veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи

  Всего материалов в каталоге: 128
  Показано материалов: 13-18
  Страницы: « 1 2 3 4 5 ... 21 22 »


  придбати квартиру
  Якщо рішення про купівлю квартири прийнято, то залишається останнє питання: «Коли краще це зробити?». Відповідь на нього залежить від двох груп факторів, які і потрібно ретельно проаналізувати. Перша повинна допомогти визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості в даний момент, а друга - підтвердити дійсну готовність покупця до здійснення угоди. Отже, що саме потрібно знати покупцеві про ринок і про себе самого? Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 3232 | Дата: 16.02.2012


  офісні будівлі
  Віднести офісні будівлі до тієї чи іншої категорії дозволяє ретельний аналіз усіх його характеристик і параметрів. Але при цьому слід розуміти, що кордони між класами можуть бути сильно розмиті в кожному конкретному випадку. Тривалі дослідження ринку продажу та оренди офісних приміщень дозволили створити максимально точну і в той же час просту класифікацію, яку можна сміливо застосовувати до львівської комерційної нерухомості. Розглянемо три основні класи такої нерухомості: «А», «В» і «С». Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 2254 | Дата: 16.02.2012


  нерухомість Львів
  Якщо ви інвестуєте в нерухомість, Львів дасть вам широкий простір для діяльності. Після кризового обвалу цін багато хто очікував стагнацію на ринку житла, але вже сьогодні вартість квартир у Львові зростає. Ріелтерські агентства прогнозують все більш стрімке зростання, і немає підстав їм не вірити. Будівництво нових будинків значно сповільнилося, а попит на житло прагне вгору.

  Яку нерухомість Львів може запропонувати покупцеві? По-перше, це житло. Відчутна частина львівського «ринку квадратних метрів» захопили новобудови. До кризи будівництво житлових комплексів у місті йшло повним ходом. Бажаючи інвестувати і вибираючи житло в новобудові, зупиніть свій вибір на квартирі вільного планування без обробки. Ціна такої квартири буде рости так само швидко, але обійдеться вона дешевше. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 3011 | Дата: 16.02.2012


  Сучасний ринок нерухомості
  Сучасний ринок нерухомості пропонує в оренду різні варіанти приміщень під офіс. Перший варіант: оренда офісу в абсолютно порожньому будинку, але часто в цьому немає необхідності, і площа такого офісу буде, напевно, немаленькою. Другий варіант: оренда офісу в будівлі, де частина приміщень вже здана іншим орендарям. В цьому випадку було б непогано дізнатися, чим займаються Ваші сусіди, чи не є конкурентами, і чи не будуть псувати Вашу репутацію. Якщо не дізнатися досконально про діяльність сусідніх компаній, то можуть, і трапляються, такі ситуації, коли на одному поверсі знаходиться зуболікарський кабінет і представництво фінансової компанії, це, звичайно краще, ніж розташування поруч двох конкуруючих фірм. Але все-таки варто замислитися про сусідів, особливо якщо є можливість їх вибрати.
  Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1343 | Дата: 16.02.2012


  заміський будинок
  Придбати собі заміський будинок або дачу мріє більшість населення нашої країни. Це й зрозуміло, екологічна обстановка в містах не кращий спосіб прожити довше. От і починає збільшуватися попит на землю за містом. Особливо можна спостерігати таку ситуацію на територіях поблизу мегаполісів, наприклад, ділянки в перемісті Львова. Життя в котеджних селищах має як свої переваги, так і недоліки.
  Слід виділити три типи таких поселень. Перший - селище витримане в одному архітектурному стилі з готовими котеджами, другий - селища, які мають вільний архітектурний стиль, без котеджів, але з будівельним підрядом, третій - вільна забудова без будівельного підряду. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 1301 | Дата: 15.02.2012


  Оренда елітних квартир
  "Красиво жити не заборониш" - ця крилата фраза належить до багатьох аспектів нашого життя: автомобілям, розкоші, проведенню дозвілля, відпочинку під час відпустки, ну і, звичайно, до житла. У нашій країні житлове питання довгий час було одним з найбільш животрепетних, кілька поколінь наших співвітчизників прожили в комуналках або ж у малометражних "хрущовках". Оренда елітних квартир або придбання їх у приватну власність були недоступні для переважної більшості населення. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 2850 | Дата: 15.02.2012

  1-6 7-12 13-18 19-24 25-30 ... 121-126 127-128