Главная Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів
Всього матеріалів в каталозі: 131
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 13 14 »

Оренда елітних квартир для житла у Львові
Оренда елітних квартир
"Красиво жити не заборониш" - ця крилата фраза належить до багатьох аспектів нашого життя: автомобілям, розкоші, проведенню дозвілля, відпочинку під час відпустки, ну і, звичайно, до житла. У нашій країні житлове питання довгий час було одним з найбільш животрепетних, кілька поколінь наших співвітчизників прожили в комуналках або ж у малометражних "хрущовках". Оренда елітних квартир або придбання їх у приватну власність були недоступні для переважної більшості населення.
Наймана квартира для проживання - яка сумісність?
проживання на зйомних квартирах
Велика кількість деталей впливає на вибір зйомної квартири, в тому числі і французькі натяжні стелі - їх наявність або відсутність. Як правило, на стелю увага при зніманні звертається в останню чергу, тому що потенційних орендарів цікавлять куди більш важливі і серйозні речі - справність сантехніки, наявність та стан меблів, просторість і затишність квартири в цілому, можливість при тривалому проживанні щось в ній виправити , зробити по-своєму. Однак наймачі собі навіть не уявляють, наскільки важливо мати якісну стелю в квартирі, в якій Ви збираєтеся жити тривалий час. Це допоможе і в разі недбайливих сусідів зверху, які люблять затоплювати тих, кому не пощастило жити на поверх нижче їх, і в інших випадках. Як правило, саме з стелею трапляється маса неприємностей під час проживання на зйомних квартирах. Працювати з натяжними стелями - саме задоволення, замінювати та ремонтувати їх - абсолютно нескладно, а крім того, і ціни виправдовують якість.
Оренда виробничих приміщень для розвитку бізнесу
Виробничі приміщення
    Бізнес, основою якого є випуск якогось товару - це база для розвитку будь-якої країни. Для налагодженого бізнесу необхідна наявність відразу кількох складових. А саме, гарної ідеї, матеріального аспекту, сировини і виробничих площ.
   Виробничі приміщення разюче відрізняються від побутових і офісних приміщень. До них пред'являються певні вимоги, а саме наявності великих розмірів площі, водопостачання та стисненого повітря, вентиляції і великих потреб в електричній потужності, а також наявності вантажних механізмів та необхідних під'їзних шляхів. На жаль, молодим компанія придбання готових площ або їх будівництво не по кишені, а ось орендувати виробничі приміщення вони цілком можуть, оскільки це вигідно економічно, так як не потрібно одноразового вливання великих матеріальних затрат.
Переваги оренди квартири на добу у Львові
квартири подобово у Львові
Бувають такі моменти, коли людині, скажімо, яка відвідала інше місто, наприклад Львів, необхідно десь зупинитися для тимчасового проживання. Звичайно ж, у таких випадках можна звернутися до послуг готельного сервісу, які в таких великих містах розвинені досить непогано. Проте не завжди готельний сервіс може задовольняти приїжджих громадян рівнем своїх цін, та й вільних місць середньої цінової категорії тут, як правило, не буває.
Як приймати квартири у Львові в новобудовах
квартири у Львові в новобудові
    Придбання квартири у Львові в новобудові - це велика подія для кожної родини. При цьому необхідно вивчити тонкощі процедури, щоб не допустити помилок при прийманні об'єкта.
    Приймання, пошук недоробок і виправлення недоліків мають важливе значення. Дана процедура є фінальною частиною угоди купівлі-продажу. Забудовник витрачає 3-6 місяців після прийняття будинку державною комісією на офіційне оформлення всіх документів і передачу квартири власникам за актом. Перед тим як купити однокімнатну квартиру у Львові, необхідно отримати консультацію юриста. Затримка зі здачею будинку може бути першим свідченням серйозних проблем на об'єкті.
Оренда 1 кімнатної квартири - недорого і нескладно
наймання житла
    Перед кожним, хто приїхав в чуже місто з метою постійного там проживання, рано чи пізно постає питання про наймання житла. Питання це дуже відповідальне, оскільки від нього безпосередньо залежить не тільки побутовий комфорт, але і фінансове благополуччя - сьогодні орендна плата за житло становить чималу частину витрат бюджету. Тим, хто вперше встав перед необхідністю оренди житла, напевно будуть корисні наступні рекомендації.
    Спочатку постарайтеся отримати чітке уявлення про ціни на оренду житлової нерухомості, а також про спектр ринкових пропозицій. Купуйте газету і перегляньте запропоновані варіанти, не бентежачись тим, що, по суті, всі вони пропонуються ріелтерськими компаніями.
Допомога в подобовій оренді житла у Львові
Оренда квартир подобово у Львові
Як відомо, сьогодні місто Львів відвідує все більша кількість людей, які приїжджають в це місце, переслідуючи ті чи інші цілі. Так, наприклад, постійно збільшується число туристів, які бажають помилуватися красотами міста, побачити на власні очі пам'ятники культури, історії та архітектури, відвідати музеї чи просто прогулятися по вузеньких і затишним старовинними вуличками.
П'ять правил подобової оренди житла у Львові
Подобова оренда квартир
Милий дім
Позначив себе в багатьох приказках, будинок насправді є тим місцем, де допомагають стіни, а тепло вогнища гріє душу. Львів - велике і красиве місто, де знайшли свій дім мільйони людей. Як бути тим, хто приїжджає сюди на час і постійного місця проживання в цьому місті не має? Відповідь проста: оренда житла.
Подобова оренда квартир проста і доступна: її вартість не перевищує вартості аналогічних готелів, а комфорт і незалежність виводять цей варіант у фаворити серед можливих.
Квартири орендують для різних цілей. Це може бути приватний діловий візит, відрядження на кілька днів з іншого міста. Студенти-заочники, які приїжджають в історичне місто на час сесії, теж потребують житла. Відзначити свято і провести корпоративну вечірку весело і в невимушеній обстановці також може допомогти орендована квартира.
Подобова оренда квартир: плюси і мінуси
Знімати квартиру подобово
Знімати квартиру подобово, безумовно, зручно, вигідно і, чого тут приховувати, престижно. Останнє тут, як і скрізь, дуже залежить від модної тенденції. Так от: квартири подобово (або, як їх називають в Європі, сервісні квартири) - це, дійсно, модно вже хоча б тому, що для нашого ринку порівняно нове. Між тим, у подобової оренди також є свої мінуси, які в цілому зіпсувати ваше проживання, звичайно, не можуть, однак якимось чином здатні вплинути на рішення, яке ви в підсумку приймете. Досвід показує, що частіше за все рішення виноситься на користь короткострокової оренди. Проте що ж за думки повинні відвідати вас перед тим, як ви остаточно визначитеся?
Оренда квартир подобово у Львові: основні переваги
подобова оренда квартир у Львові
Якщо Ви хочете отримати комфортний і незалежний відпочинок під час перебування у Львові, то в цьому випадку подобова оренда квартир у Львові стане одним із самих прийнятних варіантів розміщення. У період відпусток, шкільних канікул, та й просто у вихідні дні трапляються проблеми, пов'язані з браком недорогих комфортабельних готельних номерів. Це одна з причин того, що все більшу популярність і попит набуває подобова оренда квартир у Львові.