0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Коммерческая недвижимость

  Класифікація офісних приміщень відносно їх характеристик

  офісні будівлі
  Віднести офісні будівлі до тієї чи іншої категорії дозволяє ретельний аналіз усіх його характеристик і параметрів. Але при цьому слід розуміти, що кордони між класами можуть бути сильно розмиті в кожному конкретному випадку. Тривалі дослідження ринку продажу та оренди офісних приміщень дозволили створити максимально точну і в той же час просту класифікацію, яку можна сміливо застосовувати до львівської комерційної нерухомості. Розглянемо три основні класи такої нерухомості: «А», «В» і «С».

  Офісні центри класу «А» є повністю новими будівлями з хорошим розташуванням у місті. Тут реалізовані оптимальні інженерні рішення щодо планування простору, прокладки та автоматизації систем життєзабезпечення. В кожному приміщенні таких будівель зроблений першокласний ремонт з використанням тільки кращих оздоблювальних матеріалів. Як правило, такі будівлі є спеціалізованими бізнес-центрами, з розвиненою внутрішньою інфраструктурою, часто мають велику кількість оргтехніки, яку можуть використовувати орендарі. Також у будинках такого типу є всі необхідні для роботи засоби зв'язку і оренда офісутелекомунікацій, обладнані просторі конференц-зали, є зони для відпочинку персоналу. На території бізнес-центрів обов'язково розташовується стоянка з кількістю паркувальних місці не менше одного на 60 кв. м. офісних приміщень. Природно, оренда офісу в такому центрі обходиться не дешево, тому в них розташовуються тільки великі компанії, що мають свої представництва в багатьох містах і країнах.

  Бізнес-центри класу «В» за своїми характеристиками близькі до приміщень класу «А», але їх розташування менш престижне (знаходяться в деякому віддаленні від центру), а спектр пропонованих послуг більш скромний. Часто до цієї групи зараховують офіси класу «А» після 5-7 років експлуатації. Найчастіше у Львові до даного класу відносять спеціалізовані будівлі, які за деякими параметрами поступаються елітним бізнес-центрам. Також до них іноді зараховують старі особняки в мальовничих куточках міста, які були реконструйовані і тепер використовуються за новим призначенням.

  Бізнес-центри
  До класу «С» відносяться всі офісні будівлі, які хоч би по одному параметру не дотягують до вищого ступеня. До таких параметрів може відноситись не дуже зручне розташування або недостатня розвиненість інфраструктури. Ці будинки не відносяться до нових будівель, а частіше за все є оновленими і переобладнаними заводоуправління, дослідницькими інститутами та інші нежитлові будівлі.
  Категория: Коммерческая недвижимость | Добавил: arenda-lvov (16.02.2012)
  Просмотров: 2021 | Рейтинг: 5.0/1