(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Як зняти квартиру за реальною ціною

  Як ЗНЯТИ КВАРТИРУ у Львові
  Як ЗНЯТИ КВАРТИРУ у Львові на тривалий термін за реальною ціною з мінімальним ризиком, щоб не обманули?

       З цього питання написано багато статей в Інтернеті, існує велика кількість форумів, присвячених питанню, як зняти квартиру. У цій статті ми спробуємо дати свої практичні поради майбутнім орендарям.

       Найдешевший шлях це знайти квартиру самостійно через рекламні оголошення або через знайомих. Телефонуючи по оголошеннях газет в рубриках оренда житла у Львові, ви можете зіткнутися з, так званими, <лохотронами>, що пропонують за невелику суму зазвичай від 250 до 500 гривень, продати телефони варіантів квартир по цікавому для Вас району. Як працюють <лохотрони »і що це таке, ми описали в окремій статті. Ще досить часто в ці рубрики дають оголошення" чорні маклери ".

       <Чорні маклери> - це, як правило, колишні співробітники агентств нерухомості, з різних причин поникнувших свої оренда житла у Львові<пенати>, вирішивши будувати свій бізнес з дому. Спілкуючись з <чорним маклером> ймовірність бути обманутим значно менше, ніж в <лохотроні>, але такий ризик все-таки є. Як правило, ці люди дорожать своєю репутацією і приватно спілкуються з різними агентствами нерухомості. Вони розуміють, що негативні відгуки про них, обірвуть нитки їхнього спілкування, і по більшій частині не обманюють своїх клієнтів. Але не чекайте від них допомоги в питаннях вирішення проблем з квартирної господинею або безкоштовного переселення. Після Вашого заселення та отримання від Вас обумовленої грошової суми, вони проігнорують всі Ваші вимоги.

        Отже, Ви запаслися терпінням і продзвонили по зацікавленими Вас оголошеннями. В результаті - розчарування: реальних господарів за цими оголошеннями немає.

   
  попит житла
      Другий, теж досить відомий шлях - це дати власне оголошення "попит житла" в тих же виданнях. Результат той самий - дзвонять ті ж самі люди і деякі агентства нерухомості. Реальних господарів квартир знову немає.

       Шлях третій вимагає витрат часу і сил - розклеювати оголошення самому (самій). Тут можна нарватися на скандали місцевих жителів і комунальних служб, не задоволених тим, що ви клеїте оголошення у невстановлених місцях. Робота досить виснажлива, але іноді приносить свої результати. Особливо, якщо Ви шукаєте житлове приміщення з конкретної вулиці чи в декількох будинках.

      Спробувати всі ці способи можна, якщо є час і бажання заощадити грошей на комісію агентству нерухомості. Невеликі практичні поради. Для оголошень у газетах і на стовпах купите <черговий> мобільний телефон, краще з безкоштовними вхідними дзвінками. А при розміщенні оголошень <зніму квартиру:> в Інтернеті заведіть тимчасовий безкоштовний поштовий ящик на Яндексі або Mail.ru тому, що існує дуже велика ймовірність, що після опублікування його на форумі, цей поштовий ящик завалять спамом.

       Отже, ви спробували один, два або всі три, описних вище, способи зняти квартиру і знайшли саме ту квартиру, яку Кілька прикладів з практики ріелторської роботишукали. Щирі вітання! Ви відсотків на 40 вже ріелтор і можете сміливо шукати роботу в цьому бізнесі. Але ймовірність знайти відповідний варіант, як показує практика, дуже мала.

      Але після заселення Вас можуть чекати неприємні сюрпризи. Кілька прикладів з практики ріелторської роботи.

       Приклад 1: Ви заселилися в квартиру і, як юридично грамотна людина, перевірили у господаря всі правовстановлюючі документи на дане житлове приміщення. Але раптом звідки не візьмись, на квартирі з'являються родичі, які прописані на даній житлоплощі. Ці родичі заявляють, що вони не давали згоди на Ваше проживання та вимагають, щоб Ви негайно з'їхали.

  заселення у квартирних дверях
       Приклад 2: Ви домовилися з господинею про заселення на завтра, отримали ключі від квартири. Приїхали заселятися, а ключ до замка не підходить. Господиня на телефон не відповідає. Добре, якщо ви підписали з господинею договір. А якщо ні - прощайте сплачені гроші.

     Приклад 3: В день заселення у квартирних дверях зустрічаються 6, а іноді і більше орендарів. І в розмові з'ясовується, що ще вчора зняли цю квартиру. Ті, у кого є на руках підписаний договір, мають шанси звернеться за допомогою до своїх агентства нерухомості або на крайній випадок вирішити питання через міліцію. А, у кого немає договору, залишаються <з носом».

       Це найпоширеніші приклади <квартирного шахрайства>, не рахуючи рідкісних витончених способів.

         За наш багаторічний досвід роботи ми не раз наривалися на подібних шахраїв. І накопичили базу квартир з аферистами,квартир з господарями <каламутних> квартир з господарями з групи ризику (наркоманами і алкоголіками), і просто квартир з дуже проблемними і скандальними господарями. Ми завжди намагаємося убезпечити наших клієнтів, попереджаючи їх про сумнівних господарів і адресах. Ми допоможемо Вам вирішити квартирні суперечки мирним шляхом за столом переговорів. У боротьбі з квартирними аферистами ми з Вами разом. Ми за чесний і порядний ріелторський бізнес в Україні.

       Звернувшись в наше агентство, Ви не тільки отримаєте професійні та якісні ріелторські послуги. Ми будемо супроводжувати угоду в період Вашого проживання, допомагаючи вирішувати спірні ситуації з квартирної господинею. Ми отримаєте в нашій особі надійного партнера та професійного консультанта.

       Щиро сподіваємося, що одного разу звернувшись до нас Ви будете рекомендувати наше агентство своїм друзям і знайомим.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (08.02.2012)
  Просмотров: 2214 | Теги: Як зняти квартиру | Рейтинг: 5.0/1