Главная Корисна інформація про нерухомість від АН Весь Львів
Всього матеріалів в каталозі: 131
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 13 14 »

Зняти квартиру подобово у Львові без помилок
Зняти квартиру подобово у Львові
Зняти квартиру подобово у Львові досить просто, але - вдруге. У перший приїжджі, як правило, роблять масу помилок і часом серйозно псують собі поїздку, а вже на наступний рік намагаються не повторити власні помилки. Спочатку вони звертаються до приватних осіб, які стоять на вокзалах з табличками «Квартири на добу у Львові, недорого», сподіваючись, що таким способом вирішать свої проблеми. Вони катаються по готелях, в яких номери виявляються зайняті або недоступні, бо не подбали заздалегідь про власне благополуччя і комфорт. Вони йдуть в агентства нерухомості, яким переплачують пристойну суму, і дай Бог, якщо за ці гроші вони отримують хоча б дах над головою. Звичайно, буває, що новоприбулі відразу опиняються в обіймах справжніх готельно-сервісних комплексів на зразок компанії «Весь Львів», і тоді подобова оренда квартир у Львові не здається чимось страшним або складним. Однак набагато краще дізнатися про всі плюси і мінуси різних способів зняти квартиру подобово у Львові ще до поїздки.
Оренда складу для виробництва та зберігання продукції
Оренда складу
Підприємницька діяльність - є досить різноманітною і може відноситись як до сфери надання послуг, так і виробництва продукції. У першому варіанті потреби в складі не виникає, а в другому наявність складів необхідна практично завжди.

Оренда складу є досить складним вибором серед високої кількості на сьогоднішній час пропозиції різних варіантів.

Адже необхідно вибирати складські приміщення, що знаходиться недалеко від місця поставки продукції, її виготовлення або продажу, а також таке приміщення, де створяться максимально сприятливі умови для зберігання речей, продуктів харчування і так далі.
Особливості оренди офісів для розвитку компаній
оренда офісів
Далеко не кожна компанія має достатню кількість коштів для того, щоб придбати власний склад або офіс, а тому послуги з оренди подібного роду приміщень користуються в достатній мірі високим попитом. Зрозуміло, оренда офісів і складів має власні позитивні і негативні сторони. Позитивною стороною є, зрозуміло, можливість отримати у користування необхідні приміщення без необхідності їх придбання. Це дозволяє компанії заощадити досить істотну суму грошей. Однак, погоджуючись на оренду офісів і складів, орендарі повинні пам'ятати про те, що орендодавець може в будь-який момент розірвати договір і попросити компанію з'їхати з його території. Як результат, фірмі доведеться в терміновому порядку підшукувати новий варіант приміщень під склад або офіс і зовсім не факт, що їй вдасться відшукати вигідне рішення, враховуючи дефіцит часу.
Аренда недвижимости во Львове для гостей
аренда недвижимости во Львове
Гости десятками ежедневно въезжают во Львов, что совершенно характерно для такого громадного города. Когда человек намерен достичь большего, переменить свой жребий, лучшего места не отыскать. Главная проблема, с которой обязательно сталкивается гость города – это проблема недвижимости в украинском историческом серце. Долгожданные кв. метры не все могут купить, однако такие замыслы есть у любого. Львовские квартиры реализуются по невероятной цене, поэтому лишь у некоторых есть возможность для покупки жилья. Тогда аренда недвижимости во Львове для остальных остается идеальным способом решить эту сложную проблему. Арендовать жилье во все времена было нелегко, а сейчас ситуация только ухудшается. Выбор квартиры во Львове сочетается с огромными трудностями, на этом зарабатывает множество фирм.
Орендувати або орендувати і викупити житло?
оренда житла
Далеко не кожна людина в нашій країні має можливість купити квартиру саме таку, як вона хоче і в бажаному місці. Але життя не стоїть на місці: необхідно десь жити і працювати, для того, щоб, врешті-решт, купити собі квартиру. Виручає оренда житла, яка є тимчасовим вирішенням проблеми, але також істотно б'є по гаманцю. Порівнявши ціни на ринку оренди і переконавшись в тому, що ціна не дуже висока, ми починаємо щомісяця вносити орендну плату. Через певний проміжок часу, підрахувавши витрачені на оренду гроші, ми приходимо в жах - адже витрачена величезна сума. Бажання скоріше придбати у власність нерухомість і ціни, які здаються недосяжними, змушують шукати варіанти. Саме в такий момент відвідує думка про те, чи не краще було оформити квартиру в іпотеку або в розстрочку? Такі варіанти, звичайно ж, набагато дорожчі, але платити в цьому випадку довелося б за власне житло.
Коли краще купувати квартиру для житла
придбати квартиру
Якщо рішення про купівлю квартири прийнято, то залишається останнє питання: «Коли краще це зробити?». Відповідь на нього залежить від двох груп факторів, які і потрібно ретельно проаналізувати. Перша повинна допомогти визначити, в якому стані знаходиться ринок нерухомості в даний момент, а друга - підтвердити дійсну готовність покупця до здійснення угоди. Отже, що саме потрібно знати покупцеві про ринок і про себе самого?
Класифікація офісних приміщень відносно їх характеристик
офісні будівлі
Віднести офісні будівлі до тієї чи іншої категорії дозволяє ретельний аналіз усіх його характеристик і параметрів. Але при цьому слід розуміти, що кордони між класами можуть бути сильно розмиті в кожному конкретному випадку. Тривалі дослідження ринку продажу та оренди офісних приміщень дозволили створити максимально точну і в той же час просту класифікацію, яку можна сміливо застосовувати до львівської комерційної нерухомості. Розглянемо три основні класи такої нерухомості: «А», «В» і «С».
Інвестиції в житлову та комерційну нерухомість Львова
нерухомість Львів
Якщо ви інвестуєте в нерухомість, Львів дасть вам широкий простір для діяльності. Після кризового обвалу цін багато хто очікував стагнацію на ринку житла, але вже сьогодні вартість квартир у Львові зростає. Ріелтерські агентства прогнозують все більш стрімке зростання, і немає підстав їм не вірити. Будівництво нових будинків значно сповільнилося, а попит на житло прагне вгору.

