(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  Коли краще купувати квартиру для житла

  придбати квартиру
  Якщо рішення про купівлю квартири прийнято, то залишається останнє питання: «Коли краще це зробити?». Відповідь на нього залежить від двох груп факторів, які і потрібно ретельно проаналізувати. Перша повинна допомогти визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості в даний момент, а друга - підтвердити дійсну готовність покупця до здійснення угоди. Отже, що саме потрібно знати покупцеві про ринок і про себе самого?

  Вивчення ринку - заняття поширене, але, по суті, безглузде. Практично всі, хто збирається придбати квартиру, купують хоча б один випуск видання про нерухомість і вивчають думки аналітиків про ринок. Але, якщо б вони купували це ж видання регулярно, з місяця в місяць, то побачили б, що думки аналітиків змінюються дуже часто, причому, іноді в діаметрально протилежну сторону. Тому, прийнявши рішення стати володарем елітної квартири у Львові, наприклад, краще за все не відкладати купівлю, так як далі буде тільки дорожче.

  А от у тому випадку, якщо здійснити купівлю нерухомості планується за рахунок іпотечного кредиту, то варто ретельно здійснити купівлю нерухомостівивчити прогнози за кредитними ставками. Також непогано буде вивчити перспективи щодо курсу тієї валюти, в якій буде виплачуватися кредит. Власне, це і все. Причому підготовка до купівлі нерухомості не залежить ні від розмірів звичайної квартири, ні від розкоші елітних заміських будинків.

  Все це, звичайно, не означає, що потрібно бездумно здійснювати купівлю першого запропонованого об'єкта. Безумовно, потрібно переглянути всі оголошення про продаж нерухомості в цікавому сегменті ринку і, по можливості, порівняти ціни за останні кілька місяців. Це допоможе зорієнтуватися, щоб адекватно оцінювати свої можливості, по крайній мірі, якщо не планується купівля такого об'єкта як дача Сталіна, наприклад.

  вибір квартири
  Що стосується другої групи факторів, то вона повністю відноситься до оцінки покупцем своїх бажань і можливостей. Так, наприклад, при оформленні іпотечного кредиту потрібно знати, що за статистикою всі невиплати відбуваються по трьох основних причинах: звільнення, розлучення або хвороба. Ясно, що не все залежить від самої людини, але потрібно хоча б постаратися тверезо оцінити власні шанси на успіх в такій серйозній справі. Після цього слід замислитися ось про що: чи не планується найближчим часом переїзд, народження дітей або зміна роботи.

  Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на вибір квартири і на час її купівлі. При позитивній відповіді хоча б на одне з цих питань, слід подумати про те, щоб відкласти купівлю до того моменту, коли все остаточно стабілізується, щоб не втрачати надалі зайві гроші на проміжні операції. Можна звернутися до професійного фахівця в галузі нерухомості, який допоможе оцінити можливі ризики. Зрештою, здійснюючи таку дорогу купівлю, потрібно постаратися максимально убезпечити себе від помилки.
  Категория: Продажа недвижимости | Добавил: arenda-lvov (16.02.2012)
  Просмотров: 2957 | Рейтинг: 3.8/4