(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Як правильно здати квартиру в оренду у Львові?

  Досить часто квартири у Львові здаються неофіційно або напівофіційно, щоб уникнути додаткових витрат. Часом рієлтор Львова, підшукуючи наймачеві підходящу квартиру, ні разу не бачив і не тримав у руках документи про права власності на неї. А наймачеві необхідно сплатити місячний розмір оренди, страховку, яка є обов'язковою умовою угоди сторін, а також комісійні 100% від угоди за послуги самого рієлтора. При цьому договір про оренду квартири не складається і не видається наймачеві, а рієлтор не несе в подальшому будь-якої відповідальності.

  Ця заява може насторожити, і щоб уникнути спілкування з «тіньовим» брокером Львова, не заважає упевнитися, що він дійсно працює в компанії нерухомості Ves.Lviv.Ua. Наймач в праві вимагати складання договору про надання послуг ріелтора і на підтвердження наявності документів на пропоновану квартиру. Більш того, якщо власник квартири відмовиться від укладеного договору, рієлтор зобов'язаний знайти наймачеві нову квартиру для оренди безкоштовно або ж повернути гроші, сплачені йому за послугу.

  Уникнути подальших неприємностей допоможуть знання прав і обов'язків власника квартири, і її наймача і професійне оформлення оренди квартири у Львові.
  Орендний договір на певний термін між власником житла і наймачем складається в письмовій формі. У разі якщо квартира знімається з метою подальшого її викупу у власника, договір повинен мати нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію. Це дозволяє надалі наймачеві уникнути можливих проблем стосовно доказів на права власності даної квартири.

  Власник квартири, що має статус підприємця, сплачує єдиний щомісячний податок. Набагато більше податкових зобов'язань у власника квартири, який не є підприємцем. Він оплачує податок 15% від розміру місячної оренди, 1% держмита при оформленні документів у нотаріуса. Якщо наймач компенсує комунальні платежі і зробить ремонт
  квартири, власнику доведеться виплатити додаткові 15% від суми витраченої наймачем. Можна стати на облік і отримати свідоцтво про підприємницьку діяльність. При наявності свідоцтва, власнику квартири договір про оренду житла строком менше одного року завіряти у нотаріуса необов'язково, якщо ні в однієї зі сторін немає сумнівів.

  Дані умови змушують обійти офіційне оформлення документів про оренду житла у Львові, щоб уникнути можливих зайвих витрат, але можуть призвести до великих неприємностей надалі, при чому така неофіційність не вигідна ні одній зі сторін угоди про оренду.

  Після укладення договору про оренду квартири у Львові, наймач зобов'язаний виплатити страховий внесок за останній місяць проживання у квартирі, звільняючись від повторної оплати. Це дозволить сторонам розійтися в подальшому без будь-яких можливих проблем.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: Dmutro-M (16.05.2011) | Автор: Jarosław W
  Просмотров: 2598 | Теги: оренда квартир Львів | Рейтинг: 5.0/1