veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Короткострокова оренда квартир у Львові: переваги

  Львівські готелі
  Львів - це величезний діловий центр, щодня сюди приїздять сотні бізнесменів для зустрічі з партнерами. Також Львів - це центр культурної України, куди прагнуть приїхати, щоб побачити шедеври архітектури, відвідати історичні місця, театри, галереї. І всім гостям потрібно десь зупинитися, пожити кілька днів.

  Львівські готелі часто не забезпечують своїх постояльців належним рівнем комфорту, незважаючи навіть на високі ціни. Як альтернативу готелю компанія "Весь Львів" вже кілька років поспіль пропонує на ринку готельних послуг "короткострокова оренда квартир у Львові". Вже зараз короткострокова оренда користується високим попитом.

  Причини очевидні - найчастіше в готелях не можна знайти місце, та й рівень обслуговування в короткострокова оренда у Львові них часом не задовольняє сучасних людей, які звикли до європейського комфорту. А приїхавши на переговори людині потрібний не тільки комфорт і спокій, а й дуже вдале розташування апартаментів, бажано в центрі міста.

  Саме такі умови і надає компанія "Весь Львів". Тут можлива короткострокова оренда у Львові згідно вашим перевагам і фінансовим можливостям. Приватні апартаменти дають повне відчуття перебування вдома. Саме так відчуває себе наш клієнт, який забронював у нас апартаменти. Ще одна важлива обставина готельних номерів, квартири подобово обходиться помітно дешевше.

  оренда житла на більш довгий термін
  Якщо необхідна оренда житла на більш довгий термін - до декількох місяців, то виходить значна економія коштів. Ми давно вже переконалися, що закордонні гості Львова воліють орендувати приватне житло. На наші запитання про причину такого вибору слідувала відповідь: короткострокова оренда квартир надає більш широкі можливості в плані сервісу в поєднанні з досить прийнятними цінами. Ціни у львівських готелях гості вважали невиправдано дорогими.

  Короткострокова оренда - кому вона необхідна
  Короткострокова оренда квартир - послуга, яка дуже корисна певним колам населення. Найчастіше це єдиний вихід для комфортного проживання на новому місці з маленькими дітьми. Туристи, які приїжджають сім'ями, - не така вже й рідкість, і саме проживання в окремих апартаментах допомагає вирішити безліч проблем побутового плану. Адже наші квартири обладнані автономним водонагрівачем, повним спектром побутової техніки, упорядкованою кухнею.

  Короткострокова оренда квартир (Львів) подобається і бізнесменам. В наших апартаментах створені всі умови для ведення В наших апартаментахбізнесу - міжміський зв'язок, швидкісний інтернет, супутникове телебачення. Усі пропоновані нами квартири знаходяться в центральних районах міста площа Ринок, проспект Свободи, проспект Шевченка і т.д., що безумовно зручно для приїжджих, чия програма перебування у Львові насичена різними заходами.

  Короткострокова оренда у Львові - це повний спектр послуг.
  Ми завжди працюємо над розширенням сфери супутніх послуг, якими може бути забезпечена короткострокова оренда (Львів). На сьогоднішній день компанія "Весь Львів" має у власному управлінні понад 70 квартир преміум класу, і ще більше 100 квартир надають нам наші партнери. Всі апартаменти відремонтовані за європейськими стандартами і знаходяться в бездоганному стані.

  Щоденне прибирання квартири
  Наші фахівці завжди перевіряють роботу всієї побутової техніки та сантехніки. У наших квартирах ви не знайдете зіпсованих меблів або погано випраних штор. Щоденне прибирання квартири, регулярна зміна білизни - це обов'язкові умови оренди.

  У нас вже сформувалося коло постійних клієнтів, хто не раз звертався до нас з питанням поселення. Адже ми забезпечуємо не тільки житлом, але і всебічну підтримку нашого гостя - за вашим бажанням ми готові забезпечити трансфер в аеропорт або на вокзал, допоможемо скласти туристичну програму перебування у Львові.

  Скориставшись послугою "Служба консьєржів", Ви можете швидко отримувати достовірну інформацію про магазини, ресторанах, місцях розваг. Консьєрж допоможе Вам замовити Фотографії і повний опис квартирекскурсії, квитки в театри і музеї, організовує відвідування виставок, здійснить пошук та закупівлю необхідних товарів та послуг.

  Ми представляємо короткострокову оренду у Львові строком від 2 днів і до кількох місяців. Фотографії і повний опис квартир ви можете знайти на нашому сайті. З'явилися питання? Зв'яжіться з нашим менеджером. Тепер ваш приїзд і розміщення - це наша робота.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (12.02.2012)
  Просмотров: 2456 | Рейтинг: 5.0/1