0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи » Аренда жилья посуточно и длительно

  Агентство нерухомості - Як вибрати надійне?

  Операції купівлі, продажу, оренди
  Операції купівлі, продажу, оренди квартир завжди відносилися до категорії високого ризику, оскільки дуже велика кількість шахраїв, які «спеціалізуються» саме на цих послугах. Без надійного, солідного організатора - агентства нерухомості, забезпечити чесність, прозорість угоди буде досить проблематично. Але як знайти хороше агентство? На що варто звернути особливу увагу при виборі?
  Фахівцями встановлено, що надійна, професійна ріелторська компанія повинна відповідати наступним вимогам:
      -Тривалий досвід роботи
      Питання про терміни роботи агентства нерухомості на ринку повинен бути одним з перших, який задає клієнт менеджеру. Чим довше цей термін, тим краще. Варто звернути увагу і на місце розташування агентства, його офіс. Серйозні організації не стануть розташовуватися в знімних квартирах. Не зайвим буде попросити ліцензію на проведення ріелторської діяльності.
      -Позитивні рекомендації та відгуки
      Це теж дуже важливий фактор. Варто поцікавитися у друзів, знайомих, які недавно знімали квартиру або здавали знімали квартиру або здавалижитлоплощу, до кого вони зверталися за допомогою, яке агентство реально допомогло їм. Можна також почитати відгуки в Інтернеті і виділити для себе кілька агентств, в які варто звернутися. Багатьом людям саме такі відгуки допомогли визначитися з вибором.
      -Професійна підготовка менеджерів
      Агентства нерухомості, які дбають про свою репутацію, приділяють велику увагу підготовці своїх співробітників. Адже від цього залежить імідж агентства, кількість задоволених клієнтів. Дуже важливо, щоб всі співробітники були не тільки компетентні в своїй справі, а й ввічливі, доброзичливі з усіма клієнтами. Бажано, щоб кожен менеджер поєднував в собі професійний рівень і людські якості.
      -Оснащення агентства, наявність власного сайту
      Вже пройшли ті часи, коли співробітники ріелторських агентств в товстий зошит вписували всіх клієнтів і там шукали підходящі варіанти. Сьогодні вся база адрес з фотографіями що продаються, що здаються квартир перебуває в комп'ютері. Крім того, серйозні агентства обов'язково повинні мати свій сайт в Інтернеті, де всім бажаючим представлені пропозиції, які є на даний момент. За допомогою сайту будь-яка людина може подати заявку в агентство на оренду або здачу квартири, кімнати. Це набагато простіше, ніж йти в офіс.
      -Спектр послуг, що надаються
  агентство нерухомості
  Дуже добре, якщо агентство нерухомості не тільки пропонує квартири на продаж, але і надає послуги по здачі в оренду квартир, кімнат, приймає заявки у тих, хто хоче зняти і здати будь-яку житлову площу.
      -Ціни на послуги
      Природно, дізнаватися вартість тієї чи іншої послуги в агентстві потрібно заздалегідь, до того як буде розпочато співпрацю. Не потрібно довіряти тим ріелтерам, які за список адрес квартир які здаються беруть гроші - аванс, ще до того, як людина вибере собі житлоплощу. В цьому випадку це, найімовірніше, обман. Список виявиться простроченим, всі квартири будуть вже здані.
  Цей перелік можна і продовжити, але дані критерії є основними. Чи варто довіряти приватним ріелтерам? Таке питання хвилює багатьох людей, які бажають орендувати квартиру або здати її. Виявляється, фахівці з цього приводу майже одностайні - якщо вибирати між агентством і приватним ріелтером, то варто віддати перевагу першим. Тільки агентство нерухомості може забезпечити прозорість будь-якої угоди - продажу, оренди, тільки там клієнту запропонують велику кількість адрес квартир, які здаються і продаються.

  Источник: http://ves.lviv.ua/
  Категория: Аренда жилья посуточно и длительно | Добавил: arenda-lvov (11.02.2012) W
  Просмотров: 1826 | Теги: Агентство нерухомості. Як вибрати н | Рейтинг: 5.0/1