veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Коммерческая недвижимость

  В категории материалов: 5
  Показано материалов: 1-5

  Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

  Оренда складу
  Підприємницька діяльність - є досить різноманітною і може відноситись як до сфери надання послуг, так і виробництва продукції. У першому варіанті потреби в складі не виникає, а в другому наявність складів необхідна практично завжди.

  Оренда складу є досить складним вибором серед високої кількості на сьогоднішній час пропозиції різних варіантів.

  Адже необхідно вибирати складські приміщення, що знаходиться недалеко від місця поставки продукції, її виготовлення або продажу, а також таке приміщення, де створяться максимально сприятливі умови для зберігання речей, продуктів харчування і так далі. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1710 | Дата: 19.02.2012


  оренда офісів
  Далеко не кожна компанія має достатню кількість коштів для того, щоб придбати власний склад або офіс, а тому послуги з оренди подібного роду приміщень користуються в достатній мірі високим попитом. Зрозуміло, оренда офісів і складів має власні позитивні і негативні сторони. Позитивною стороною є, зрозуміло, можливість отримати у користування необхідні приміщення без необхідності їх придбання. Це дозволяє компанії заощадити досить істотну суму грошей. Однак, погоджуючись на оренду офісів і складів, орендарі повинні пам'ятати про те, що орендодавець може в будь-який момент розірвати договір і попросити компанію з'їхати з його території. Як результат, фірмі доведеться в терміновому порядку підшукувати новий варіант приміщень під склад або офіс і зовсім не факт, що їй вдасться відшукати вигідне рішення, враховуючи дефіцит часу. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1252 | Дата: 19.02.2012


  офісні будівлі
  Віднести офісні будівлі до тієї чи іншої категорії дозволяє ретельний аналіз усіх його характеристик і параметрів. Але при цьому слід розуміти, що кордони між класами можуть бути сильно розмиті в кожному конкретному випадку. Тривалі дослідження ринку продажу та оренди офісних приміщень дозволили створити максимально точну і в той же час просту класифікацію, яку можна сміливо застосовувати до львівської комерційної нерухомості. Розглянемо три основні класи такої нерухомості: «А», «В» і «С». Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 2229 | Дата: 16.02.2012


  Сучасний ринок нерухомості
  Сучасний ринок нерухомості пропонує в оренду різні варіанти приміщень під офіс. Перший варіант: оренда офісу в абсолютно порожньому будинку, але часто в цьому немає необхідності, і площа такого офісу буде, напевно, немаленькою. Другий варіант: оренда офісу в будівлі, де частина приміщень вже здана іншим орендарям. В цьому випадку було б непогано дізнатися, чим займаються Ваші сусіди, чи не є конкурентами, і чи не будуть псувати Вашу репутацію. Якщо не дізнатися досконально про діяльність сусідніх компаній, то можуть, і трапляються, такі ситуації, коли на одному поверсі знаходиться зуболікарський кабінет і представництво фінансової компанії, це, звичайно краще, ніж розташування поруч двох конкуруючих фірм. Але все-таки варто замислитися про сусідів, особливо якщо є можливість їх вибрати.
  Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1332 | Дата: 16.02.2012


  Виробничі приміщення
      Бізнес, основою якого є випуск якогось товару - це база для розвитку будь-якої країни. Для налагодженого бізнесу необхідна наявність відразу кількох складових. А саме, гарної ідеї, матеріального аспекту, сировини і виробничих площ.
     Виробничі приміщення разюче відрізняються від побутових і офісних приміщень. До них пред'являються певні вимоги, а саме наявності великих розмірів площі, водопостачання та стисненого повітря, вентиляції і великих потреб в електричній потужності, а також наявності вантажних механізмів та необхідних під'їзних шляхів. На жаль, молодим компанія придбання готових площ або їх будівництво не по кишені, а ось орендувати виробничі приміщення вони цілком можуть, оскільки це вигідно економічно, так як не потрібно одноразового вливання великих матеріальних затрат. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 2362 | Дата: 15.02.2012