0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Як вигідно і чесно здати квартиру у Львові

  Здача в оренду кімнат і квартир
  Здача в оренду кімнат і квартир - поширений бізнес, особливо у Львові, де люди більше за інших стурбовані «квартирним питанням». Ви теж вирішили здавати квартиру, кімнату? Тоді прочитайте нашу корисну інформацію, яка допоможе вам на перших порах визначитися з ціною і іншими важливими питаннями.

      Визначаємо вартість квартири, кімнати. Ціна, в першу чергу, залежить від якості та розташування житлоплощі. Причому ціни на 2-, 3 - кімнатні квартири за останній час вирівнялись і майже дорівнюють у всім орендодавцям. Тому, щоб дізнатися приблизну ціну на вашу квартиру, можна обдзвонити кілька оголошень з аналогічними пропозиціями і в підсумку точно визначитися з ціною. Крім того, оцінку нерухомості можна довірити співробітникам агентств нерухомості, які точно і конкретно скажуть вам, за яку суму квартиру швидко знімуть.
      Чи потрібно робити ремонт? Це питання хвилює багатьох орендодавців. Так, звичайно, квартиру зі «свіжим» ремонтом здати квартируможна буде здати трохи дорожче, але ж і сам ремонт грошей коштує. А окупиться це? Все залежить від параметрів конкретної квартири, її розташування. Однак, якщо квартира явно «вбита», ремонтувати її потрібно в будь-якому випадку. І тут справа навіть не в грошах. Пропонувати таку квартиру нормальним людям (а тільки таким варто здавати житло) просто не красиво. Немає грошей на євроремонт? Облагородити квартиру можна і без вишукувань, оклеив її новими шпалерами, пофарбувавши вікна, оновивши підлоги. Квартира повинна бути затишною, чистою, без вишукувань, але комфортабельною.
      Чи обов'язково потрібні меблі та побутова техніка? Тут все просто: якщо це є, варто залишити, а якщо ні, то здати квартиру вийде і без цих предметів. В крайньому випадку, якщо орендарям дуже потрібно, купити холодильник можна буде і з їхніх грошей, які будуть оплачені відразу.
   
  зняти квартиру
     Здавати квартиру варто тільки за допомогою агентства? Так, причому це вже перевірено багатьма орендодавцями. Деякі орендарі пробують обійтися без агентств, але в підсумку, наразившись на шахраїв, знову повертаються до перевіреної практики. Довірте роботу з пошуку клієнтів для вас ріелторам і будьте впевнені в позитивному результаті.
      Охочих зняти квартиру багато. Кому віддати перевагу? Це питання непросте, але тут важливо розуміти, що для будь-якого власника квартири важливо, щоб орендарі вчасно платили за квартиру і пильнували за  її порядком. Тому, на думку фахівців, ідеальними мешканцями виявляються люди слов'янської зовнішності, які мають стабільну роботу, українську прописку, сім'ю. Домашні тварини? В ідеалі, краще без них, але це вирішує кожен господар самостійно.
      Які документи знадобляться? У кожному агентстві нерухомості є типовий варіант договору, який заповнюється при здачі винайму квартири, кімнати. У такому договорі повинні бути чітко позначені наступні пункти: термін оренди квартири, щомісячна вартість, дата, коли мають відбуватися платежі. Крім того, за здача квартир в орендубажанням орендаря, в договір можуть бути включені додаткові пункти.

  Таким чином, можна зробити висновки: здавати квартиру краще за все за допомогою агентства нерухомості, менеджери яких не тільки знайдуть хороших клієнтів, але і забезпечать законність і прозорість угоди. Крім того, саме агентство, в основному, захищає тих, хто здає квартири, від свавілля шахраїв.

  Сьогодні здача квартир в оренду - це хороша можливість отримувати щомісячну надбавку до основної зарплати. Якщо вам попадається хороший орендар, то ви робите добре, не тільки собі, а й іншим людям - молодим сім'ям, молодятам, студентам, відрядникам.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1820 | Теги: Як вигідно і чесно здати квартиру у | Рейтинг: 5.0/1