0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Кожному гостю Львова - своя квартира

  львівські готельні номери
  Зовсім недавно львівські готельні номери вважалися обмеженими. За визнанням експертів ринку, число приїжджих до Львова бізнесменів і простих туристів має тенденцію збільшення, в той час як дефіцит номерного фонду зберігається. В якості альтернативи на ринку з'явилися агентства, що пропонують зняти квартиру подобово, тобто з'явилася така послуга як оренда квартир подобово у Львові, як, втім, і в інших містах.
  На початку тисячоліття на українському ринку стали виникати перші компанії, професійно керуючи цим бізнесом. Вони і стали пропонувати зняти квартиру подобово, причому сервісні квартири були вельми доступні за вартістю, сяяли свіжим красивим ремонтом, обладнані технікою, а також рядом послуг, запозичених з готельного бізнесу.
  Сьогоднішній ринок оренда квартир подобово Львів умовно можна розділити на кілька сегментів. Одним є дорога оренда квартир подобово у Львові, переважно в центрі, там можна зняти квартиру подобово з євроремонтом, інакше кажучи, елітну. В іншому сегменті ринку оренди квартир подобово у Львові пропонують квартири без євроремонту, що знаходяться в основному в спальних районах. Паралельно з цими двома напрямками має місце бути так званий «народний», «примітивний» сегмент ринку короткострокової оренди, що існував в тому чи іншому вигляді в усі часи. До нього відноситься оренда квартир подобово у Львові, які здаються в оренду приватними особами за вельми скромну оренда квартир подобово у Львовіплату.
  Не тільки у туристів, але також серед відрядників, та й самих львівян подобова оренда незмінно користується великим попитом. При цьому сегменти ринку сервісних квартир не ділять клієнтів, у кожного є своя цільова аудиторія. Наприклад, квартири в культурно-історичному центрі міста, особливо VIP-апартаменти, насамперед, цікавлять іноземних туристів, а також іноземних менеджерів, які приїжджають до Львова з діловими питаннями.
  Асортимент квартир, що здаються в короткострокову оренду, безперервно оновлюється, хоча він і так досить великий. Тим не менш, фахівці ріелторських компаній настійно рекомендують завчасно бронювати підходящі вам апартаменти, з причини того, що найцікавіші варіанти, як правило, не пустують. Подбавши про це заздалегідь, гості столиці мають усі шанси відразу ж після приїзду бути комфортно розміщеними в сервісній квартирі.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (13.12.2011) W
  Просмотров: 1152 | Теги: Кожному гостю Львова - своя квартир | Рейтинг: 5.0/1