(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Як уникнути конфліктів між орендарями житла

  варіант оренди житла
  У наш час придбати власну квартиру може далеко не кожен. Тому варіант оренди житла популярний і затребуваний сьогодні як ніколи. Однак, як і в будь-яких відносинах, між власниками квартири і орендарями іноді спалахують конфлікти і непорозуміння. Причому страхи і побоювання є не тільки у тих, хто зняв квартиру, а й у тих, хто її здав.

  Так, орендодавці, перш за все, переживають за збереження майна. Особливо, якщо в квартирі був тільки що зроблений дорогий ремонт, поміняли сантехніку, встановлена імпортна побутова техніка. Крім того, орендодавець турбується і про оплату всіх рахунків, телефонних переговорів. На додаток до цього, якщо мешканець виїхав достроково, власнику потрібно швидко шукати нових квартирантів, що тягне за собою зниження прибутку, оскільки якийсь час квартира просто простоює.

  У напрузі знаходиться і той, хто знімає квартиру. Найголовніший страх квартирантів - раптово опинитися на вулиці з усіма договір орендиречами в результаті одностороннього розірвання договору орендодавцем. Не менш хвилює людей і можливість підвищення квартирної плати, особливо якщо це робиться раптово, без домовленості. Не менш нервують квартирантів і часті візити в квартиру, що здається, господарів, які хочуть перевірити збереження майна. Причому багато господарів люблять приходити без попередження або тоді, коли нікого немає вдома.

  Яким же чином можна врегулювати ці питання і хоч трохи зняти напругу між орендарями та орендодавцями? Тут відповідь проста: потрібно попередньо укладати договір оренди, причому докладний, максимально влаштовує обидві сторони. Бажано, щоб це була не просто «розписка» про отримання грошей, а повноцінний, чинний документ, що відображає багато нюансів.

  квартири або кімнати
  У багатьох агентствах нерухомості є типові варіанти договорів оренди, які використовуються коли необхідно. При бажанні в типову форму можуть бути додані певні пункти, що стосуються нюансів оренди квартири або кімнати. Договір варто укладати, якщо термін проживання в квартирі орендодавця становитиме більше місяця.

  В ідеалі договір оренди повинен включати в себе декілька пунктів. Перший - це відомості про житлоплощу, яка здається. Тут має бути зазначено: адреса житла, кількість кімнат у квартирі, ПІБ її власника, адреса його проживання. Ці дані повинні відповідати документам, які підтверджують право власності. Перевірити ці відомості повинен як співробітник агентства нерухомості, так і сам орендар.

  Крім того, у договір вносяться відомості про мешканців, які знімають квартиру. Їх ПІБ, дані паспорта, а також розмір плати, власник квартирияка повинна вноситися помісячно, терміни оплати, відповідальність за прострочення або несплату. Особливо важливий останній пункт, який варто обумовити докладно і конкретно, щоб потім не було конфліктів.

  Не менш важливо відзначити в договорі і візити господарів. Тут потрібно розуміти бажання орендодавця піклуватися про своє майно, але й цінувати спокій і приватність квартирантів. Тому варто відзначити час візитів, а також їх частоту.

  Завбачливо буде докласти до договору опис майна, яке є в квартирі. Причому треба відзначити не просто наявність побутової техніки чи сантехніки, а конкретно рік їх покупки, модель. Цю опис повинні підписати як власник квартири, так і той, хто її знімає.

  Важливий пункт - термін оренди. Тут можна відзначити, що квартира здається з наступним продажем або тільки на рік, після якого можливе укладення нового договору.

  Таке скрупульозне складання договору оренди допоможе врегулювати більшість конфліктів, які виникають між орендарями та орендодавцями.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012)
  Просмотров: 1204 | Теги: Як уникнути конфліктів між орендаря | Рейтинг: 5.0/1