Яку нерухомість Львів може запропонувати покупцеві? По-перше, це житло. Відчутна частина львівського «ринку квадратних метрів» захопили новобудови. До кризи будівництво житлових комплексів у місті йшло повним ходом. Бажаючи інвестувати і вибираючи житло в новобудові, зупиніть свій вибір на квартирі вільного планування без обробки. Ціна такої квартири буде рости так само швидко, але обійдеться вона дешевше.
Що має бути в приміщенні, що орендується
Сучасний ринок нерухомості
Сучасний ринок нерухомості пропонує в оренду різні варіанти приміщень під офіс. Перший варіант: оренда офісу в абсолютно порожньому будинку, але часто в цьому немає необхідності, і площа такого офісу буде, напевно, немаленькою. Другий варіант: оренда офісу в будівлі, де частина приміщень вже здана іншим орендарям. В цьому випадку було б непогано дізнатися, чим займаються Ваші сусіди, чи не є конкурентами, і чи не будуть псувати Вашу репутацію. Якщо не дізнатися досконально про діяльність сусідніх компаній, то можуть, і трапляються, такі ситуації, коли на одному поверсі знаходиться зуболікарський кабінет і представництво фінансової компанії, це, звичайно краще, ніж розташування поруч двох конкуруючих фірм. Але все-таки варто замислитися про сусідів, особливо якщо є можливість їх вибрати.
Три типи котеджних селищ для проживання
заміський будинок
Придбати собі заміський будинок або дачу мріє більшість населення нашої країни. Це й зрозуміло, екологічна обстановка в містах не кращий спосіб прожити довше. От і починає збільшуватися попит на землю за містом. Особливо можна спостерігати таку ситуацію на територіях поблизу мегаполісів, наприклад, ділянки в перемісті Львова. Життя в котеджних селищах має як свої переваги, так і недоліки.
Слід виділити три типи таких поселень. Перший - селище витримане в одному архітектурному стилі з готовими котеджами, другий - селища, які мають вільний архітектурний стиль, без котеджів, але з будівельним підрядом, третій - вільна забудова без будівельного підряду.