0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Інформація для орендодавців про оренду квартир

  Квартира Львів здам
  Квартира Львів здам – не секрет, що здача квартири в оренду в історичному Львові може бути джерелом додаткового стабільного доходу. Однак не можна забувати також про те, що оренда квартир – це бізнес, який пов’язаний з певними ризиками. Ця стаття-огляд призначена допомогти господарям, які хочуть здавати своє власне житло, однак у яких мало практичного досвіду або ж інформації. Як і в кожному бізнесі, в оренді квартири подобово є фіксовані правила, яких не завадило б дотримуватися, щоб уникнути різних прикрих моментів, правильно провести операцію після виявлення відповідного квартиронаймача.
  Квартира ціна. Щоб отримати максимум прибутку, квартира повинна відповідати обіцяному класу. Нерідко господарі відносять власну квартиру до класу «еліт» за те, що в житлі меблі 90-хСучасна vip квартира р.р. і ремонт негідного рівня. Сучасна vip квартира – це квартира, яка відповідає європейському рівню. Ремонт повинен бути здійснений із застосуванням якісних сучасних матеріалів, в апартаментах повинна бути побутова техніка невітчизняного виробництва, аудіо-відео – апаратура сучасного зразка. Наявність кондиціонера обов’язково. Меблі в апартаментах еліт зобов’язана бути також модною, якісною, практичною. Нова італійська сантехніка знову ж накине до ціни Вашого житла певну кількість одиниць.
  Квартира ціна. На додаток, на ціну квартири, що здається впливає також рівень самого будинку (новобуд чи елітний будинок старовинної споруди). З цієї причини на хрущовку не доцільно ставити завищену ціну, навіть у тому випадку, якщо це житло еліт – класу. Власне кажучи, в тому випадку, якщо Ви здаєте в оренду квартиру, не має сенсу направлено виконувати ремонт vip-класу в хрущовці. Суттєвий момент – стан під’їзду, в якому розташовується житло. Не завадило б
  Квартиру здам
  організувати мешканців під’їзду і також зібрати кошти на його облаштування або ж прибирання.
  Квартиру здам – при розміщення даного оголошення, власник повинен дослідити ринок цінових пропозицій і також не завищувати вартість на власну квартиру. Оскільки завищення ціни призведе до простоїв квартири, і, виходить, до фінансових втрат.
  У випадку, якщо Ви задіюєте спеціалізованого працівника агентства, який виконає оцінку Вашої квартири, підкаже реальну ціну, допоможе оформити папери. Квартира Львів здам – адже один з найсерйозніших аспектів для власника і орендаря – це підписання угоди оренди. У разі, якщо документи оформлені правильно, у разі, якщо проконтрольовані документи клієнтів, у випадку, якщо враховано всі моменти, в майбутньому Ви будете звільнені від зайвих розглядів і неприємностей.
  Стандартний термін підписання угоди – 1 рік, з можливістю подальшої пролонгації за згодою сторін. Добре б відзначати в договорі реальну вартість житла. Непогано б, але не обов’язково, проводити договір у нотаріуса, проте потрібно бути готовим до додаткових витрат.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (14.07.2011) | Автор: Ves.Lviv.Ua W
  Просмотров: 2395 | Теги: здам квартиру у Львові | Рейтинг: 5.0/1