Головна Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів
В категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Оренда складу для виробництва та зберігання продукції
Оренда складу
Підприємницька діяльність - є досить різноманітною і може відноситись як до сфери надання послуг, так і виробництва продукції. У першому варіанті потреби в складі не виникає, а в другому наявність складів необхідна практично завжди.

Оренда складу є досить складним вибором серед високої кількості на сьогоднішній час пропозиції різних варіантів.

Адже необхідно вибирати складські приміщення, що знаходиться недалеко від місця поставки продукції, її виготовлення або продажу, а також таке приміщення, де створяться максимально сприятливі умови для зберігання речей, продуктів харчування і так далі.
Особливості оренди офісів для розвитку компаній
оренда офісів
Далеко не кожна компанія має достатню кількість коштів для того, щоб придбати власний склад або офіс, а тому послуги з оренди подібного роду приміщень користуються в достатній мірі високим попитом. Зрозуміло, оренда офісів і складів має власні позитивні і негативні сторони. Позитивною стороною є, зрозуміло, можливість отримати у користування необхідні приміщення без необхідності їх придбання. Це дозволяє компанії заощадити досить істотну суму грошей. Однак, погоджуючись на оренду офісів і складів, орендарі повинні пам'ятати про те, що орендодавець може в будь-який момент розірвати договір і попросити компанію з'їхати з його території. Як результат, фірмі доведеться в терміновому порядку підшукувати новий варіант приміщень під склад або офіс і зовсім не факт, що їй вдасться відшукати вигідне рішення, враховуючи дефіцит часу.
Класифікація офісних приміщень відносно їх характеристик
офісні будівлі
Віднести офісні будівлі до тієї чи іншої категорії дозволяє ретельний аналіз усіх його характеристик і параметрів. Але при цьому слід розуміти, що кордони між класами можуть бути сильно розмиті в кожному конкретному випадку. Тривалі дослідження ринку продажу та оренди офісних приміщень дозволили створити максимально точну і в той же час просту класифікацію, яку можна сміливо застосовувати до львівської комерційної нерухомості. Розглянемо три основні класи такої нерухомості: «А», «В» і «С».
Що має бути в приміщенні, що орендується
Сучасний ринок нерухомості
Сучасний ринок нерухомості пропонує в оренду різні варіанти приміщень під офіс. Перший варіант: оренда офісу в абсолютно порожньому будинку, але часто в цьому немає необхідності, і площа такого офісу буде, напевно, немаленькою. Другий варіант: оренда офісу в будівлі, де частина приміщень вже здана іншим орендарям. В цьому випадку було б непогано дізнатися, чим займаються Ваші сусіди, чи не є конкурентами, і чи не будуть псувати Вашу репутацію. Якщо не дізнатися досконально про діяльність сусідніх компаній, то можуть, і трапляються, такі ситуації, коли на одному поверсі знаходиться зуболікарський кабінет і представництво фінансової компанії, це, звичайно краще, ніж розташування поруч двох конкуруючих фірм. Але все-таки варто замислитися про сусідів, особливо якщо є можливість їх вибрати.
Оренда виробничих приміщень для розвитку бізнесу
Виробничі приміщення
    Бізнес, основою якого є випуск якогось товару - це база для розвитку будь-якої країни. Для налагодженого бізнесу необхідна наявність відразу кількох складових. А саме, гарної ідеї, матеріального аспекту, сировини і виробничих площ.
   Виробничі приміщення разюче відрізняються від побутових і офісних приміщень. До них пред'являються певні вимоги, а саме наявності великих розмірів площі, водопостачання та стисненого повітря, вентиляції і великих потреб в електричній потужності, а також наявності вантажних механізмів та необхідних під'їзних шляхів. На жаль, молодим компанія придбання готових площ або їх будівництво не по кишені, а ось орендувати виробничі приміщення вони цілком можуть, оскільки це вигідно економічно, так як не потрібно одноразового вливання великих матеріальних затрат.