0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  Орендувати або орендувати і викупити житло?

  оренда житла
  Далеко не кожна людина в нашій країні має можливість купити квартиру саме таку, як вона хоче і в бажаному місці. Але життя не стоїть на місці: необхідно десь жити і працювати, для того, щоб, врешті-решт, купити собі квартиру. Виручає оренда житла, яка є тимчасовим вирішенням проблеми, але також істотно б'є по гаманцю. Порівнявши ціни на ринку оренди і переконавшись в тому, що ціна не дуже висока, ми починаємо щомісяця вносити орендну плату. Через певний проміжок часу, підрахувавши витрачені на оренду гроші, ми приходимо в жах - адже витрачена величезна сума. Бажання скоріше придбати у власність нерухомість і ціни, які здаються недосяжними, змушують шукати варіанти. Саме в такий момент відвідує думка про те, чи не краще було оформити квартиру в іпотеку або в розстрочку? Такі варіанти, звичайно ж, набагато дорожчі, але платити в цьому випадку довелося б за власне житло. Однак, підрахувавши власні доходи з майбутніми витратами, думка про придбання квартири, таким чином, залишає нас. Є ще одна можливість купівлі - оренда з подальшим викупом, але така можливість трапляється настільки рідко, що вона практично ніким не береться до уваги.

  Фахівці ріелторських компаній підтверджують, що пропозиції оренди квартир з викупом на ринку практично відсутні. Щодо орендувати житложитла економ-сегмента такі пропозиції не надходять взагалі. Поява пропозицій орендувати житло з викупом надходить, як правило, відносно елітних квартир і будинків. Дорога нерухомість і ціни, які, часом, пропонуються за елітне житло, розглядаються власниками, як довгостроковий актив. При відсутності гострої необхідності в одночасному отриманні великої суми, така нерухомість дозволяє протягом тривалого проміжку часу мати постійне джерело доходу.

  Оренда з наступним викупом не користується популярністю і виглядає скоріше, як екзотичний вид угоди у зв'язку з наявністю високих ризиків для всіх сторін угоди. Попит на нерухомість і ціни постійно міняються, як у бік зменшення, так і збільшення і залежать від багатьох факторів. Виникає закономірне питання: яким чином домовитися про ціну, щоб у підсумку покупець не сплатив подвійну вартість житла, або продавець не продав власність вдвічі дешевше? Ризики можуть бути зменшені лише в разі укладення договору на якомога менший строк. Ідеально, якщо розрахунок відбувається протягом 1-3 років.

  вартість житла
  Істотно від типових договорів буде відрізнятися і договір оренди з викупом, адже одним договором необхідно буде врегулювати дві різні угоди. Такий договір називають змішаним. У договорі обов'язково повинні бути вказані:
  1. ціна орендованого майна, розмір орендної плати,
  2. викупна сума,
  3. терміни дії договору та порядок розрахунків,
  4. умови і порядок переходу права власності.

  Ключовою умовою переходу права власності має бути внесення орендарем викупної вартості в повному обсязі і в обумовлені терміни.
  Категория: Продажа недвижимости | Добавил: arenda-lvov (16.02.2012)
  Просмотров: 4406 | Рейтинг: 3.0/2