veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи

  Всего материалов в каталоге: 128
  Показано материалов: 25-30
  Страницы: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 »


  Подобова оренда квартир
  Милий дім
  Позначив себе в багатьох приказках, будинок насправді є тим місцем, де допомагають стіни, а тепло вогнища гріє душу. Львів - велике і красиве місто, де знайшли свій дім мільйони людей. Як бути тим, хто приїжджає сюди на час і постійного місця проживання в цьому місті не має? Відповідь проста: оренда житла.
  Подобова оренда квартир проста і доступна: її вартість не перевищує вартості аналогічних готелів, а комфорт і незалежність виводять цей варіант у фаворити серед можливих.
  Квартири орендують для різних цілей. Це може бути приватний діловий візит, відрядження на кілька днів з іншого міста. Студенти-заочники, які приїжджають в історичне місто на час сесії, теж потребують житла. Відзначити свято і провести корпоративну вечірку весело і в невимушеній обстановці також може допомогти орендована квартира. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1704 | Дата: 15.02.2012


  Знімати квартиру подобово
  Знімати квартиру подобово, безумовно, зручно, вигідно і, чого тут приховувати, престижно. Останнє тут, як і скрізь, дуже залежить від модної тенденції. Так от: квартири подобово (або, як їх називають в Європі, сервісні квартири) - це, дійсно, модно вже хоча б тому, що для нашого ринку порівняно нове. Між тим, у подобової оренди також є свої мінуси, які в цілому зіпсувати ваше проживання, звичайно, не можуть, однак якимось чином здатні вплинути на рішення, яке ви в підсумку приймете. Досвід показує, що частіше за все рішення виноситься на користь короткострокової оренди. Проте що ж за думки повинні відвідати вас перед тим, як ви остаточно визначитеся? Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1746 | Дата: 15.02.2012


  подобова оренда квартир у Львові
  Якщо Ви хочете отримати комфортний і незалежний відпочинок під час перебування у Львові, то в цьому випадку подобова оренда квартир у Львові стане одним із самих прийнятних варіантів розміщення. У період відпусток, шкільних канікул, та й просто у вихідні дні трапляються проблеми, пов'язані з браком недорогих комфортабельних готельних номерів. Це одна з причин того, що все більшу популярність і попит набуває подобова оренда квартир у Львові. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1786 | Дата: 15.02.2012


  перебування в комфортабельній квартирі
  Ставитися до оренди квартир можна по-різному, але в будь-якому випадку, ця послуга користується дуже високим попитом, причому не тільки у гостей Львова, а й в українців. Величезна кількість приїжджих, кожен день відвідує Львів і, безумовно переважна більшість з них вважає краще ночівлі на вокзалі, перебування в комфортабельній квартирі. Можна звичайно зняти номер у готелі. Але проблеми з харчуванням, внутрішній розпорядок готелю, необхідність попереднього бронювання номера і безліч дрібниць, притаманних гуртожитку, схиляє вибір приїжджих на користь короткострокової оренди приватної квартири. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1257 | Дата: 15.02.2012


  знімати квартиру подобово
  Готельний бізнес в нашій країні розвивається вкрай повільно. Багато готелів, навіть у таких великих містах, як Львів і Київ, не виконували реконструкцію і переобладнання номерів ще з радянських часів. У номерах досить старі меблі, відсутні такі необхідні електроприлади, як електричний чайник або фен. Звичайно, існують нові сучасні готелі, де постояльцям запропонують дуже високий рівень сервісу. Номери таких готелів відрізняються сучасним дизайнерським інтер'єром, і все в таких готелях може бути бездоганно. Однак є дуже великий мінус - це ціна, доступна далеко не кожному приїжджому. Тому більшість приїжджих воліють знімати квартиру подобово у приватників або в компаній. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1586 | Дата: 13.02.2012


  оренда квартири подобово
  Останнім часом оренда квартири подобово є непоганою заміною приївшимся багатьом готельному сервісу. Багато людей, подорожуючи по своїй країні, все частіше воліють зупинятися на короткий термін в орендованій квартирі, ніж в готелі або мотелі. Крім туристів, послугами оренди квартири подобово користуються ті, хто прибуває в місто у службових справах, приїжджає у відрядження. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 6079 | Дата: 13.02.2012

  1-6 7-12 13-18 19-24 25-30 31-36 37-42 ... 121-126 127-128