0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  Як приймати квартири у Львові в новобудовах

  квартири у Львові в новобудові
  Придбання квартири у Львові в новобудові - це велика подія для кожної родини. При цьому необхідно вивчити тонкощі процедури, щоб не допустити помилок при прийманні об'єкта.

  Приймання, пошук недоробок і виправлення недоліків мають важливе значення. Дана процедура є фінальною частиною угоди купівлі-продажу. Забудовник витрачає 3-6 місяців після прийняття будинку державною комісією на офіційне оформлення всіх документів і передачу квартири власникам за актом. Перед тим як купити однокімнатну квартиру у Львові, необхідно отримати консультацію юриста. Затримка зі здачею будинку може бути першим свідченням серйозних проблем на об'єкті.

  У ході оформлення акта прийому-передачі пайовик використовує обхідний лист, в якому відображає всі знайдені дефекти. До уваги забудовник приймає тільки обгрунтовані претензії. Вони повинні бути оформлені в письмовому вигляді і представлені в двох примірниках. На кожному примірнику повинні бути підписи представника будівельної компанії. Недоробки повинні бути виправлені в узгоджені терміни.

  Навіть в тому випадку, якщо забудовник своєчасно не усуне недоробки, квартира може бути прийнята. В даному випадку в огляд нової квартири у Львовіакті приймання відображають, що об'єкт прийнятий з недоробками. Перелік дефектів приводять в додатку до документа. Відповідно до закону «Про участь у пайовому будівництві ...», пайовик має право відмовитися від підписання акта прийому-передачі об'єкта, якщо нерухомість має якість нижче заявленого.

  Фахівці рекомендують проводити огляд нової квартири у Львові в світлий час доби. Рухатися краще від вхідних дверей, яка повинна вільно закриватися і відкриватися. Наявність замку є обов'язковою умовою. Далі погляд падає на бетонні конструкції і стики між ними. Всі монтажні шви і стики повинні бути якісно закладені. Не менш важливо пошукати сліди присутності води, яка з'являється внаслідок протікання.

  забудовник
  Цементна стяжка на підлозі є лідером по шлюбу в сучасних новобудовах. Поверхня стяжки повинна бути горизонтальною, без дефектів. Не допускається наявність бульбашок. Матеріал не повинен кришитися. Поверхня стяжки простукують за допомогою молотка. Крейдою необхідно обвести всі порожнечі і розшарування, ями, гори і застиглі горби.

  Стеля не повинна мати явних перепадів на стиках, пустот і тріщин. Висота перекриття повинна відповідати заявленій по проекту. Висота стелі зазвичай фіксується в договорі. Після цього приступають до огляду стін. Важливо, щоб відхилення по вертикалі, місцеві нерівності і зміщення не перевищували 5 мм. Затирка не повинна мати потьоків.
  Категория: Продажа недвижимости | Добавил: arenda-lvov (15.02.2012)
  Просмотров: 2772 | Рейтинг: 0.0/0