0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Квартира і готель в одному флаконі

  апартаменти у Львові
  Здається, неможливо придумати щось зручніше готельної системи «all inclusive». Платиш один раз і вдома, а користуєшся всю поїздку і - «в гостях». Однак не все так просто. Мандрівники, які бачили багато чого на своєму віку, знаходять в цій системі масу незручностей. «Годують незрозуміло чим, місцева випивка взагалі не заслуговує уваги, - зазначає Андрій, турист зі стажем. - В результаті платиш готелю за те, чим не користуєшся, а на відпочинку витрачаєш гроші в нормальних ресторанах ».

  Не самий вигідний варіант, правда? Саме тому надто вибагливі туристи давно воліють на відпочинку зняти квартиру або поселитися в апарт-готелі. Останній варіант має масу переваг, включаючи можливість зняти номер на пару днів, тоді як не в кожній країні вам буде доступна настільки короткострокова оренда квартир.

  Апартаменти: квартири, але інші
  Apartments - це кімнати, або квартира, в якій від 2-х кімнат. З часом значення слова змінювалося, і якщо ще 20 років тому воренда апартаментів Львів англо-українських словниках воно було синонімом слова flat (квартира), то сьогодні позначає кімнати, що здаються в оренду. Якщо ви хочете за кордоном зняти квартиру подобово, цей варіант для вас ну просто ідеал! По суті, апартаменти - це ті ж готелі, тільки кожен номер має власний вхід з вулиці і, що набагато важливіше, власну кухню. При цьому прибирання номера - або апартаментів - здійснюється за тим же принципом, що і в звичайному готелі. Також мешканці отримують від адміністрації апарт-готелю мило, шампунь, гель для душу, туалетний папір - загалом, все те, до чого туристи давно звикли.

  Апарт-готелі, на відміну від квартир подобово, мають і власну «зоряну» градацію. Правда, нагороджуються вони не «зірками», а «ключами». Щоб дізнатися, на який рівень сервісу розраховувати, до кількості «ключів» потрібно додати ще один - це і буде кількість «зірочок», які є у даного готелю. Так, апарт-готелі з трьома «ключами» - це готелі «4 зірки», і так далі. Цим вони відрізняються від квартири на добу, яка, звичайно, може ставитися до якоїсь категорії, але дуже і дуже умовно: «ключі», як і «зірки», присвоюються «згори» і тільки після того, як власники виконають ряд певних умов.

  зняти квартиру на добу
  А чому просто не зняти квартиру на добу ...
  ... Запитаєте ви? Справа в тому, що будь-яке курортне місто, наше чи закордонне, воліє отримувати побільше, а головне - знає, що це обов'язково станеться. І навіщо йому, скажіть на милість, надавати вам квартири на добу, коли сьогодні ж він знайде того, хто зніме їх на місяць? Якщо ви їдете відпочивати на місяць, то легко можете зняти квартиру подобово. Проте мало у кого сьогодні є така розкішна можливість. На тиждень б відпустили, а ми тут - місяць, місяць ...

  Є й ще один момент. Квартири подобово можуть розташовуватися де завгодно, апарт-готелі - тільки в місцях, привабливих для туристів. Поруч можуть бути і пляж, і ресторани, і магазини, без яких жителям апартаментів не обійтися ... А поряд з квартирою подобово може не виявитися нічого. Звичайний спальний район звичайного південного містечка: година їзди до пляжу, в магазин - тільки на таксі, і перекусити толком ніде. Воно вам треба?

  Треба правильно вибирати квартири на добу, скажете ви? Ну, так зняти квартиру подобово на самому березі моря на 2-3 днізняти квартиру подобово вам не вдасться ніколи - принаймні, з вигодою для себе. Платіть за день як за тиждень, і власники із задоволенням вручать вам заповітний ключик.

  Без винятку не обійтися
  І це виняток - столичні міста. Будь то Київ чи Львів, Барселона або Мадрид, Рим або Неаполь - в будь-якому великому місті ви зможете зняти квартиру подобово хоч на тиждень, хоч на вихідні. Строк не має значення - крім того що один день оренди завжди і скрізь буде коштувати дорожче, ніж кілька. Це закон будь-якого ринку - оптом дешевше. А сам по собі короткий термін оренди не викличе з пошуком квартири на добу ніяких складнощів.

  квартира для туристів
  Це легко пояснити: на вихідні туристи їдуть оглядати визначні пам'ятки, на тривалий термін - відпочивати на море. Для побіжного погляду пари днів цілком вистачає, для повноцінного відпочинку потрібно як мінімум з десяток. Попит народжує пропозицію. І поки що попит на короткий курортний відпочинок для повноцінної оренди подобово явно знаходиться не на потрібному рівні.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (06.03.2012)
  Просмотров: 2299 | Рейтинг: 5.0/1