Головна Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів
В категорії матеріалів: 10
Показано матеріалів: 1-10

Продати квартиру через агентство нерухомості у Львові

Існує багато думок про агентства нерухомості або про приватних ріелторів, проте самостійно продавити квартири наважуються невелика кількість власників, і це вірне рішення. Займатися продажем нерухомості повинен професійний продавець. Адже вартість товару дуже висока, отже і висока ціна помилки. Наше агенство нерухомості нівелює всі ризики пов'язані з продажем і візьме на себе всі рутинні питання. Ми володіємо сучасним підходом до продажу квартир у Львові.

Купити квартиру у Львові ви можете вже зараз!

Звертаючись в нашу компанію, щоб купити квартиру у Львові, ви повністю виправдовуєте свої очікування: ми підберемо вам квартиру за лічені години, підготуємо всі необхідні документи і супроводимо угоду до самого кінця. Для цього вам знадобиться всього лише відповісти на кілька запитань заповниши форму заявки або зателефонувавши до нас.

Нерухомість в СНД: де житло коштує дешевше.
нерухомістьДовгий час країни, що входять в СНД, відрізнялися повною незалежністю, а всі угоди носили формальний характер. Тільки недавно стали діяти різні проекти, що не могло не відбитися на вартості нерухомості. Люди стали шукати більш вигідні варіанти придбання житла, щоб не викидати гроші на вітер. На тлі цього все частіше виникає питання, де житло коштує дешевше.

Для початку варто звернути увагу на нерухомість у столицях союзних держав. У лідерах за вартістю квадратного метра несподівано виявилися Москва і Мінськ. Зрозуміло, в білоруській столиці ціни трохи відстають, але особливої різниці не існує. Якщо ж взяти до уваги різницю в цінах на різні товари, то виявиться, що житло в Мінську можуть купити тільки росіяни із середнім рівнем доходу.
Попит на оренду нерухомості у Львові
квартира на добу у Львові
На сьогоднішній день зростання цін на нашу нерухомість не зменшився, і в майбутньому зниження не очікується. Потреба в оренді офісних приміщень, а також квартир подобово залишається постійно високим, в тому числі і в період зменшення цін на всі інші види нерухомості. На сьогоднішній день престижність відсувається на 2-й план, комерсанти зацікавлені більше вартістю, строками оренди, присутністю додаткових умов, можливістю заощаджувати при довготривалій оренді будівлі. Основна маса фірм переїхали з центру міста в дальні райони, з цього чимала частина офісних будівель в центрі міст пустують.
Орендувати або орендувати і викупити житло?
оренда житла
Далеко не кожна людина в нашій країні має можливість купити квартиру саме таку, як вона хоче і в бажаному місці. Але життя не стоїть на місці: необхідно десь жити і працювати, для того, щоб, врешті-решт, купити собі квартиру. Виручає оренда житла, яка є тимчасовим вирішенням проблеми, але також істотно б'є по гаманцю. Порівнявши ціни на ринку оренди і переконавшись в тому, що ціна не дуже висока, ми починаємо щомісяця вносити орендну плату. Через певний проміжок часу, підрахувавши витрачені на оренду гроші, ми приходимо в жах - адже витрачена величезна сума. Бажання скоріше придбати у власність нерухомість і ціни, які здаються недосяжними, змушують шукати варіанти. Саме в такий момент відвідує думка про те, чи не краще було оформити квартиру в іпотеку або в розстрочку? Такі варіанти, звичайно ж, набагато дорожчі, але платити в цьому випадку довелося б за власне житло.
Коли краще купувати квартиру для житла
придбати квартиру
Якщо рішення про купівлю квартири прийнято, то залишається останнє питання: «Коли краще це зробити?». Відповідь на нього залежить від двох груп факторів, які і потрібно ретельно проаналізувати. Перша повинна допомогти визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості в даний момент, а друга - підтвердити дійсну готовність покупця до здійснення угоди. Отже, що саме потрібно знати покупцеві про ринок і про себе самого?
Інвестиції в житлову та комерційну нерухомість Львова
нерухомість Львів
Якщо ви інвестуєте в нерухомість, Львів дасть вам широкий простір для діяльності. Після кризового обвалу цін багато хто очікував стагнацію на ринку житла, але вже сьогодні вартість квартир у Львові зростає. Ріелтерські агентства прогнозують все більш стрімке зростання, і немає підстав їм не вірити. Будівництво нових будинків значно сповільнилося, а попит на житло прагне вгору.

Яку нерухомість Львів може запропонувати покупцеві? По-перше, це житло. Відчутна частина львівського «ринку квадратних метрів» захопили новобудови. До кризи будівництво житлових комплексів у місті йшло повним ходом. Бажаючи інвестувати і вибираючи житло в новобудові, зупиніть свій вибір на квартирі вільного планування без обробки. Ціна такої квартири буде рости так само швидко, але обійдеться вона дешевше.
Три типи котеджних селищ для проживання
заміський будинок
Придбати собі заміський будинок або дачу мріє більшість населення нашої країни. Це й зрозуміло, екологічна обстановка в містах не кращий спосіб прожити довше. От і починає збільшуватися попит на землю за містом. Особливо можна спостерігати таку ситуацію на територіях поблизу мегаполісів, наприклад, ділянки в перемісті Львова. Життя в котеджних селищах має як свої переваги, так і недоліки.
Слід виділити три типи таких поселень. Перший - селище витримане в одному архітектурному стилі з готовими котеджами, другий - селища, які мають вільний архітектурний стиль, без котеджів, але з будівельним підрядом, третій - вільна забудова без будівельного підряду.
Як приймати квартири у Львові в новобудовах
квартири у Львові в новобудові
    Придбання квартири у Львові в новобудові - це велика подія для кожної родини. При цьому необхідно вивчити тонкощі процедури, щоб не допустити помилок при прийманні об'єкта.
    Приймання, пошук недоробок і виправлення недоліків мають важливе значення. Дана процедура є фінальною частиною угоди купівлі-продажу. Забудовник витрачає 3-6 місяців після прийняття будинку державною комісією на офіційне оформлення всіх документів і передачу квартири власникам за актом. Перед тим як купити однокімнатну квартиру у Львові, необхідно отримати консультацію юриста. Затримка зі здачею будинку може бути першим свідченням серйозних проблем на об'єкті.
Елітні квартири і будинки у Львові
Елітні квартири і будинки
Елітні квартири і будинки
У бажаючих придбати елітну квартиру, немає часу на перегляд безлічі будинків. Виставляючи на продаж нерухомість, власники елітного житла, дуже часто не викладають у відкритий доступ свої контакти, а працюють безпосередньо з нашим агентством. Таким чином, наші співробітники зможуть підібрати варіант квартири, ідеально підходить під всі Ваші побажання і вимоги. Важливою перевагою нашого агентства є відмінне знання львівського ринку елітних квартир і оперативність наших співробітників.