0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Оренда квартири через знайомих без договору

  оренда квартири через знайомих
  Безперечно, самий бажаний для всіх варіант - оренда квартири через знайомих без договору. Спосіб, звичайно, бюджетний, хороша економія на комісії, а так само можливість оренди квартири за ціною нижче ринкової, але пошук дуже тривалий і має багато мінусів.
  По-перше: відсутність договору оренди квартири і з цієї причини в будь-який момент господарі можуть попросити вас із займаної житлоплощі.
  По-друге: низька ціна оренди квартири провокує різке її збільшення при раптовій переоцінці цінностей господарями.
  Третє: особисті відносини з господарями. Посваритеся або не дасте грошей раніше терміну, а такі прохання власників квартир нерідкі, або відмовите в передоплаті і це відіб'ється на термінах вашого проживання і питання оренди квартири знову постане перед вами.
   
  Оренда квартири через оголошення на ліхтарних і інших стовпах, це шлях до втрати грошей, подробиці про це і інших видахоголошення про оренду квартири шахрайства на ринку оренди квартир можна прочитати тут.
   
  Можна й самому наклеїти оголошення про оренду квартири на під'їзних дошках, але чи вистачить у вас сил боротися з двірниками, яким платять гроші за чистоту цих же дощок? Для того щоб вирішити питання таким способом, треба наклеїти не одну тисячу оголошень про оренду квартири, але у відповідь почути зовсім трохи пропозицій, не факт, що пропозиції будуть в потрібному вам районі. Не факт, що вас влаштують, запропоновані ціни від господарів. Адже вони, часто думають, що оренда квартири безпосередньо, вигідніше заняття, ніж через агентство нерухомості. Господар хоче здати квартиру, якомога дорожче і, бажано нечисленній сім'ї львівян. Найчастіше завищуючи ціну оренди своєї квартири.
   
  пропозиції по оренді квартир
  Дати оголошення в газети, але дешевих варіантів там не добути, адже досить звернути увагу на ціни в рубриці пропозиції по оренді квартир, а адже саме там і відображені реальні ціни по оренді квартир.
   
  Пошукати житло можна і в Інтернеті, але отримаєте пропозиції тільки агентств нерухомості, а набравши слова оренда квартири без посередників, отримаєте величезну кількість варіантів по оренді елітної нерухомості - ексклюзивів або пропозиції аферистів. Звичайно, бувають і винятки.
   
  Про переваги оренди квартири через агентство нерухомості можна прочитати тут.
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (12.02.2012)
  Просмотров: 1479 | Теги: Аренда квартиры без договора. | Рейтинг: 5.0/1