(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Коммерческая недвижимость

  Що має бути в приміщенні, що орендується

  Сучасний ринок нерухомості
  Сучасний ринок нерухомості пропонує в оренду різні варіанти приміщень під офіс. Перший варіант: оренда офісу в абсолютно порожньому будинку, але часто в цьому немає необхідності, і площа такого офісу буде, напевно, немаленькою. Другий варіант: оренда офісу в будівлі, де частина приміщень вже здана іншим орендарям. В цьому випадку було б непогано дізнатися, чим займаються Ваші сусіди, чи не є конкурентами, і чи не будуть псувати Вашу репутацію. Якщо не дізнатися досконально про діяльність сусідніх компаній, то можуть, і трапляються, такі ситуації, коли на одному поверсі знаходиться зуболікарський кабінет і представництво фінансової компанії, це, звичайно краще, ніж розташування поруч двох конкуруючих фірм. Але все-таки варто замислитися про сусідів, особливо якщо є можливість їх вибрати.

  Голі стіни в оренду сьогодні практично не здають, звичайно оренда офісу передбачає вже наявність різних комунікацій, і наприклад комп'ютерні мережеві кабелі було б непогано перевірити на предмет безпеки. Бо якщо інформація з комп'ютерів Вашої компанії буде вкрадена, то приємного мало, а статися подібне може, якщо комп'ютери оренда офісувключені в загальну мережу. Тому багато орендарів воліють переробляти офіс, який орендують по-новому, як мінімум в частині комп'ютерної комунікації. Зрозуміло це зажадає додаткових витрат і можливо навіть певної реконструкції приміщення. Але майте на увазі, поділ приміщення перегородками чи інші подібні дії повинні виконуватися за згодою орендодавця. Пов'язані з цим тонкощі варто передбачити в договорі оренди.

  Зверніть увагу при виборі офісу, щоб на території, прилеглій до будівлі бажано була парковка або стоянка, де могли б залишати свої автомобілі на час робочого дня співробітники компанії, а також щоб не виникало проблем у клієнтів з приводу того де б залишити свій транспортний засіб.

  орендоване приміщення
  Якщо специфіка діяльності Вашої компанії передбачає під'їзд великих автомобілів і їх розвантаження, важливо, щоб орендоване приміщення дозволяло це зробити. Перераховані вище моменти, що стосуються того що повинно бути в орендованому приміщенні важливо врахувати при виборі офісу. Важливий кожен пункт, плюс до цього вчіть і інші моменти, які ретельно продумайте самі, і якщо чогось з того, що Вам необхідно не буде в новому офісі, це може доставити певні незручності або додаткові вкладення.
  Категория: Коммерческая недвижимость | Добавил: arenda-lvov (16.02.2012)
  Просмотров: 1196 | Рейтинг: 5.0/1