0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  Нерухомість в СНД: де житло коштує дешевше.

  нерухомістьДовгий час країни, що входять в СНД, відрізнялися повною незалежністю, а всі угоди носили формальний характер. Тільки недавно стали діяти різні проекти, що не могло не відбитися на вартості нерухомості. Люди стали шукати більш вигідні варіанти придбання житла, щоб не викидати гроші на вітер. На тлі цього все частіше виникає питання, де житло коштує дешевше.

  Для початку варто звернути увагу на нерухомість у столицях союзних держав. У лідерах за вартістю квадратного метра несподівано виявилися Москва і Мінськ. Зрозуміло, в білоруській столиці ціни трохи відстають, але особливої різниці не існує. Якщо ж взяти до уваги різницю в цінах на різні товари, то виявиться, що житло в Мінську можуть купити тільки росіяни із середнім рівнем доходу.

  Якщо придивитися до житла на околицях, то ціни стануть значно нижче. Чим далі від центру столиці, тим більше приваблива вартість у квартир та іншої нерухомості. Тільки з'являється цілий ряд незручностей, пов'язаних з необхідністю добиратися на місця роботи з пересадками. Також часто багато торгові центри і місця дозвілля знаходяться на значній відстані від околиць, що значно знижує рівень комфортності такого житла. Хоча для любителів усамітненого життя і вечорів перед монітором, такий варіант здасться ідеальним.

  нерухомість СНГКоли нерухомість околиць виявляється не по кишені, приходить час звернути увагу на житло в обласних центрах або селищах міського типу. Звичайно, місць відпочинку або музеїв у них буде набагато менше, ніж у столиці, але ось проживання обійдеться в рази дешевше. Також варто відзначити той факт, що ціна на квартиру в невеликих містечках зазвичай не перевищує 20 000 $, хоча все залежить від престижності району. Якщо для людини даний нюанс не принциповий, він легко придбає собі недорогу нерухомість в невеликому містечку - і буде насолоджуватися затишком і спокоєм.

  Окремим пунктом йдуть елітні селища, в яких купити нерухомість може тільки дуже заможна людина. Такі місця є і на території Росії, і в Україні, де збудовані величезні котеджі. Всі сусіди знають одне одного, відносяться до однієї соціальної групи, тому проникнути в цю тісну співдружність просто неможливо. Якщо марите про самоту, про приватний будинок в поєднанні з комфортом, то краще всього придбати недорогу нерухомість в передмісті. Тільки так можна отримати максимальний набір послуг при мінімальних витратах.

  В цілому, вартість нерухомості в країнах СНД майже зрівнялася, тому при виборі житла варто орієнтуватися на особисті переваги.
  Категория: Продажа недвижимости | Добавил: dmutrommm (11.07.2013)
  Просмотров: 1209 | Рейтинг: 5.0/1