0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Коммерческая недвижимость

  Особливості оренди офісів для розвитку компаній

  оренда офісів
  Далеко не кожна компанія має достатню кількість коштів для того, щоб придбати власний склад або офіс, а тому послуги з оренди подібного роду приміщень користуються в достатній мірі високим попитом. Зрозуміло, оренда офісів і складів має власні позитивні і негативні сторони. Позитивною стороною є, зрозуміло, можливість отримати у користування необхідні приміщення без необхідності їх придбання. Це дозволяє компанії заощадити досить істотну суму грошей. Однак, погоджуючись на оренду офісів і складів, орендарі повинні пам'ятати про те, що орендодавець може в будь-який момент розірвати договір і попросити компанію з'їхати з його території. Як результат, фірмі доведеться в терміновому порядку підшукувати новий варіант приміщень під склад або офіс і зовсім не факт, що їй вдасться відшукати вигідне рішення, враховуючи дефіцит часу.
  Тим не менш, незважаючи на наявні незручності, оголошення в газеті з текстом, типу «Оренда офісу Центр недорого» або «Здається в оренду офіс» дуже швидко знаходять відгук.
  Немає нічого дивного в тому, що кожен потенційний орендар має цілком логічне бажання заощадити на оренді офісних і складських приміщень. Однак при цьому не слід забувати про те, що економія обов'язково повинна бути розумною. Так, припустимо, у жодному разі не слід орендувати приміщення в будівлі, яка виглядає надмірно нестійкою, оскільки занадто висока ймовірність того, що будівля найближчим часом піде під знесення, і ваша компанія знову залишиться на вулиці.оренда офісного приміщення у Львові
  Не слід економити і на місце розташування офісного приміщення, особливо в тому випадку, якщо ви працюєте з людьми. Повірте, рідкісний клієнт захоче їхати в компанію, представництво якої знаходиться на околиці міста чи в місцевості з поганою транспортною розв'язкою. Враховуючи високий рівень конкуренції практично у всіх секторах ринку, найімовірніше, потенційний клієнт скористається послугами тієї компанії, дістатися до офісу якої можна без особливих проблем.
  До речі кажучи, орендувати приміщення найкраще, минаючи посередників. Як правило, посередницькі організації працюють за відсоток, який збільшить вартість оренди.
  Будьте уважні та обачні, коли зберетеся взяти в оренду складське або офісне приміщення, і у вас обов'язково вийде підібрати варіант, що ідеально підходить вам по місцю розташування та вартості.
  Категория: Коммерческая недвижимость | Добавил: arenda-lvov (19.02.2012)
  Просмотров: 1157 | Рейтинг: 5.0/1