veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Продажа недвижимости

  В категории материалов: 8
  Показано материалов: 1-6
  Страницы: 1 2 »

  Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

  нерухомістьДовгий час країни, що входять в СНД, відрізнялися повною незалежністю, а всі угоди носили формальний характер. Тільки недавно стали діяти різні проекти, що не могло не відбитися на вартості нерухомості. Люди стали шукати більш вигідні варіанти придбання житла, щоб не викидати гроші на вітер. На тлі цього все частіше виникає питання, де житло коштує дешевше.

  Для початку варто звернути увагу на нерухомість у столицях союзних держав. У лідерах за вартістю квадратного метра несподівано виявилися Москва і Мінськ. Зрозуміло, в білоруській столиці ціни трохи відстають, але особливої різниці не існує. Якщо ж взяти до уваги різницю в цінах на різні товари, то виявиться, що житло в Мінську можуть купити тільки росіяни із середнім рівнем доходу. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 1367 | Дата: 11.07.2013


  квартира на добу у Львові
  На сьогоднішній день зростання цін на нашу нерухомість не зменшився, і в майбутньому зниження не очікується. Потреба в оренді офісних приміщень, а також квартир подобово залишається постійно високим, в тому числі і в період зменшення цін на всі інші види нерухомості. На сьогоднішній день престижність відсувається на 2-й план, комерсанти зацікавлені більше вартістю, строками оренди, присутністю додаткових умов, можливістю заощаджувати при довготривалій оренді будівлі. Основна маса фірм переїхали з центру міста в дальні райони, з цього чимала частина офісних будівель в центрі міст пустують. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 3023 | Дата: 16.03.2012


  оренда житла
  Далеко не кожна людина в нашій країні має можливість купити квартиру саме таку, як вона хоче і в бажаному місці. Але життя не стоїть на місці: необхідно десь жити і працювати, для того, щоб, врешті-решт, купити собі квартиру. Виручає оренда житла, яка є тимчасовим вирішенням проблеми, але також істотно б'є по гаманцю. Порівнявши ціни на ринку оренди і переконавшись в тому, що ціна не дуже висока, ми починаємо щомісяця вносити орендну плату. Через певний проміжок часу, підрахувавши витрачені на оренду гроші, ми приходимо в жах - адже витрачена величезна сума. Бажання скоріше придбати у власність нерухомість і ціни, які здаються недосяжними, змушують шукати варіанти. Саме в такий момент відвідує думка про те, чи не краще було оформити квартиру в іпотеку або в розстрочку? Такі варіанти, звичайно ж, набагато дорожчі, але платити в цьому випадку довелося б за власне житло. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 4860 | Дата: 16.02.2012


  придбати квартиру
  Якщо рішення про купівлю квартири прийнято, то залишається останнє питання: «Коли краще це зробити?». Відповідь на нього залежить від двох груп факторів, які і потрібно ретельно проаналізувати. Перша повинна допомогти визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості в даний момент, а друга - підтвердити дійсну готовність покупця до здійснення угоди. Отже, що саме потрібно знати покупцеві про ринок і про себе самого? Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 3232 | Дата: 16.02.2012


  нерухомість Львів
  Якщо ви інвестуєте в нерухомість, Львів дасть вам широкий простір для діяльності. Після кризового обвалу цін багато хто очікував стагнацію на ринку житла, але вже сьогодні вартість квартир у Львові зростає. Ріелтерські агентства прогнозують все більш стрімке зростання, і немає підстав їм не вірити. Будівництво нових будинків значно сповільнилося, а попит на житло прагне вгору.

  Яку нерухомість Львів може запропонувати покупцеві? По-перше, це житло. Відчутна частина львівського «ринку квадратних метрів» захопили новобудови. До кризи будівництво житлових комплексів у місті йшло повним ходом. Бажаючи інвестувати і вибираючи житло в новобудові, зупиніть свій вибір на квартирі вільного планування без обробки. Ціна такої квартири буде рости так само швидко, але обійдеться вона дешевше. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 3011 | Дата: 16.02.2012


  заміський будинок
  Придбати собі заміський будинок або дачу мріє більшість населення нашої країни. Це й зрозуміло, екологічна обстановка в містах не кращий спосіб прожити довше. От і починає збільшуватися попит на землю за містом. Особливо можна спостерігати таку ситуацію на територіях поблизу мегаполісів, наприклад, ділянки в перемісті Львова. Життя в котеджних селищах має як свої переваги, так і недоліки.
  Слід виділити три типи таких поселень. Перший - селище витримане в одному архітектурному стилі з готовими котеджами, другий - селища, які мають вільний архітектурний стиль, без котеджів, але з будівельним підрядом, третій - вільна забудова без будівельного підряду. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 1301 | Дата: 15.02.2012

  1-6 7-8