0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Зняти квартири на добу у Львові замість готелів

  зняти квартири на добу у Львові
  Напевно, кожна людина час від часу приїжджає до Львова у справах стикалася з проблемою пошуку житла на нетривалий час. Останнім часом багато людей воліють зняти квартири на добу у Львові замість дорогих готелів. І це не дивно: знявши квартиру на добу у Львові, можна отримати масу переваг.
  По-перше, це неймовірно зручно. Квартира, вона і є квартира. Тут можна почувати себе як вдома - затишок, комфорт і ніякої охорони із суворим обличчям та прийомних із зайвими запитаннями на кшталт ви до Кого?
  Плюс до цього необов'язково знімати житло на кілька днів, можна зняти квартиру подобово і навіть на одну добу.
  По-друге, як правило, здаються квартири на добу обладнані всім необхідним для комфортного проживання. У таких квартирах сучасні меблі, облаштована кухня з усією побутовою технікою включаючи холодильник, газову плиту, мікрохвильову піч та електрочайник, телефон, санвузол з засобами особистої гігієни. У багатьох квартирах в стандарті входить наявність кондиціонера і підключеної мережі інтернет але це вже як правело в квартирах класу бізнес.
  По-третє, квартира на добу у Львові - це безпека. Під'їзд як правило обладнаний домофоном, кодовими замками і консьєржами а в деяких, більш елітних будинках, як правило, є й охоронці.
  По-четверте, знімаючи квартиру на добу, Вам не потрібно буде доплачувати за додаткові місця. Можна зупинитися одному, зквартира на добу у Львові сім'єю або компанією (у готелях діють жорсткі правила). До того ж, квартира на добу - це відсутність усіляких незручностей і обмежень на відвідування сторонніми. Ви можете запросити кого завгодно і на будь-який розумний час.
  По-п'яте, можна вибрати квартиру на добу з великого числа варіантів і за різними цінами. Ціна буде залежати від кількох чинників: віддаленість житла від центру Львова і класу квартири. Чим вище клас квартири тим вона і дорожче.
  По-шосте, можна зняти квартиру на добу в спальному районі Львова. Квартири в таких районах, як правило, мають поліпшене планування, а часто в них зроблений євроремонт.
  Щоб зняти квартиру на добу і більше, достатньо зателефонувати до Служби бронювання, де Вам запропонують весь перелік вільних квартир на потрібний період, а також розкажуть про всі плюси кожної з квартир. Також Ви можете отримати додаткову інформацію про рух громадського транспорту, а також дізнатися адреси барів, ресторанів, клубів і багато іншого.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (12.12.2011) W
  Просмотров: 2037 | Теги: Квартира на добу Львів | Рейтинг: 5.0/1