Скажете, відшукати квартири на добу такого технічного рівня оснащеності - складне завдання? Навпаки: куди важче знайти квартири подобово, в яких чого-небудь з перерахованого вище немає.

  оренда квартир подобово
  Виходить, що сьогодні оренда квартир подобово дозволяє гостям міста безперешкодно жити в будь-якому зручному районі, розпоряджатися орендованою на час житлоплощею на власний розсуд, з комфортом працювати і якісно відпочивати. Чи варто дивуватися, що в такій ситуації короткострокова оренда квартир у Львові приходить з традиційного для ринку стану, коли попит набагато перевищує пропозицію? Зручність подобової оренди вже оцінили багато людей. Може, настала і ваша черга?
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (29.02.2012)
  Просмотров: 2348 | Рейтинг: 5.0/1