Главная Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів

Продати квартиру через агентство нерухомості у Львові

Існує багато думок про агентства нерухомості або про приватних ріелторів, проте самостійно продавити квартири наважуються невелика кількість власників, і це вірне рішення. Займатися продажем нерухомості повинен професійний продавець. Адже вартість товару дуже висока, отже і висока ціна помилки. Наше агенство нерухомості нівелює всі ризики пов'язані з продажем і візьме на себе всі рутинні питання. Ми володіємо сучасним підходом до продажу квартир у Львові.

 

Продати нерухомість у Львові без зайвого клопоту!

Сьогоднішня ситуація на львівському ринку нерухомості показує позитивну прогресію - значний приплив робочої сили прискорив місто до збільшення кількості житлової та комерційної нерухомості. Відповідно, і вартість продажу нерухомості помітно піднялася, що дуже вигідно не тільки забудовникам з новобудовами, а й власникам вторинної нерухомості. Якщо ви теж вирішили продати квартиру у Львові, і при цьому не хочете помилитися з її вартістю, то зверніться до фахівців ріелторської компанії "Весь Львів".

Звертаючись до нас, щоб продати квартиру, вам буде надано велику кількість послуг. Експерт проведе оцінку вашої нерухомості і підготує офіційне експертний висновок. Ріелтори розмістять вашу квартиру в нашій базі даних і почнуть рекламну компанію і пошук покупців. Юристи підготують всі необхідні документи і проведуть юридичний супровід угоди з продажу квартири. У доповненні, ви будете отримувати консультації від наших фахівців.

 

Продати квартиру швидко і за максимальною ціною

Відповівши на пару запитань ви отримаєте безкоштовну оцінку вартості квартири.

 

Процес продажу квартири через агенство нерухомості

Відправивши заявку на продаж квартири в наше агентство нерухомості, з вами зв'яжеться фахівець і погодить з вами час приїзду оцінювача, необхідний пакет документів і вартість послуг. Після проведення оцінки, експерт підготує кілька фотографій вашої нерухомості для внесення її в базу об'єктів. Там ваша квартира буде рекламуватися тим чи іншим способом в залежності від обраної рекламної компанії та необхідних термінів. Ви зможете особисто проводити моніторинг рекламної компанії і вносити зміни. Ріелтори АН "Весь Львів" почнуть пошук покупця вашої квартири негайно, використовуючи базу даних, де зібрані запити потенційних покупців. Це істотно полегшує процес пошуку, так як ми допомагаємо не тільки продавати, а й купувати нерухомість. Тому ваша квартира може піти з молотка дуже швидко і при цьому безпечно і за вигідною ціною.

Які стратегії з продажу житла існують

На сьогоднішній день можна виділити дві основні стратегії:

 

 • Стратегія проштовхування.
 • Стратегія протягування.

Стратегія протягування - заснована на маркетингових рішеннях, які сконцентровані на кінцевих споживачах, минаючи посередників. Тут велику роль відіграє торгова марка компанії, її бренд і PR. Такі стратегії більш зрозумілі для кінцевого покупця, а агентства в свою чергу економлять значні кошти на рекламу.

Стратегія проштовхування - орієнтована в основному на посередників. «Виробник» як би віддає їм «товар» покладаючи на них всі наступні рішення про те, як знайти правильний шлях до серця покупця. Але цей метод не є панацеєю для забудовника, тому що посередники накручують свою ціну, і квартира може бути виштовхнута покупцями на задній план.

 

Як продати квартиру за допомогою агентства

Для зручності наших клієнтів, ми відпрацювали простий зручний механізм:

 

 • Для початку необхідно зібрати повний пакет документів на об'єкт нерухомості.
 • Узгодження віх питань з нашим агентом, і виїзд оцінювача на вашу квартиру.
 • Виставлення квартири на продаж на нашому сервісі.
 • Організація перегляду квартири потенційними покупцями.
 • Юридичний супровід угоди купівлі/продажу.
 • Якщо вас цікавить обмін, то одночасно з продажем вашого житла, ми відразу ж підберемо нове. Таким чином, ви можете відразу в'їхати в нову квартиру після продажу старої.

