veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи

  Всего материалов в каталоге: 128
  Показано материалов: 19-24
  Страницы: « 1 2 3 4 5 6 ... 21 22 »


  проживання на зйомних квартирах
  Велика кількість деталей впливає на вибір зйомної квартири, в тому числі і французькі натяжні стелі - їх наявність або відсутність. Як правило, на стелю увага при зніманні звертається в останню чергу, тому що потенційних орендарів цікавлять куди більш важливі і серйозні речі - справність сантехніки, наявність та стан меблів, просторість і затишність квартири в цілому, можливість при тривалому проживанні щось в ній виправити , зробити по-своєму. Однак наймачі собі навіть не уявляють, наскільки важливо мати якісну стелю в квартирі, в якій Ви збираєтеся жити тривалий час. Це допоможе і в разі недбайливих сусідів зверху, які люблять затоплювати тих, кому не пощастило жити на поверх нижче їх, і в інших випадках. Як правило, саме з стелею трапляється маса неприємностей під час проживання на зйомних квартирах. Працювати з натяжними стелями - саме задоволення, замінювати та ремонтувати їх - абсолютно нескладно, а крім того, і ціни виправдовують якість. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1579 | Дата: 15.02.2012


  Виробничі приміщення
      Бізнес, основою якого є випуск якогось товару - це база для розвитку будь-якої країни. Для налагодженого бізнесу необхідна наявність відразу кількох складових. А саме, гарної ідеї, матеріального аспекту, сировини і виробничих площ.
     Виробничі приміщення разюче відрізняються від побутових і офісних приміщень. До них пред'являються певні вимоги, а саме наявності великих розмірів площі, водопостачання та стисненого повітря, вентиляції і великих потреб в електричній потужності, а також наявності вантажних механізмів та необхідних під'їзних шляхів. На жаль, молодим компанія придбання готових площ або їх будівництво не по кишені, а ось орендувати виробничі приміщення вони цілком можуть, оскільки це вигідно економічно, так як не потрібно одноразового вливання великих матеріальних затрат. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 2376 | Дата: 15.02.2012


  квартири подобово у Львові
  Бувають такі моменти, коли людині, скажімо, яка відвідала інше місто, наприклад Львів, необхідно десь зупинитися для тимчасового проживання. Звичайно ж, у таких випадках можна звернутися до послуг готельного сервісу, які в таких великих містах розвинені досить непогано. Проте не завжди готельний сервіс може задовольняти приїжджих громадян рівнем своїх цін, та й вільних місць середньої цінової категорії тут, як правило, не буває. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1681 | Дата: 15.02.2012


  квартири у Львові в новобудові
      Придбання квартири у Львові в новобудові - це велика подія для кожної родини. При цьому необхідно вивчити тонкощі процедури, щоб не допустити помилок при прийманні об'єкта.
      Приймання, пошук недоробок і виправлення недоліків мають важливе значення. Дана процедура є фінальною частиною угоди купівлі-продажу. Забудовник витрачає 3-6 місяців після прийняття будинку державною комісією на офіційне оформлення всіх документів і передачу квартири власникам за актом. Перед тим як купити однокімнатну квартиру у Львові, необхідно отримати консультацію юриста. Затримка зі здачею будинку може бути першим свідченням серйозних проблем на об'єкті. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 2966 | Дата: 15.02.2012


  наймання житла
      Перед кожним, хто приїхав в чуже місто з метою постійного там проживання, рано чи пізно постає питання про наймання житла. Питання це дуже відповідальне, оскільки від нього безпосередньо залежить не тільки побутовий комфорт, але і фінансове благополуччя - сьогодні орендна плата за житло становить чималу частину витрат бюджету. Тим, хто вперше встав перед необхідністю оренди житла, напевно будуть корисні наступні рекомендації.
      Спочатку постарайтеся отримати чітке уявлення про ціни на оренду житлової нерухомості, а також про спектр ринкових пропозицій. Купуйте газету і перегляньте запропоновані варіанти, не бентежачись тим, що, по суті, всі вони пропонуються ріелтерськими компаніями. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 3642 | Дата: 15.02.2012


  Оренда квартир подобово у Львові
  Як відомо, сьогодні місто Львів відвідує все більша кількість людей, які приїжджають в це місце, переслідуючи ті чи інші цілі. Так, наприклад, постійно збільшується число туристів, які бажають помилуватися красотами міста, побачити на власні очі пам'ятники культури, історії та архітектури, відвідати музеї чи просто прогулятися по вузеньких і затишним старовинними вуличками. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 2244 | Дата: 15.02.2012

  1-6 7-12 13-18 19-24 25-30 31-36 ... 121-126 127-128