veslviv@ukr.net
Bf
0
Ваш кошик порожній
 • Новини
 • Статті
 • Контакти
 • Главная » Статьи

  Всего материалов в каталоге: 128
  Показано материалов: 7-12
  Страницы: « 1 2 3 4 ... 21 22 »


  квартири подобово у Львові
  Кому, скажіть на милість, потрібні квартири подобово у Львові, запитають скептики, які звикли до готельного сервісу? Це і небезпечно, і клопітно, а в підсумку набагато більш затратно, особливо в тому аспекті, який стосується витраченого часу. Напевно оренда квартир подобово - справа така ж дорога, як і все, пов'язане з нерухомістю. Та й в оренду, як відомо, здають квартири порожні, з ремонтом не першої свіжості. Обслуговування в номерах, як в готелі, ні, з усіма побутовими проблемам доведеться справлятися самостійно, та ще й тягнути в поїздку власну постільну білизну та рушники ... Ні, ну її, цю оренду квартир подобово! .. Вперед, до готелю! Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 2603 | Дата: 29.02.2012


  Зняти квартиру подобово у Львові
  Зняти квартиру подобово у Львові досить просто, але - вдруге. У перший приїжджі, як правило, роблять масу помилок і часом серйозно псують собі поїздку, а вже на наступний рік намагаються не повторити власні помилки. Спочатку вони звертаються до приватних осіб, які стоять на вокзалах з табличками «Квартири на добу у Львові, недорого», сподіваючись, що таким способом вирішать свої проблеми. Вони катаються по готелях, в яких номери виявляються зайняті або недоступні, бо не подбали заздалегідь про власне благополуччя і комфорт. Вони йдуть в агентства нерухомості, яким переплачують пристойну суму, і дай Бог, якщо за ці гроші вони отримують хоча б дах над головою. Звичайно, буває, що новоприбулі відразу опиняються в обіймах справжніх готельно-сервісних комплексів на зразок компанії «Весь Львів», і тоді подобова оренда квартир у Львові не здається чимось страшним або складним. Однак набагато краще дізнатися про всі плюси і мінуси різних способів зняти квартиру подобово у Львові ще до поїздки. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 2017 | Дата: 28.02.2012


  Оренда складу
  Підприємницька діяльність - є досить різноманітною і може відноситись як до сфери надання послуг, так і виробництва продукції. У першому варіанті потреби в складі не виникає, а в другому наявність складів необхідна практично завжди.

  Оренда складу є досить складним вибором серед високої кількості на сьогоднішній час пропозиції різних варіантів.

  Адже необхідно вибирати складські приміщення, що знаходиться недалеко від місця поставки продукції, її виготовлення або продажу, а також таке приміщення, де створяться максимально сприятливі умови для зберігання речей, продуктів харчування і так далі. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1720 | Дата: 19.02.2012


  оренда офісів
  Далеко не кожна компанія має достатню кількість коштів для того, щоб придбати власний склад або офіс, а тому послуги з оренди подібного роду приміщень користуються в достатній мірі високим попитом. Зрозуміло, оренда офісів і складів має власні позитивні і негативні сторони. Позитивною стороною є, зрозуміло, можливість отримати у користування необхідні приміщення без необхідності їх придбання. Це дозволяє компанії заощадити досить істотну суму грошей. Однак, погоджуючись на оренду офісів і складів, орендарі повинні пам'ятати про те, що орендодавець може в будь-який момент розірвати договір і попросити компанію з'їхати з його території. Як результат, фірмі доведеться в терміновому порядку підшукувати новий варіант приміщень під склад або офіс і зовсім не факт, що їй вдасться відшукати вигідне рішення, враховуючи дефіцит часу. Читать дальше »
  Коммерческая недвижимость | Просмотров: 1268 | Дата: 19.02.2012


  аренда недвижимости во Львове
  Гости десятками ежедневно въезжают во Львов, что совершенно характерно для такого громадного города. Когда человек намерен достичь большего, переменить свой жребий, лучшего места не отыскать. Главная проблема, с которой обязательно сталкивается гость города – это проблема недвижимости в украинском историческом серце. Долгожданные кв. метры не все могут купить, однако такие замыслы есть у любого. Львовские квартиры реализуются по невероятной цене, поэтому лишь у некоторых есть возможность для покупки жилья. Тогда аренда недвижимости во Львове для остальных остается идеальным способом решить эту сложную проблему. Арендовать жилье во все времена было нелегко, а сейчас ситуация только ухудшается. Выбор квартиры во Львове сочетается с огромными трудностями, на этом зарабатывает множество фирм. Читать дальше »
  Аренда жилья посуточно и длительно | Просмотров: 1689 | Дата: 18.02.2012


  оренда житла
  Далеко не кожна людина в нашій країні має можливість купити квартиру саме таку, як вона хоче і в бажаному місці. Але життя не стоїть на місці: необхідно десь жити і працювати, для того, щоб, врешті-решт, купити собі квартиру. Виручає оренда житла, яка є тимчасовим вирішенням проблеми, але також істотно б'є по гаманцю. Порівнявши ціни на ринку оренди і переконавшись в тому, що ціна не дуже висока, ми починаємо щомісяця вносити орендну плату. Через певний проміжок часу, підрахувавши витрачені на оренду гроші, ми приходимо в жах - адже витрачена величезна сума. Бажання скоріше придбати у власність нерухомість і ціни, які здаються недосяжними, змушують шукати варіанти. Саме в такий момент відвідує думка про те, чи не краще було оформити квартиру в іпотеку або в розстрочку? Такі варіанти, звичайно ж, набагато дорожчі, але платити в цьому випадку довелося б за власне житло. Читать дальше »
  Продажа недвижимости | Просмотров: 4855 | Дата: 16.02.2012

  1-6 7-12 13-18 19-24 ... 121-126 127-128