(067) 377-94-98(093) 494-68-62900 - 2000
veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
  • Новини
  • Статті
  • Контакти
  • Главная » Статьи » Коммерческая недвижимость

    Оренда виробничих приміщень для розвитку бізнесу

    Виробничі приміщення
     Бізнес, основою якого є випуск якогось товару - це база для розвитку будь-якої країни. Для налагодженого бізнесу необхідна наявність відразу кількох складових. А саме, гарної ідеї, матеріального аспекту, сировини і виробничих площ.

    Виробничі приміщення разюче відрізняються від побутових і офісних приміщень. До них пред'являються певні вимоги, а саме наявності великих розмірів площі, водопостачання та стисненого повітря, вентиляції і великих потреб в електричній потужності, а також наявності вантажних механізмів та необхідних під'їзних шляхів. На жаль, молодим компанія придбання готових площ або їх будівництво не по кишені, а ось орендувати виробничі приміщення вони цілком можуть, оскільки це вигідно економічно, так як не потрібно одноразового вливання великих матеріальних затрат.

    Будь-яка оренда виробничих приміщень починається з вибору місця і площі з урахуванням особливостей виробничих договір орендипотужностей і характеру, що випускається. Це буде перший етап оренди. Після вибору площі і місця, складається договір оренди між двома діючими особами. Перша особа орендує приміщення, друга - здає його в оренду. У договорі вказується термін оренди, оплата та умови, які повинні виконувати обидві сторони в обов'язковому порядку. Цей етап є обов'язковим з юридичної точки зору, та й сторонам мати такий договір вигідно, оскільки в ньому прописуються всі нюанси.

    При недотриманні договору однією зі сторін, він, може бути, розірваний і всі зобов'язання між сторонами, розірвані. Складання договору між сторонами - другий етап оренди. Орендар, а саме він є особою, яка орендує площу, має право надавати адресу свого місцезнаходження діловим партнерам.

    оренда виробничих приміщень
    Далі оренда виробничих приміщень перетікає в безпосередню фазу виконання договору. Орендар завозить необхідне обладнання, інструментарій, сировину, документацію для здійснення своєї діяльності. Далі вже йде вибудовування всього технологічного ланцюжка, якого вимагає виробничий процес і налагодження всього технологічного циклу, який буде ознаменований випуском продукції. Відповідно підприємство буде розвиватися протягом того часу, на який укладена оренда виробничих приміщень. Цей термін може тривати і далі, шляхом укладення нового договору.

    Як бачимо, оренда виробничих приміщень вигідна економічно і складається з простих, що йдуть одна за одною операцій. Залишилося розібратися, яким чином і де можна знайти оголошення подібного характеру з найбільшою вигодою для підприємства. Знайти виробничі площі можна за оголошеннями в ЗМІ, через знайомих та в мережі Інтернет. В останньому випадку в пошукову систему потрібно вбити необхідний запит в потрібному регіоні і вибрати необхідний варіант або варіанти. Далі можна переходити до пошуку місця заукладення нового договору параметрами описаними вище.

    Таким чином, оренда виробничих приміщень - це вигідний і іноді єдиний шанс для розвитку бізнесу, яким не варто нехтувати. Головне все прорахувати і зважити ще до складання договору.
    Категория: Коммерческая недвижимость | Добавил: arenda-lvov (15.02.2012)
    Просмотров: 2038 | Рейтинг: 5.0/1