0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  Три типи котеджних селищ для проживання

  заміський будинок
  Придбати собі заміський будинок або дачу мріє більшість населення нашої країни. Це й зрозуміло, екологічна обстановка в містах не кращий спосіб прожити довше. От і починає збільшуватися попит на землю за містом. Особливо можна спостерігати таку ситуацію на територіях поблизу мегаполісів, наприклад, ділянки в перемісті Львова. Життя в котеджних селищах має як свої переваги, так і недоліки.

  Слід виділити три типи таких поселень. Перший - селище витримане в одному архітектурному стилі з готовими котеджами, другий - селища, які мають вільний архітектурний стиль, без котеджів, але з будівельним підрядом, третій - вільна забудова без будівельного підряду.

  Найдорожчими є котеджні селища першого типу, з єдиним архітектурним планом, ними забудовують зручні і престижні території. Нерідко такі будинки пропонуються до реалізації вже з закінченим ремонтом, з меблями, з дорогими підлогами, з усіма комунікаціями, іноді й з побутовою технікою. Другий варіант селищ призначений для тих, хто не готовий відразу викласти великі гроші, а воліє зводити котедж самостійно в міру можливостей. Найдешевшою є готовий котеджсвоя земля в селищах третього типу. Купуючи ділянку, ви оплачуєте тільки за підключення інженерних мереж і дороги всередині селища, а заміський будинок будувати доведеться самому. Вибираючи оптимальний варіант, беріть до уваги співвідношення ціна - якість, а також місця розташування - інфраструктура. Коли ви знайдете відповідний варіант, що влаштовує вас по місцю розташування і з усіма інженерними комунікаціями - купуйте, тому що побудувати будинок самостійно вийде набагато дешевше, ніж придбати готовий котедж.

  Купуючи будинок з земельною ділянкою на етапі будівництва означає, що потім вам доведеться оплатити ще й будівництво доріг і підведення комунікацій. Такі збори будуть входити у внески в дачних селищах, однак сума буде набагато вище. Крім цих витрат належить вам ще встановити інженерне обладнання, зробити внутрішню обробку, фасадні роботи. У новий котедж напевно ви будете купувати нові меблі, побутову техніку. До того ж варто подбати про транспорт, так як кожен день добиратися на роботу на електротранспорті не завжди зручно. Також зростуть комунальні витрати. У котеджному селищі, в порівнянні з іншими варіантами заміського житла, обходиться недешево, сюди входить охорона, експлуатаційні витрати і вивезення сміття.
  Категория: Продажа недвижимости | Добавил: arenda-lvov (15.02.2012)
  Просмотров: 1158 | Рейтинг: 5.0/1