(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Як зняти квартиру у Львові без проблем

  квартира без шахраїв

  Як показує наш досвід, велика частина проблем при зніманні квартири виникає через неуважність і елементарну безграмотність орендарів. Особливо це стосується тих гостей нашого міста, які приїжджають до Львова вперше.

  У чому ж винні люди і як відрізнити надійну компанію від шахраїв?

  У даній статті ми розповімо про найпоширеніші виверти шахраїв і про те, як не попастися на їх вудку. Тут ви не знайдете гарні картинки - тільки факти і корисну інформацію.

  Схема називається: Перездавання квартир знятих на добу в «довгострокову оренду»

  Цей вид шахрайства існує як і на ринку довгострокової оренди, так і на ринку подобової оренди квартир. Схема зняти житло у Львовіреалізується дуже просто: Шахраї, найчастіше скориставшись підробленими або своїм (Так, бувають і такі!) Паспортом орендують квартиру на кілька діб.

  Відразу ж після того як вони отримують ключі від квартири, вони обдзвонюють безліч агентств нерухомості які здають квартири в довгострокову оренду, і виставляють тільки що зняту квартиру в довгострокову оренду представившись власниками. Ціну ставлять трохи нижче ринкової і просять щоб їм заплатили наприклад за 3 місяці + внесли заставу за майно в розмірі місячної орендної плати.

  Арифметика проста: від 400 до 800 гривень шахраї витрачають на оренду та отримують від 10000 до      15 000 гривень від реалізації шахрайської схеми.
   

  квартири Львів

  Далі шахраї призначають перегляди квартири, на який іноді їдуть потенційні орендарі самостійно, спокусившись тим, що комісія агентів в таких схемах зазвичай ставиться або нульова, або низька. Так відбувається тому що справжні, професійні агенти з нерухомості не стануть брати участь в операції, коли власник квартири не може надати оригінали документів на квартиру. Вони прекрасно розуміють що ймовірність шахрайства в такому випадку дорівнює 90% і не бажають їздити потім по міліції і давати свідчення, чому вони брали участь в такій операції.

  Відповідно або один з шахраїв виступає в ролі агента з нерухомості, або вони знаходять молодого, недосвідченого агента з боку, якому «вішають локшину на вуха» про те, що мовляв документи десь на перереєстрації, або вони їх забули вдома і завтра принесуть покажуть . Або щось в цьому роді. Сенс один: Викликати на перегляд потенційних орендарів, зацікавити їх квартирою, і укласти договір, не маючи на руках оригіналів документів які підтверджують їх право здавати цю квартиру.

  Далі в гру вступає жадібність і дурість:

      Квартира яку пропонують шахраї зазвичай знаходиться в ідеальному стані
      Шахраї як правило хороші психологи і актори і вони теж вміють сподобатися
      На порозі можуть з'явитися теж охочі орендувати квартиру і буде запропоновано приймати рішення швидко, оскільки ось євро квартирауже інші люди квартиру подивилися і теж хочуть її зняти.
      Особиста ситуація орендаря: треба десь жити

  В результаті, людина або звертається до здорового глузду і відмовляється укладати договір і платити гроші сьогодні а документи на квартиру дивитися завтра, або погоджується і тут же стає жертвою шахраїв. Шахраї виписують договір - на ньому можуть бути будь-які печатки, підписи і все що завгодно аж до нотаріальних. Оскільки в наш час підробити будь-яку печатку або надрукувати будь-який бланк не складає труднощів. Оплачують гроші і з радісним почуттям прощаються з «орендодавцями».

  Після цього сюжет розгортається таким чином:

  Після закінчення оплаченого терміну оренди (того який спочатку оплатили шахраї) на квартиру приїжджає або покоївка або менеджер по роботі з клієнтами. У квартирі виявляється людина або сім'я з речами і з фальшивим договором оренди.
   

  оренда квартири

  Відбувається неприємна розмова, і сторони звертаються в міліцію. Жертвам шахрайства пропонують написати заяву і розписати у всіх подробицях як вони потрапили в цю квартиру. Теж саме робить представник компанії, квартиру якого шахраї здали нещасним.