Продати квартиру через ріелтора - це вигідно

Ріелтор - це посередник в операціях з нерухомістю. Угоди з нерухомістю - це його основне заняття, тому його знання і послуги так цінуються сторонами угоди.

Як працюють ріелтори при продажу нерухомості? У функції і обов'язки ріелтора з продажу входить:

 

 • перевіряє юридичну чистоту житла;
 • допомагає продавцеві збирати необхідні довідки, документи для продажу квартири;
 • здійснює оцінку і передпродажну підготовку;
 • реалізує рекламну кампанію - шукає покупців і проводить покази;
 • розробляє тексти договорів в інтересах клієнта;
 • курує реєстрацію переходу права власності на покупця;
 • контролює завершення угоди.

Економія часу і нервів. Досвідчений ріелтор візьме на себе практично всю роботу з продажу - а продавцеві залишиться тільки узгодити зручні для себе пункти, підписати договір і виконати умови угоди.

Зниження юридичних ризиків. Ріелтор допоможе виявити надійного покупця і відсіяти людей, які не викликають довіри.

Швидкий продаж квартири. Продати квартиру з ріелтором вийде набагато швидше, оскільки він знає нюанси продажу квартири. Як правило, договір на ріелторські послуги укладається строком на 3-6 місяців.

Дотримання правових нюансів. Обиватель, що не підкований в правових питаннях, може через незнання підписати недійсний документ, який в майбутньому можна оскаржити, а угоду - скасувати. Ріелтор не допустить такої ситуації.

Індивідуальний підхід і захист інтересів клієнта. Ріелтор не просто шукає (знає, як знайти) покупця, запропонує підписати типовий договір купівлі-продажу, а заглядає в індивідуальну ситуацію, грамотно реалізує план, як правильно продати квартиру, і розробить документи таким чином, щоб дотримати всі інтереси свого клієнта. Агент може полегшити проведення будь-якої угоди, незалежно від її складності, а також може дати рекомендації і поради як швидко продати квартиру або швидше оформити будинок. Однак на практиці зустрічаються ситуації, коли помічник не потрібен - а мінуси переважують плюси.

 

Як вигідно продати квартиру у Львові

Отримання максимального прибутку з реалізації свого житла, це природне бажання кожного продавця. Саме тому багато хто воліє не продавати квартиру самостійно, а вдаються до послуг досвідчених ріелторів. Фахівці нашого центру знають всі тонкощі і нюанси в цій справі, що дозволить продати квартиру вигідно.

Так, наприклад реалізація житла елітного класу, передбачає певного стилю подачі оголошення. Наше агентство користується великою популярністю у населення, і ми здатні довести це оголошення до максимально широкого кола людей. Ми вносимо в текст оголошення «продаю квартиру» максимально велику кількість переваг її придбання.

 

Кілька порад для того щоб прискорити продаж:

Щоб виправдати заявлену високу ціну на квартиру, її треба привести в порядок перед організацією перегляду. Не варто переконувати себе в тому, що покупець все одно буде робити ремонт після покупки. Мало хто захоче платити гроші за бруд, коли через сусідні двері буде перебувати чисте і охайне приміщення.

Продаючи невелику квартиру, потрібно створити в ній ілюзію простору. Для цього необхідно вивезти з неї всі зайві речі.

 

Зверніться до нас за професійною допомогою з продажу квартири!

Ми безкоштовно проконсультуємо Вас з питань про продаж квартир.

Продати квартиру у Львові

Центр ріелторських послуг "Весь Львів" вже більше десяти років успішно пропонує свої послуги на ринку нерухомості Львова. Наша головна мета - це надання та захист інтересів наших клієнтів в сфері продажу і покупки нерухомості.

Якщо ви загорілися метою «продам квартиру», то ми допоможемо здійснити цю операцію за максимально вигідною ціною. За десять років, наші клієнти визнали вигоду і доцільність роботи з нами, і 90% з них повертаються до нас повторно.

Ми виробляємо аналіз цін, виходячи з наявних пропозицій у вашому районі. Наші фахівці ретельно проаналізують попит і пропозицію, вилку цін при вдалих продажах, а також наявні пропозиції та їх вартість. Це дозволить найбільш об'єктивно оцінити вартість квартири, що продається і виявити її основні переваги та недоліки у порівнянні з конкурентами.

