0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Готуємо квартиру до подобової або довготривалої здачі

  вартості квартир на добу
  Непогано заробляти на квартирі можна, здаючи її подобово або на довгий період часу. Останній варіант, звичайно, виявляється більш прибутковим, оскільки навіть при завищеній вартості квартир на добу вони нерідко простоюють, не приносячи прибутку щодня. Але тут вже вибирати не доводиться. Якщо є клієнти, які бажають зняти квартиру на кілька днів і віддають за це хороші гроші, то варто погоджуватися. Однак, перш ніж пустити в свою квартиру або кімнату квартирантів, варто прочитати корисні поради:
      Будь-яка житлоплоща яка здається повинна бути чистою, комфортабельною, затишною. Тут потрібно розуміти, що люди, навіть за невеликі гроші хотіли б отримати житлове приміщення, а не склад старих речей. Якщо ви маєте намір здавати квартиру трохи дорожче усередненого варіанта, зробіть у ній свіжий ремонт, поміняйте сантехніку. В цьому випадку майбутні орендарі будуть бачити, за що платять підвищений внесок.
      Якщо ви хочете здавати квартиру подобово, то потрібно обладнати її меблями, хоча б невеликим набором побутової агентство нерухомостітехніки. Багато орендодавців, які спеціалізуються саме на короткостроковій оренді, залишають у квартирах ще й постільну білизну, рушники, деякий посуд. Обстановка, майно тут відіграє далеко не останню роль, коли мова заходить про ціну такої квартири. Це варто враховувати і намагатися запропонувати орендарям максимум можливих благ.
      Перед тим, як звернутися в агентство нерухомості з заявкою, варто зробити детальний опис майна в квартирі або кімнаті. Можна вказати при цьому не тільки кількість, але і модель, вартість певних предметів, наприклад, побутової техніки, меблів, сантехніки.
      Розписуючи клієнтам квартиру або кімнату, не прикрашати дійсність. Краще сказати все відразу, як є, оскільки будь-який огляд відразу виявить вашу неправду. Чітко варто вказувати і ціну квартири. Не потрібно говорити «скільки дасте» або «торг доречний». Краще відразу встановлювати реальну ціну, за якою квартира здасться швидко і вигідно для господаря.
      Якщо вам важко самостійно оцінити житлоплощу, зверніться в агентство нерухомості, де вам підкажуть, скільки на даний момент коштує таке житло, який попит на нього і ваші перспективи оренди.
   
  здача квартир
    Не намагайтеся здавати квартиру самостійно, якщо не хочете нажити собі проблем з оплатою. Здавати кімнату або квартиру самому можна тільки в тому випадку, якщо мова йде про родичів або друзів. Хоча, за великим рахунком, це не найвдаліший варіант оренди, оскільки зазвичай друзі і знайомі - самі злісні неплатники.
      Не економте на послугах агентств нерухомості, а також на професійному складанні договору оренди. В такому документі буде правильно і чітко прописані всі спірні питання, які зазвичай виникають між орендарями та орендодавцями.
      Будьте готові до того, що дивитися квартиру і дзвонити по різних питаннях вам будуть часто. Звичайно, цей потік дзвінків можна скоротити, якщо віддати справу оренди в руки фахівців з агентства нерухомості. В цьому випадку, до вас будуть доходити тільки ті люди, які реально хочуть зняти саме вашу квартиру, які знають про ціну і згодні з нею.
  Для багатьох львівян здача квартир і кімнат в найм вже перетворилася на прибутковий бізнес, який з часом тільки набирає обертів. Якщо ваше житло чисте, комфортабельне, то здати його буде не важко. До того ж, порозумівшись з орендарями, ви зможете здати свою житлоплощу на довгий термін, що значно вигідніше короткострокової оренди.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012)
  Просмотров: 1318 | Теги: Готуємо квартиру до здачі | Рейтинг: 5.0/1