  Далі жертвам шахраїв пропонується залишити приміщення, оскільки вони знаходяться в квартирі НЕЗАКОННО - на руках немає жодного (крім фальшивого) документа підтверджуючого їх право проживати в цій квартирі.

  Якщо жертви шахраїв не бажають самостійно залишати приміщення:

  Представник компанії дзвонить по телефону 02, і викликає наряд міліції на квартиру. Через 15-30 хвилин за адресою прибуває наряд з 3-4 озброєних співробітників з Чергової частини місцевого відділу внутрішніх справ. Вони перевіряють паспорти у всіх присутніх, читають договір оренди який кожен зі сторін висуває і пропонують вийти з квартири тим, у кого документи фальшиві.

  Квартиру в 100% випадків залишають жертви шахраїв. Їх речі виносяться в коридор, двері в квартиру замикаються і на цьому робота співробітників міліції закінчується. Жертвам шахраїв пояснюють їх права, які полягають в тому, що вони повинні діяти за законом - а саме звернутися із заявою в міліцію і чекати поки міліція зловить або не зловить шахраїв.

  Як закінчується ця сумна історія:

  У міліції по черзі дають показання всі учасники цього процесу:
  - Менеджер компанії який укладав договір з шахраями (вони виглядають точно так як звичайні люди, і документи у них квартири без посередниківзазвичай в порядку) і надає копії цього договору, імена і телефони з яких робилося замовлення в міліцію.
  - Покоївка або менеджер який прийшов виселяти жертв шахраїв з квартири
  - Жертви шахраїв в повному складі

  До міліції можуть всіх викликати кілька разів: для складання фото-роботів шахраїв, для дачі додаткових пояснень, і може бути (на жаль ми жодного разу про це не чули) для впізнання спійманих шахраїв.

  На цьому справа зазвичай закінчується ....
  А тепер давайте уявимо, що: «Про щастя! Шахраїв спіймали! »
  Чим це загрожує всім перерахованим вище громадянам:
  Все знову по колу будуть ходити спочатку до дізнавача, потім до слідчого, потім в суд ...

  Скільки потрібно витратити часу, сил, грошей на транспорт та їжу під час усіх цих розглядів?

  Я не беруся навіть вважати витрати жертв шахраїв, оскільки одних тільки втрат наших співробітників які змушені в цьому брати участь, достатньо для того, щоб уявити собі масштаб шкоди, адже люди в цей час НЕ ХОДЯТЬ НА РОБОТУ! Вони ходять в міліцію безкоштовно, оскільки це їхній громадянський обов'язок, а оплачувати неробочий час роботодавець не може.
   

  оренда квартири через компанію

  Тепер, коли зацікавлений відвідувач нашого сайту дочитав статтю до кінця, я дам кілька простих та дієвих прийомів для боротьби з шахраями:

  Як не стати жертвою шахрайства при оренді квартир

      З'ясувати, і чітко віддавати собі звіт з ким ви маєте справу в кожному конкретному випадку

  Довгострокова оренда квартири:

  Якщо ви їдете на перегляд квартири в довгострокову оренду дізнайтесь перед виїздом хто буде показувати квартиру, чи є у цієї людини з собою оригінали документів, що підтверджують право здавати квартиру.

  Короткострокова оренда квартири:

  1. Звертайтеся тільки в ті компанії, у яких є сайт, юридична особа і у яких представлена на сайті та квартира, яку ви їдете знімати. Якщо ви вирішили зняти квартиру подобово у приватника, попросіть його взяти з собою документи на квартиру.
  2. Перевірити збіг номера телефону який вказаний на сайті з тим, за яким з вами зв'язуються орендодавці або їх представники

  Подобова оренда:

  Перевірка телефону - це самий вірний, надійний і простий спосіб не стати жертвою шахраїв.
  Це як підтвердження платежів через інтернет за допомогою відправленого СМС на телефон власника гаманця.