Ми просуваємо кожне речення на ринку в індивідуальному порядку. Тому продати квартиру з нами буде, набагато зручніше, швидше і вигідніше. Вам не доведеться роз'їжджати по місту в спробах розклеїти оголошення типу «продаю квартиру», досить лише внести в нашу базу даних всі необхідні відомості по вашій оселі і чекати, поки ми знайдемо покупців.

 

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні послуги

Продаж квартир у Львовіській області. Є основною діяльністю нашої компанії. Вся наша робота будується на підставі договору з власником житла, для якого ми підбираємо найбільш вигідного клієнта.

Обмін квартир у Львівській області. Являє собою подвійну операцію. Ми продаємо квартиру і одночасно шукаємо їй заміну. На даний момент у Львові на подібні угоди припадає близько 30% - 50% від усіх операцій з торгівлею нерухомістю. За весь час роботи, ми накопичили колосальний досвід проведення подібних операцій. Продаж/купівля заміської нерухомості. Якщо ви вирішили продати квартиру у Львові, розташовану на околиці або за містом, то вам слід обов'язково звернутися в наше агентство нерухомості. Це пов'язано з тим, що проведення подібних угод - це більш складний процес, ніж реалізація квартир в центрі міста. Тому вони вимагають більш педантичного підходу до себе і величезного досвіду в продажу подібної нерухомості. Цей ринок має різко виражену сезонну складову, тому продати заміську квартиру в не сезон, буде, значно складніше.

Проведення будь-яких операцій з житловими приміщеннями, будь-то обмін, викуп або підбір квартир у Львові і Львівській області. Здійснюючи подібні угоди, ми враховуємо всі висловлені побажання і можливості клієнта.

 

Як самостійно продати квартиру у Львові

Ми не рекомендуємо вам займатися продажем самому, однак, якщо ви все ж вирішили реалізувати свою нерухомість самостійно, то наші фахівці готові дати ряд порад:

Для початку необхідно провести оцінку вартості об'єкта нерухомості. Щоб зробити це найбільш швидко і не вдаватися до послуг сторонніх оцінювачів, необхідно проаналізувати ціни вже наявних пропозицій.

Зібрати повний перелік довідок і документів (всі вони зазначені у відповідному розділі статті). Можливо, тут ви пошкодуєте, що не звернулись до послуг професійних ріелтерів.

Отримання документів починається з походу в Бюро технічної інвентаризації (БТІ), тут вам поставлять термін, протягом якого ви отримаєте свій пакет документів. Зазвичай він становить від 1 дня до 1 місяця. Залежно від необхідної терміновості, вам виставлять рахунок на ту чи іншу суму. Також слід врахувати, що возити інспектора БТІ доведеться самому, або оплачувати таксі зі своєї кишені.

Виставлення квартири на продаж. Тут теж є цілий ряд труднощів. Щоб донести інформацію до максимальної кількості потенційних покупців, доведеться оббігати не одне рекламне агентство. Подавати оголошення «продам квартиру» доведеться в кожну газету окремо. Наше агентство нерухомості має договори зі всіма великими рекламними майданчиками в своєму місті, тому при зверненні до нас, про ту метушню доведеться забути.

 

Як продати квартиру на вторинному ринку

Угоди з вторинним житлом відрізняються підвищеною складністю. Саме тому вам слід звернутися в агентство нерухомості Центр ріелторських послуг "Весь Львів", де працюють професіонали своєї справи.

 

Як без ризику продати вторинне житло.

Реалізація вторинного житла таїть в собі безліч підводних каменів. Сьогодні у Львові, ціни на один квадратний метр вторинного житла «скачуть» майже кожен день. Тому найкраще буде звернутися в спеціалізоване агентство, фахівці якого розглянуть ситуацію найбільш детально. Особливо це стосується тих, хто вважає себе новачком на цьому ринку.

 

Вартості послуг

Наша команда в середньому економить до 5 тисяч доларів кожному клієнту, за рахунок професійного підходу до покупки нерухомості.

Зателефонуйте нам або залиште заявку для точного розрахунку вартості послуг.