0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Яка вартість квартири у Львові подобово?

  Яка вартість квартири у Львові подобово? - Питання, яке має просту відповідь. Квартири у Львові подобово коштують як мінімум в два рази дешевше ніж готель у Львові. Це виглядає досить заманливо, тим більше, що номер в готелі буде куди менш привабливий у порівнянні з затишною квартиркою в самому центрі Львова. У квартирі ви будете почувати себе як вдома, у вашому розпорядженні кухня, повний контроль над своїм часом і ніхто і ніщо не відволіче Вас від своїх справ. Повна конфіденційність, ніяких рецепшинів, будь-яке питання вирішується по телефону.

  От дивіться самі, ціни на однокімнатні квартири у Львові подобово, стартують з 170 грн на добу, а найдорожча 550 грн. Одномісний номер в готелі Львова буде коштувати від 300 грн - це в кращому випадку. Хто, хоч одного разу, такими послугами скористався, зрозумів, наскільки вигідний і зручний наш сервіс. Раніше за готелями залишалося тільки одна перевага - документація для звітності перед бухгалтерією для відрядних. Вже кілька років цієї переваги немає. Без проблем у багатьох агенцій Львова можна отримати всі необхідні документи для Вашої звітності.

  Двокімнатні квартири коштують від 250 грн до 600 грн. І, майте на увазі головне, всі квартири у Львові подобово теріторіально розташовані поблизу центру. Трикімнатна квартира буде коштувати від 450 грн. Кількість спальних місць у трикімнатній квартирі може доходити до 8 місць! Спробуйте уявити собі, скільки вам може обійтись розміщення 8 чоловік в готелі, нехай навіть не в центрі ... Якщо Ви зібралися у Львів всією сім'єю кращого варіанту не знайти.

  Яка вартість квартири у Львові подобово? - Набагато дешевше ніж готель Львова.  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (19.05.2011) | Автор: Ves.Lviv.Ua W
  Просмотров: 1752 | Теги: квартири у Львові подобово | Рейтинг: 5.0/1