  Якщо ви приміром укладаєте договір з нашою компанією, то і дзвонити потрібно по нашим телефонам! Безумовно на розміщення орендарів в квартиру їде менеджер зі своїм мобільним телефоном, але поставте собі питання: звідки у вас цей телефон з'явився?

  Ми зазвичай або диктуємо телефон нашого співробітника, або відправляємо його по СМС. Наші телефони вказані на нашому сайті. Теж саме відбувається в інших компаніях, які заслуговують довіри.

  Перевірте документи того хто здає вам квартиру, перевірте цей телефон та адресу квартири через інтернет.

  Всі квартири здаються подобово є в мережі інтернет. Ви можете побачити їх фотографії, адреси (вулицю та номер будинку). придбати житло у ЛьвовіЯкщо ви вирішили знімати квартиру в довгострокову оренду: перевірте, чи не здається ця квартира подобово. Зробити це просто: перед виїздом на перегляд дізнайтеся у агента вулицю та номер будинку квартири, і забийте в пошуковик цю адресу зі словами «оренда квартири» або «квартира на добу». Подивіться фотографії квартир, запам'ятайте їх якщо в цьому будинку щось здається, і якщо на перегляді ви побачите що ця квартира була викладена в мережі, перевіряйте документи орендодавця з пристрастю.

  3. Дізнатися, чи можна оплатити оренду по безналу, через Ощадбанк або кредитною карткою.

  Шахраям досить проблематично організувати легальний прийом плати за оренду. Відбувається це через те, що міліція протягом 5 хвилин може знайти будь-якого власника розрахункового рахунку в банку. Навіть якщо цей рахунок відкриє шахрай.

  4. Проаналізуйте витрати орендодавця на рекламу і на створення сайту

  Перевірте коли було зареєстровано доменне ім'я сайту на якому ви вибрали квартиру. Якщо сайт молодий і маленький, задумайтеся чому так. У серйозній компанії - серйозний сайт. Тільки уявіть, що на написання цієї статті у мене пішов цілий робочий день. Зважаючи на те, то я набираю текст 10 пальцями в сліпу. А фотозйомка квартир, а написання інших розділів ....
   

  дешева квартира Львів

  У шахраїв немає ні часу ні сил, ні можливості ні матеріальної зацікавленості робити щось подібне. Простий дзвінок в кілька агентств, маленький сайт візитка, коротке оголошення на дошці в інтернеті і наживка готова. Далі працюють принципи дурості та жадібності і непідготовлена людина стає жертвою шахраїв.

  5. Не спокушайтеся низькою ціною в сукупності з новачком на ринку - це ризик.

  Безкоштовний або недорогий сир буває тільки в мишоловці. Оренда квартир у Львові це дуже витратний захід. При середній вартості однокімнатної квартири з євроремонтом 350 у.о. на місяць, ціна на добу ніяк не може бути 250-350 гривень на добу. Оскільки у вартість доби вам необхідно включити не тільки витрати на собівартість оренди.

  Для адекватного уявлення про вартість квартири на добу потрібно порахувати наступне:

      приблизну собівартість доби в цій квартирі
      вартість прибирання квартири
      вартість прання постільної білизни
      вартість одноразових капців, гелів для душу, мила, туалетного паперу і т.д.квартира на добу у львові
      вартість реклами за якою ви знайшли цю квартиру
      заробітну плату співробітника який приймає ваш дзвінок
      заробітну плату менеджера який вас розміщує
      витрати на бухгалтерію і податки якщо орендодавець - юридична особа


  Саме з цього вартість доби в нашій компанії починається від 200 гривень.

  Безумовно, завжди є пропозиції дешевше, але це відбувається тільки якщо всі ці дії виконує один або дві особи. Задайте собі питання: як довго ці люди зможуть якісно і сумлінно виконувати стільки роботи? Якщо ви плануєте орендувати квартиру періодично, задумайтеся про вибір надійного партнера.

  Компанія Весь Львів - гідний і надійний партнер.

  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (06.04.2012)
  Просмотров: 4762 | Рейтинг: 4.6/7